Zobacz wątek - Wyprzedaż sklepu i salonu. Ubrania, części i opony! OKAZJA!
NAS Analytics TAG

Wyprzedaż sklepu i salonu. Ubrania, części i opony! OKAZJA!

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Wyprzedaż sklepu i salonu. Ubrania, części i opony! OKAZJA!

Postprzez sebek1516 » 30/9/2013, 22:43

Witam!
Kolega musi pozbyć się zaopatrzenia po salonie polarisa także okazja.
Ma do sprzedania wiele:
- kurtek, spodni, rękawic, bielizny termoaktywnej < TAKŻE NA MOTO.
- ochraniaczy i butów
- części do polarisa i może innych
- opon i felg

Zapraszam. Kontakt: 507 383 831 Na hasło: Seba Franek sprzedającemu poprawi się nastrój

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9062682


Trochę na allegro wystawione, reszta pytań "czy masz..." na telefon.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sebek1516
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7/12/2007, 00:25


Postprzez Kaai » 30/9/2013, 22:56

jestem w trakcie kupowania bielizny termoaktywnej na moto, ale nie bardzo wiem, czy kupować jeden komplet na chłodne dni, czy dwa na chłodne/gorące, a może jeden uniwersalny?
możesz coś polecić?
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez malomi » 30/9/2013, 23:09

Macie jakieś rękawice typu SP-2 >?
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez sebek1516 » 1/10/2013, 22:22

Już jest kolejna porcja zdjęć.
https://plus.google.com/photos/108079772102307639552/albums/5929876470167032097?authkey=CLnAgqv7le-Daw (otwórz link)

Info nadal pod telefonem albo na fb:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001342265962 (otwórz link)

Co do bielizny powiem tak:
Ja latam w motocrossie więc po jednym treningu bielizna do prania, ale czasem wystarczy przewietrzyć, jak się zapomniało a pogoda kusi. :lol:

Moja przygoda zaczęła się od koszulki Under Armour- tej marki nie trzeba przedstawiać, promują ja głównie koxy, wojskowi i sportowcy. Koszulka sprawowała się świetnie ale potrzebowałem też gatek i w końcu kupiłem zestaw w lidlu za jakieś 110zł.

Bielizna termoaktywna daj mi ten komfort, że nie mam stroju i ochraniaczy na sobie tylko oddziela mnie ona od nich. Nie ma nieprzyjemnego opinania nóg, obtarć itp. Mimo że jest cienka, daje ten komfort że nie czujesz: tu mam ochraniacze, tu szwy od t-shirtu, tu mnie buzer obciera, tu się spodnie wbijają pod kolana. Świetne też jest to, że odprowadza pot od skóry. Nie ma nic gorszego niż spocona, namoczona koszulka z bawełny, która się lepi do ciebie, obcieka na plecy i przypomina o sobie. Bielizna odprowadza pot na zewnątrz i szybko schnie.

O bieliźnie sam na początku dużo czytałem i kupiłem tylko zestaw na lato bo w zimie to latać ciężko ;P Ale t-shirt zakładam jak jest mega upalnie, koszulkę z lidla z długim na chłodniejsze dni a Under Armour na jesień.

Co ciekawe bielizna termoaktywna zatrzymuje wiatr, jeśli jedziesz szybko to wiadomo że na ramionach można odczuć cierpnięcie, zdębienie (wiecie o co chodzi). I nie dość że niweluje te uderzenie wiatru to nadal ochładza ciało. Zdarzało mi się latać z długim rękawem przy 30*C i to jest lepsze od t-shirtu bo słońce nie grzeje w ramiona, wiaterek chłodni a słońce osusza.
A chłopaki zdziwieni że z długim latam.

Szczerze polecam taki zakup, nawet dla własnego komfortu. Zobacz co u nas jest w ofercie.
Widziałem Brubecka, najwyższa półka w dobrej cenie. Wszyscy mi to polecali ale wiadomo- kosztuje. Decyzja należy do Ciebie, możesz kupić u nas albo gdzieś indziej ale zainwestuj a jazda od razu stanie się przyjemniejsza, ja sam się szykuje na kolejne getry.

Malomi- sprawdź galerię wyżej.

P.S. Bielizna musi opinać ciało, więc daruj sobie zestawy z allegro po 70 zł wyglądające jak piżama.
sebek1516
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7/12/2007, 00:25

Postprzez Pride_6 » 8/10/2013, 22:39

nie porownywalem wszystkiego ale spodnie rst paragon masz drozej niz mozna kupic w innych sklepach
Pride_6
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19/6/2011, 14:11
Lokalizacja: Koszalin



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości




na górê