Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nie wszystko złoto co się świeci -...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nie wszystko złoto co się świeci -...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Nie wszystko złoto co się świeci -...

Postprzez Åšcigacz » 23/9/2013, 22:24

Dyskusja na temat: Nie wszystko złoto co się świeci - odblaski
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nie wszystko złoto co się świeci - odblaski
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/9/2013, 22:24

Zainteresownym proponuję, zeby zawsze przed jazdą wsadzali sobie w dupe jeden zrolowany "odblask" - przy odpowiednim pochyleniu na moto pieknie bedzie sie swiecił. ps. koniecznie nieh zabieraja ze soba kask budowlany i szpadel do kompletu<br><hr>brawo!
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/9/2013, 09:31

Komentatorzy napisał(a):Zainteresownym proponuję, zeby zawsze przed jazdą wsadzali sobie w dupe jeden zrolowany "odblask" - przy odpowiednim pochyleniu na moto pieknie bedzie sie swiecił. ps. koniecznie nieh zabieraja ze soba kask budowlany i szpadel do kompletu<br><hr>brawo!<br>
No pewnie :) bo ciebie az by zjadlo jakbys byl bardziej widoczny :) normlanie jak tu sie lansowac po dzielni :) szkoda mi sluchac takiego biadolenia. :) Albo masz 15 lat i nic nie rozumiesz :) albo na 15 zatrzymal sie twoj rozwoj.<br><hr>torpeda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2013, 14:45

Komentatorzy napisał(a):Zainteresownym proponuję, zeby zawsze przed jazdą wsadzali sobie w dupe jeden zrolowany "odblask" - przy odpowiednim pochyleniu na moto pieknie bedzie sie swiecił. ps. koniecznie nieh zabieraja ze soba kask budowlany i szpadel do kompletu<br><hr>brawo!<br>
Komentatorzy napisał(a):No pewnie :) bo ciebie az by zjadlo jakbys byl bardziej widoczny :) normlanie jak tu sie lansowac po dzielni :) szkoda mi sluchac takiego biadolenia. :) Albo masz 15 lat i nic nie rozumiesz :) albo na 15 zatrzymal sie twoj rozwoj.<br><hr>torpeda<br>
wolny kraj, wolny wybór, kondona też nikt na siłę nikomu nie założy, a co może być dalej, to już loteria. Tak samo jest z pasami w samochodzie, przejazdem niestrzeżonym, wychodzeniu z mokrą głową, skakaniem do nieznanej wody na główkę, i tak dalej, i tak dalej...<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 10:45

Komentatorzy napisał(a):Zainteresownym proponuję, zeby zawsze przed jazdą wsadzali sobie w dupe jeden zrolowany "odblask" - przy odpowiednim pochyleniu na moto pieknie bedzie sie swiecił. ps. koniecznie nieh zabieraja ze soba kask budowlany i szpadel do kompletu<br><hr>brawo!<br>
Komentatorzy napisał(a):No pewnie :) bo ciebie az by zjadlo jakbys byl bardziej widoczny :) normlanie jak tu sie lansowac po dzielni :) szkoda mi sluchac takiego biadolenia. :) Albo masz 15 lat i nic nie rozumiesz :) albo na 15 zatrzymal sie twoj rozwoj.<br><hr>torpeda<br>
Odblaski u motocyklisty zawsze bedą objawem emeryckiego sposobu myslenia - sa przeznaczone dla budowlańców i pieszych. Jak chcesz byc dobrze widoczny - zadbaj o oswietlenie swojego motoroweru, pierdoło...<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2013, 01:14

Nie jestem budowlańcem, nie jestem emerytem ani mocherem, o sprzęt dbam; świeci, hamuje nawet fajnie przyspiesza, ma ważne OC i przegląd. Pierdołą też nie jestem ani lemingiem, i jeżdżę w odblaskach. To źle? To ja w d*** mam opinnie takich głąbów bez wyobraźni, używam odblasków dla własnego bezpieczeństwa. Wielokrotnie przekonałem się, że one działają i pomagają. Howk i szerokości dla wszystkich.<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê