Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Fotoradary są fajne - szalony pomysł...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Fotoradary są fajne - szalony pomysł...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Fotoradary są fajne - szalony pomysł...

Postprzez Ścigacz » 13/9/2013, 12:10

Dyskusja na temat: Fotoradary są fajne - szalony pomysł GITD
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Fotoradary są fajne - szalony pomysł GITD
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 12:10

Jak kiedyś powiedział poseł Biernat z PO - a co to jest 5 milionów, to wcale nie tak dużo. Sprawa tyczyła się koncertu Madonny i jak wiemy nic się specjalnie nie stało nikomu za wyrzucenie w błoto takiej kasy. I teraz też się nic nie stanie bo to przecież szczytny cel... BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ;-) <br><hr>POmyleniec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 13:48

Pozdrawiam, kiedy ITD nie może przekazać sprawy do sądu za zdjęcie i mandat z fotoradaru a policje to nie obchodzi, i większość nie płaci tym złodziejom, prócz Tych, którzy nie mogą spać za niezapłacenie.<br><hr>Bez foto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 13:49

Trochę pianę bijecie i sami się nakręcacie. Kasa jest z unii i jest to wymóg unijny by tą kase tak wydać. Nie wiem co GITD rozumie poprzez ocieplenie wizerunku fotoradarów ale jeśli byłą by to kampania jak te z UK przeciwko piratom drogowym to jestem jak najbarziej za.
np:
<a href="http://www.wykop.pl/link/194568/drastyczne-wypadki-2" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.wykop.pl/link/194568/drastyczne-wypadki-2</a>/

To może z ocenami poczekajmy.<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 13:52

Komentatorzy napisał(a):Trochę pianę bijecie i sami się nakręcacie. Kasa jest z unii i jest to wymóg unijny by tą kase tak wydać. Nie wiem co GITD rozumie poprzez ocieplenie wizerunku fotoradarów ale jeśli byłą by to kampania jak te z UK przeciwko piratom drogowym to jestem jak najbarziej za.
np:
<a href="http://www.wykop.pl/link/194568/drastyczne-wypadki-2" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.wykop.pl/link/194568/drastyczne-wypadki-2</a>/

To może z ocenami poczekajmy.<br><hr>Adam<br>
a na kasę do unii to kto się skłąda? też chyba idzie z naszych portfeli.<br><hr>Autorski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 18:25

pewnie jakaś córcia posła lub innega gada ma catering i bedzie te pikniki organizowac. 4 bańki drogą nie chodzą<br><hr>sux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 18:28

Spadek wypadków to efekt m.in. wyobraźni, a fotoradar to przyczyna dekoncentracji i przeniesienia uwagi kierowcy z pola obserwacji istotnej dla analizy sytuacji drogowej na aspekt konsekwencji finansowej. Pozdrawiam fajne pomysły.<br><hr>peli
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 21:13

Komentatorzy napisał(a):Trochę pianę bijecie i sami się nakręcacie. Kasa jest z unii i jest to wymóg unijny by tą kase tak wydać. Nie wiem co GITD rozumie poprzez ocieplenie wizerunku fotoradarów ale jeśli byłą by to kampania jak te z UK przeciwko piratom drogowym to jestem jak najbarziej za.
np:
<a href="http://www.wykop.pl/link/194568/drastyczne-wypadki-2" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.wykop.pl/link/194568/drastyczne-wypadki-2</a>/

To może z ocenami poczekajmy.<br><hr>Adam<br>
Chyba nie zauważyłeś ,że to twoja kasa...<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 21:42

Niech wezmą przykład z litewskich miast więcej niż 40 nie pojedziesz wszędzie są poprzeczne wzniesienia czyli tzn leżący policjant . I jest bezpiecznie<br><hr>L
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 22:36

Jestem za. Ktoś tych morderców w kombi TDI z antenkami CB musi powstrzymać. <br><hr>abs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2013, 23:21

Mnie już przestał bawić ten cały młyn z fotoradarami. Najpierw zaczeli stawiać, potem udoskonalać, potem rynek szukał trików i preparatów pt fotoblocker i inne smieszne sprawy, nastepnie okazalo sie ze fotoradary są nielegalne i polowa przestala dzialac, a teraz?! hehe...a teraz chcą je znowu rozpowrzechnić. Ja osobiście podchodze bez wiekszych ochów i achów. Jak stoi to zwalniam(puszką) na moto odkręcam i dwa palce (peace). Codziennie robie sobie takie zdjecie jadac do pracy Górczewska(Warszawa) i zawsze poprawia mi to humor :)))

Pozdrawiam i zamiast spinać się na moto i LWG !

pozdrawiam<br><hr>TyLuH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 08:12

W ramach wsparcia i akceptacji tak wzniosłej akcji każdy obywatel powinien zrobić sobie fotkę na fotoradarze i to za najwyższą stawkę.Wszyscy będą zadowoleni: GITD za udaną akcję i nie zmarnowane 4 mln, rząd bo załata lukę w budżecie i obywatel bo będzie miał fajną fotkę.
<br><hr>getex
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 09:17

Komentatorzy napisał(a):Jestem za. Ktoś tych morderców w kombi TDI z antenkami CB musi powstrzymać. <br><hr>abs<br>
Popieram!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 09:23

A mnie wkurza już to ujadanie na fotoradary, że to podatek, haracz itp. itd. Jedziesz przepisowo, to nie zapłacisz. Proste? Rozumiem że Ci, którzy ujadają na fotoradary akceptują łamanie przepisów. Albo jesteśmy państwem prawa albo nie i nie ma tu tłumaczeń, że radar stał na prostej albo w krzakach. Powtarzam, jedziesz zgodnie z przepisami nie dostaniesz widokówki do domu. Czy tak to trudno zrozumieć? Nie może być tak, że ktoś będzie decydował, które przepisy mu odpowiadają, a które nie. Dura Lex sed Lex. To tak, jakby ktoś stwierdził, że kradzież tysiąca złotych milionerowi i tak mu nie zaszkodzi, więc po co szum. Albo seks z trzynastolatką to nic złego, bo ona taka dojrzała, a do tego chciała. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 09:25

Komentatorzy napisał(a):Niech wezmą przykład z litewskich miast więcej niż 40 nie pojedziesz wszędzie są poprzeczne wzniesienia czyli tzn leżący policjant . I jest bezpiecznie<br><hr>L<br>
U nas i tak znaleźliby się tacy, którzy w służbówkach skakaliby osiemdziesiątką po tych garbach. Bo przecież im się spieszy. A to, że szkoła, że dzieci, że hałas. A co ich to obchodzi.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 10:15

Komentatorzy napisał(a):A mnie wkurza już to ujadanie na fotoradary, że to podatek, haracz itp. itd. Jedziesz przepisowo, to nie zapłacisz. Proste? Rozumiem że Ci, którzy ujadają na fotoradary akceptują łamanie przepisów. Albo jesteśmy państwem prawa albo nie i nie ma tu tłumaczeń, że radar stał na prostej albo w krzakach. Powtarzam, jedziesz zgodnie z przepisami nie dostaniesz widokówki do domu. Czy tak to trudno zrozumieć? Nie może być tak, że ktoś będzie decydował, które przepisy mu odpowiadają, a które nie. Dura Lex sed Lex. To tak, jakby ktoś stwierdził, że kradzież tysiąca złotych milionerowi i tak mu nie zaszkodzi, więc po co szum. Albo seks z trzynastolatką to nic złego, bo ona taka dojrzała, a do tego chciała. <br><hr>Gnypek<br>
Z jazdą przepisową prędkością zgadzam się ale nie mogę się zgodzić z tym, że tyle pieniędzy pójdzie w błoto. Po co komu kampania dotycząca tego, że fotoradary są fajne czy nie. Zawsze będzie grupa zwolenników i przeciwników tego typów urządzeniom . Zamiast wykorzystać kasę na poprawę bezpieczeństwa na drodze to wywalą na hasła i baloniki. Dlaczego nie poprawiają skrzyżowań, które są ciasne, mało widoczne zarośnięte chaszczami, ze źle zsynchronizowanymi światłami lub źle oznakowane drogi. Dlaczego nie zbudują kładek lub przejść podziemnych dla pieszych. Dlaczego nie wydadzą kasy na obowiązkowe szkolenia dla rowerzystów i pieszych jak mają zachować się na drodze publicznej. Nie twierdzę, że kierowcy posiadający uprawnienia A,B,C, czy D są święci i potrafią się zachować odpowiednio na drodze ale jak widzę młodzież lub starsze osoby na rowerach jadące wąską uliczką pod prąd albo zjeżdżające raptem z chodnika na drogę to mnie krew zalewa. Albo pieszych którzy zachowują się na drodze jak święte krowy przechodzące przez nią gdzie chcą i kiedy chcą. Może lepiej o tym pomyśleć zamiast udowadniać że fotoradary są potrzebne. Są miejsca gdzie powinny stać i są miejsca gdzie tylko funkcjonują jako urządzenie do nabijania kasy.<br><hr>daro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 11:56

Komentatorzy napisał(a):A mnie wkurza już to ujadanie na fotoradary, że to podatek, haracz itp. itd. Jedziesz przepisowo, to nie zapłacisz. Proste? Rozumiem że Ci, którzy ujadają na fotoradary akceptują łamanie przepisów. Albo jesteśmy państwem prawa albo nie i nie ma tu tłumaczeń, że radar stał na prostej albo w krzakach. Powtarzam, jedziesz zgodnie z przepisami nie dostaniesz widokówki do domu. Czy tak to trudno zrozumieć? Nie może być tak, że ktoś będzie decydował, które przepisy mu odpowiadają, a które nie. Dura Lex sed Lex. To tak, jakby ktoś stwierdził, że kradzież tysiąca złotych milionerowi i tak mu nie zaszkodzi, więc po co szum. Albo seks z trzynastolatką to nic złego, bo ona taka dojrzała, a do tego chciała. <br><hr>Gnypek<br>
Dokładnie, jedziesz normalnie, nie odpierdzielasz głupot, to nie zapłacisz.
jak dla mnie to dobrze że stawiają te fotomłynki, niech łapią debili<br><hr>martyna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2013, 13:57

A na piknikach będą loterie fantowe i do wygrania popiersia oraz odciski uśmiechu (w betonie) ministra Nowaka.<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2013, 09:25

Komentatorzy napisał(a):A mnie wkurza już to ujadanie na fotoradary, że to podatek, haracz itp. itd. Jedziesz przepisowo, to nie zapłacisz. Proste? Rozumiem że Ci, którzy ujadają na fotoradary akceptują łamanie przepisów. Albo jesteśmy państwem prawa albo nie i nie ma tu tłumaczeń, że radar stał na prostej albo w krzakach. Powtarzam, jedziesz zgodnie z przepisami nie dostaniesz widokówki do domu. Czy tak to trudno zrozumieć? Nie może być tak, że ktoś będzie decydował, które przepisy mu odpowiadają, a które nie. Dura Lex sed Lex. To tak, jakby ktoś stwierdził, że kradzież tysiąca złotych milionerowi i tak mu nie zaszkodzi, więc po co szum. Albo seks z trzynastolatką to nic złego, bo ona taka dojrzała, a do tego chciała. <br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Z jazdą przepisową prędkością zgadzam się ale nie mogę się zgodzić z tym, że tyle pieniędzy pójdzie w błoto. Po co komu kampania dotycząca tego, że fotoradary są fajne czy nie. Zawsze będzie grupa zwolenników i przeciwników tego typów urządzeniom . Zamiast wykorzystać kasę na poprawę bezpieczeństwa na drodze to wywalą na hasła i baloniki. Dlaczego nie poprawiają skrzyżowań, które są ciasne, mało widoczne zarośnięte chaszczami, ze źle zsynchronizowanymi światłami lub źle oznakowane drogi. Dlaczego nie zbudują kładek lub przejść podziemnych dla pieszych. Dlaczego nie wydadzą kasy na obowiązkowe szkolenia dla rowerzystów i pieszych jak mają zachować się na drodze publicznej. Nie twierdzę, że kierowcy posiadający uprawnienia A,B,C, czy D są święci i potrafią się zachować odpowiednio na drodze ale jak widzę młodzież lub starsze osoby na rowerach jadące wąską uliczką pod prąd albo zjeżdżające raptem z chodnika na drogę to mnie krew zalewa. Albo pieszych którzy zachowują się na drodze jak święte krowy przechodzące przez nią gdzie chcą i kiedy chcą. Może lepiej o tym pomyśleć zamiast udowadniać że fotoradary są potrzebne. Są miejsca gdzie powinny stać i są miejsca gdzie tylko funkcjonują jako urządzenie do nabijania kasy.<br><hr>daro<br>
Ale z tego co słyszałem, to ta kasa ma pójść na spoty promujące bezpieczną i przepisową jazdę. Jeżeli miałby pójść na reklamę fotoradarów, to bez sensu, bo to tak jakby reklamować sąd, że tak fajnie karze. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2013, 15:07

Cztery miliony na promocję fotoradarów...Ciekawe ile chodnika dla pieszych albo bezpiecznych przejść przez ulicę można by zbudować czy dziur w jezdni za te pieniądze załatać...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr