Zobacz wątek - Honda NSR 125 wymiana układu wydechowego
NAS Analytics TAG

Honda NSR 125 wymiana układu wydechowego

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Honda NSR 125 wymiana układu wydechowego

Postprzez CostaRicca » 17/9/2013, 20:15

Witam
Jestem nowy dlatego więc proszę o przeniesienie tematu gdybym go dał w złym dziale.
Posiadam HONDE NSR 125 1999r,niestety ma ona BARDZO irytujący dźwięk i chciał bym w niej wymienić tłumik.Czytałem wiele artykułów zawartych na stronie lecz nie znalazłem informacji które były by w stanie mi pomóc.
Co do 2t tak wiem to jest była i będzie kosiarka lecz myślę że da sie coś zrobić.Jeżdżę powoli zazwyczaj obroty to max 5-7Tyś więc myślę że po wymianie układu wydechowego dzwięk będzie lepszy,chociaż by i podchodzący pod silnik 4T.
ProszÄ™ o szybkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
"Nie ważne co masz pod sobą,liczy się to co masz w głowie"
CostaRicca
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/9/2013, 20:05
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez jaroaro » 17/9/2013, 21:06

Po pierwsze nie przekraczając 7tyś ten motocykl jest mułem i nie ma przyjemności z jazdy ;-) A po drugie raczej nie ma szans żebyś z nsr-ki wykrzesał dźwięk jak w 4t i nie zakładaj tłumików od r6 bo to nic nie da. Pogorszysz tylko wygląda jak założysz taką tubę, możliwe że i osiągi.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy


Postprzez mati22252 » 17/9/2013, 22:06

Dostałem do regulacji kiedyś TZR50 też 2T z wsadzonym wydechem przelotowym od 4T nie szło w ogóle tego wyregulować i jak już chodziło w pełnym zakresie to nie miał już swojej mocy a dalej chodził jak kosiarka tylko jeszcze głośniej.
Avatar użytkownika
mati22252
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 805
Dołączył(a): 12/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Żagań/ Poznań

Postprzez CostaRicca » 17/9/2013, 22:56

Sprawa taka:Po prostu nie lubie sybko jeździc,miałem 50cc i mi wystarczała,125 kupiłem tylko dlatego by jeździć we 2 teraz jest wszystko ok :).Jeżeli stracił bym moc to i nawet dobrze gdyż nie kręci mnie takie cos jak "ty patrz zaszpanuje i pocisne"
Prosze o dalsze porady :)
Pozdrawiam
"Nie ważne co masz pod sobą,liczy się to co masz w głowie"
CostaRicca
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/9/2013, 20:05
Lokalizacja: Sosnowiec



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê