Zobacz wÄ…tek - CBR
NAS Analytics TAG

CBR

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CBR

Postprzez malomi » 24/9/2013, 11:41

Witam,

Panowie jeżeli mógłbym prosić o fachową ocenę wprawnym okiem ;] poniższej sztuki byłbym niezmiernie wdzięczny.
Niestety nie dodzwoniłem się do sprzedającego może jest w pracy napisałem maila jak uda mi się skontaktować podzielę się pierwszym wrażeniem z rozmowy.

http://otomoto.pl/honda-cbr-600-f4i-spo ... 29451.html
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez damien90 » 24/9/2013, 12:06

oryginalne malowanie:
http://www.cbr600.info/dane-techniczne/ ... k-2-sport/

wg. mnie - przebieg z kapelusza - pewnie ze 3 razy więcej. nieudolnie pomalowany - od koloru po naklejki. brak szpilek w podnóżkach. ja bym nie kupił.
damien90
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:07
Lokalizacja: jesteÅ›?


Postprzez malomi » 24/9/2013, 12:14

Widzę że potwierdzacie moje obawy ;[ co do przebiegu wiem że nie realny ale przebieg dla mnie ma drugorzędne znaczenie o ile silnik zdrowy. Co do malowania widziałem że miejscami coś było grzebane ale że cały tego nie wychwyciłem. Zapytałem sprzedającego czy zgadza się na przegląd w ASO zobaczymy reakcję...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez SkoQ » 24/9/2013, 13:37

Nie wiem co się nie sprawdza z oryginalnym malowaniem szczerze mówiąc :)
Zmienione manetki, ciężarki, zdarte szpilki, zmieniony wydech (to akurat może akcesoryjnie) zmienione kierunki. Ale to że moto plastiki ma nie oryginalne jeszcze wcale nie znaczy że musiał ostro przydzwonić, to mogła być zwyczajna parkingówka przy której pękły owiewki, a co za tym idzie i czasza mogła polecieć i clip on z ciężarkiem, ciężarki zamawia się po dwa więc ja bym to jechał oglądać szczerze mówiąc :D

EDIT: o i tysięcznego posta wbiłem nawet nie wiem kiedy.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 24/9/2013, 13:51

Nie mogę dobić się do sprzedającego.
Jeżeli chodzi o malowanie to oczywiście nie jestem palcem robiony i pierwsze co zrobiłem to obczaiłem w jakich malowaniach wychodziły... i wydaje mi się oryginalny kolor właśnie taki odcień fioletu a co do zdjęć z linku hmm co innego na motocyklu co innego na zdjęciu... ale nie powiem kolega damien zbił mnie z tropu ;] To że była parkingówka to widać po próbie domowej korekty efektów ;] ale to pryszcz cała zima do dłubania więc takie szczegóły jak szpilki itd to sobie spokojnie zrobię.
Czekam na odpowiedz na pytanie dotyczÄ…ce odwiedzin w ASO i nr vin.
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Glenroy » 24/9/2013, 14:18

SkoQ napisał(a):Nie wiem co się nie sprawdza z oryginalnym malowaniem szczerze mówiąc :)
Zmienione manetki, ciężarki, zdarte szpilki, zmieniony wydech (to akurat może akcesoryjnie) zmienione kierunki. Ale to że moto plastiki ma nie oryginalne jeszcze wcale nie znaczy że musiał ostro przydzwonić, to mogła być zwyczajna parkingówka przy której pękły owiewki, a co za tym idzie i czasza mogła polecieć i clip on z ciężarkiem, ciężarki zamawia się po dwa więc ja bym to jechał oglądać szczerze mówiąc :D

EDIT: o i tysięcznego posta wbiłem nawet nie wiem kiedy.


Zobacz m.in. pod jakim kątem i jakiej szerokości są namalowane pasy w katalogu hondy i na tym moto.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez SkoQ » 24/9/2013, 15:15

Te pasy nie mogłby być namalowane w innej szerokości bo to naklejki przykryte lakierem, chyba że ktoś malując owiewkę aż tak poskąpił hajsu, w co szczerze wątpię bo to taniocha. Tak czy owak, mała przewrotka która na jezdność i stan silnika nie ma żadnego wpływu moim zdaniem nie przekreśla motocykla. Owiewki strzelają banalnie szybko, więc mogło się to stać przy każdej okazji.

Specjalnie dla Was sprawdziłem, koszt używanego boczku opiewa na około 200 zł, naklejki 140 + lakierowanie boczku na czarno 340 zł + lakierowanie jednego elementu, ewentualnie przejechanie bezbarwnym po tym, co w zasadzie nie ma większego sensu bo kto to będzie i po co próbował odkleić ? :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 24/9/2013, 16:04

Rozmawiałem z Panem hmm odczucia mieszana mówi że kiedyś była malowana ale nie przez niego, przebieg twierdzi że nie cofa liczników bo ma i motocykle z przebiegami rzędu 40k aczkolwiek nie ma żadnych książki serwisowej uwiarygodniający obecny przebieg, nr VIN ma mi przesłać sms-em. Ogólnie podobno motocykl ładny zadbany wszystko proste itp itd.
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez RSSSS » 24/9/2013, 17:15

SkoQ napisał(a):Nie wiem co się nie sprawdza z oryginalnym malowaniem szczerze mówiąc :)
Zmienione manetki, ciężarki, zdarte szpilki, zmieniony wydech (to akurat może akcesoryjnie) zmienione kierunki. Ale to że moto plastiki ma nie oryginalne jeszcze wcale nie znaczy że musiał ostro przydzwonić, to mogła być zwyczajna parkingówka przy której pękły owiewki, a co za tym idzie i czasza mogła polecieć i clip on z ciężarkiem, ciężarki zamawia się po dwa więc ja bym to jechał oglądać szczerze mówiąc :D

EDIT: o i tysięcznego posta wbiłem nawet nie wiem kiedy.


Zobacz też pod jakim kątem jest najklejka Fsport w oryginale (równolegle do malowania), a jak została naklejona na omawianym sprzęcie.
Ostatnio edytowano 24/9/2013, 17:18 przez RSSSS, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SkoQ » 24/9/2013, 17:18

RSSSS czytałeś wszystkie posty czy po tym zabrałeś się za odpowiedź ? Gdzie napisałem, że to na pewno oryginalne części ?


EDIT: O matko rzeczywiście, ktoś to spaprał o kilka dobrych cm.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez RSSSS » 24/9/2013, 17:21

SkoQ napisał(a):RSSSS czytałeś wszystkie posty czy po tym zabrałeś się za odpowiedź ? Gdzie napisałem, że to na pewno oryginalne części ?

Nic takiego nie stwierdziłem, odniosłem się tylko do twojego pierwszego zdania,gdzie zgłosiłeś wątpliwość co do różnic między oryginałem, a omawianym przypadkiem i opisałem co m.in. widać z pobieżnej oceny.
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SkoQ » 24/9/2013, 17:23

Nie no serio zwracam honor, tragedia, choć na pierwszy rzut oka niby wszystko dobrze :D to skrzydło jest szersze u dołu, ktoś nie wie że to się na mokro przykleja ?
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 24/9/2013, 17:23

Panowie powoli dochodzi do mnie fakt że to chyba będzie paździoch zwłaszcza że widzę go na portalu aukcyjnym już dobre ze 3 tyg...
A szkoda bo zakochałem się w tym malowaniu ;/

A może jest ktoś z okolic Lublina i miałby możliwość podjechać i zobaczyć jak to wygląda na żywo ? Paliwo plus przegląd średnio mi się to kalkuluje wole komuś cofnąć za wachę. ;]
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez malomi » 25/9/2013, 09:22

Witam Panowie o poranku ;] Pan handlarz mnie olał nr VIN nie przysłał po przespanej nocy dotarło do mnie że to moto to niezła mina ;]

W takim razie może te są warta uwagi ?

http://tablica.pl/oferta/honda-cbr-f4i- ... c09abd8329

http://tablica.pl/oferta/honda-cbr-f4i- ... c09abd8329
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez damien90 » 25/9/2013, 19:34

pierwszą bym sobie darował. kolego taka mała rada - skoro szukasz F4i sport, zajrzyj na forum tejże marki, a nóż trafi się okazja od jakiegoś forumowicza

SkoQ napisał(a):Te pasy nie mogłby być namalowane w innej szerokości bo to naklejki przykryte lakierem,


ręki nie dam uciąć, ale z tego co sprawdziłem, to w F4i sport naklejki pod bezbarwnym lakierem są tylko na baku, reszta po prostu naklejona
damien90
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:07
Lokalizacja: jesteÅ›?

Postprzez SkoQ » 26/9/2013, 23:47

Masz rację rozpędziłem się :D sprawdziłem u siebie i rzeczywiście mówisz prawdę, są przyklejone normalnie, co nie zmienia faktu że nie da się zmienić zbytnio szerokości pasów, bo to ciągle jest naklejka. Trzeba by się postarać :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 27/9/2013, 11:13

Panowie poddaje się przestaję szukać moto na portalach typu allegro ;/
Jak nie znajdę nic na forach to w d... ściągam z Anglii...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Chemcio » 27/9/2013, 11:36

Jeśli są to naklejki, to jakim cudem na zdjęciu, pierwsza cześć skrzydła (bliżej migacza) jest dużo za szeroka ? Nieoryginalne naklejki ?
Avatar użytkownika
Chemcio
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29/10/2009, 17:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SkoQ » 28/9/2013, 13:56

Tutaj Cię zaskoczę, ale cały boczek lakierowany jest na czarno, naklejkami są białe paski, pomiędzy, są one połączone z Czerwonym/żółtym napisem :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 29/9/2013, 13:15

Witam Panowie w niedziele o poranku :D
Kolega orzelek ma taki motocykl na sprzedanie proszÄ™ o opinie ;]
http://allegro.pl/honda-cbr-600-f4i-spo ... 02675.html
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Następna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê