Zobacz wÄ…tek - [sprzedam] YAMAHA FZS 600 FAZER `99
NAS Analytics TAG

[sprzedam] YAMAHA FZS 600 FAZER `99

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[sprzedam] YAMAHA FZS 600 FAZER `99

Postprzez petryk sÅ‚ejzi » 28/9/2013, 08:38

Witam

Wystawiam na sprzedaż mojego ukochanego Fazera.
Motocykl posiadam od kwietnia 2013, przez ten czas nie zawiódł mnie ani przez moment a zrobiliśmy razem trasę w Bieszczady.
Sprzedaję z powodu braku czasu na jazdę (w sezonie przejechałem ok 1500km).

Co do samego sprzęta, stan przedstawiają zdjęcia.
Nie jest to maszyna nowa, posiada rysy, pęknięcia na plastikach itp, tym bardziej, że podczas mojego użytkowania zdarzyło mi się położyć go na lewym boku. Na szczęście przy niewielkiej prędkości, niestety na żwirku (stąd rysy)
Wizualnie - stan db
Motocykl posiada dodatkowo wydech renomowanej marki BOS, nadający maszynie niesamowity dźwięk.

Technicznie - bez zarzutu.
Motocykl jeździ prosto, nic nie ściąga, na chwilę obecną nie wymaga żadnego wkładu. Jedyny mankament to ślimak prędkościomierza - standardowa bolączka w Fazerach.
Element ten kosztuje ok 100zł i wymiana nie stanowi problemu dla żadnego mechanika (na tę chwilę licznik nie pokazuje prędkości jaką jedziemy oraz dystansu przejechanego). Z braku czasu tego nie robiłem, ale muszę przyznać, że kompletnie mi to nie przeszkadzało.
Opony oraz napęd nie wymagają inwestycji - w bardzo dobrym stanie (łańcuch smarowany co kilkaset km)

Spalanie - przy spokojnej jeździe - poniżej 5l !!!

Z moich inwestycji - przed wyjazdem w Bieszczady, tj w lipcu tego roku zrobiłem w motocyklu uszczelnienie lag oraz wymianę klocków z przodu w profesjonalnym serwisie.
Poza tym ubezpieczenie do 29.04.2013 a przeglÄ…d do 18.04.2013.

Cena na forum 5600 do niewielkiej negocjacji (w pozostałych serwisach, motocykl jest wystawiany nieco drożej).
Dodatkowo dla zdecydowanych, mogę w ramach gratisu dorzucić torby firmy MetroRacing, użyte dosłownie raz
dokładnie takie jak w linku
http://metroracing.pl/produkt/50_adventure

Sprzedaje motocyklista!!!
Motocykl do obejrzenia w Bielsku - Białej

Obrazek (otwórz link)


reszta w linku poniżej:

http://tablica.pl/oferta/yamaha-fzs-600-fazer-1999-CID5-ID3NtvD.html#5674bc0402;promoted (otwórz link)
Ostatnio edytowano 3/10/2013, 13:14 przez petryk słejzi, łącznie edytowano 1 raz
petryk słejzi
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/9/2012, 18:46
Lokalizacja: Kraków


Postprzez petryk sÅ‚ejzi » 29/9/2013, 20:39

dzwonić, pisać, negocjować...na zachętę na forum stówka w dół do 5500zł
czas mnie goni a kasa potrzebna...śmiało, moto wartę uwagi
petryk słejzi
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/9/2012, 18:46
Lokalizacja: Kraków


Postprzez kravec » 29/9/2013, 20:51

Nie podbijaj codziennie. Co kilka dni ok, jednak jeśli będziesz to robił codziennie temat zostanie zablokowany.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez petryk sÅ‚ejzi » 2/10/2013, 12:37

na tablicy cena 5500 to na forum stówka w dół - 5400 (dla zdecydowanych coś jeszcze się urwie)
polecam motocykl godny uwagi
petryk słejzi
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/9/2012, 18:46
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê