Zobacz wątek - Pomyłka na umowie.
NAS Analytics TAG

Pomyłka na umowie.

Przepisy, prawo
_________

Pomyłka na umowie.

Postprzez asapgang » 23/9/2013, 12:23

Co mam zrobić, jeśli sprzedałem skuter, zarejestrowany na mojego ojca. Przez pomyłkę, "zapomniałem" że prawnie jest jego. Samo pełnomocnictwo wystarczy, skoro na umowie widnieją moje dane? Co dziwne, zanim poprosiłem o kupującego podpisanie nowej umowy, z moim ojcem on przerejestrował bez problemu w WK. Co mam zrobić w takiej sytuacji?!
asapgang
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/9/2013, 12:21


Postprzez power_bit » 23/9/2013, 21:56

Usiąść na kanapie i napić się zimnego piwka.
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez Vergon » 24/9/2013, 00:14

Jak w ogóle można zapomnieć, że to ojca skuter :lol: :lol: :lol: Chyba sprzedam se jutro Passata mojego sąsiada :lol:
Poza tym nie chce mi się wierzyć, że w WK się nie zorientowali, że w dowodzie jest kto inny niż w umowie.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez asapgang » 24/9/2013, 16:57

Pośpiech... No własnie nie wiem jakim cudem to przeszło. Jak sie zorientowałem co zrobiłem, zadzwoniłem do faceta, on mi mowi ze juz miekki dowod dostał 0.0
asapgang
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/9/2013, 12:21

Postprzez Trax » 26/9/2013, 21:17

miekki dowod wydaja od reki a potem sprawdzaja dokumenty i czy wszystko się zgadza tak że może miec problem z odebraniem normalnego dowodu
Trax
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 28/9/2011, 11:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez SkoQ » 28/9/2013, 18:16

Pytanie tylko czyj to problem ? :) Jak trzeba być roztrzepanym żeby kupić skuter od kogoś na kogo nie jest zarejestrowany ? Przecież dostał facet dowód rejestracyjny do ręki. Nie ogarniam.
Swoją drogą, co by się stało gdybyś był pokłócony z ojcem, a ojciec zgłosił kradzież na przykład ? Moim zdaniem facet ma problem i on powinien do Ciebie przyjechać przepisać umowę, i oddać ją jeszcze raz do urzędu jak będą mieć problemy, może podejdą do tego po ludzku.
PS. mi sprawdzali papiery przed wydaniem miękkiego dowodu, potem wysyłają tylko dane do druku twardego dowodu.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê