Zobacz wÄ…tek - Godni uwagi dealearzy motocykli w Niemczech?
NAS Analytics TAG

Godni uwagi dealearzy motocykli w Niemczech?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Godni uwagi dealearzy motocykli w Niemczech?

Postprzez konrad1422 » 5/9/2013, 10:09

Witam, chcę zająć się handlem motocyklami sprowadzonymi z zagranicy, przede wszystkim z Niemiec. Szukam rzetelnych handlarzy za naszą zachodnią granicą. Jesli ktos ma jakies namiary bede bardzo wdzieczny za nakierowanie. Dodam ze wspolpracowalem w przeszlosci z firma SARL GAM z Francji i nie mam zbyt pozytywnych opinii na ich temat. Pozdrawiam gorąco.
handel motocyklami
Avatar użytkownika
konrad1422
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 29/4/2006, 19:00
Lokalizacja: Kalisz


Postprzez Repsol » 5/9/2013, 21:10

Jeśli takie miejsca istnieją (w co wątpię) to myślisz, że ktoś się nim z Tobą podzieli i to jeszcze na forum publicznym?
2 x ZX6R
Avatar użytkownika
Repsol
Świeżak
 
Posty: 275
Dołączył(a): 7/4/2008, 10:19


Postprzez piotr_motoland » 7/9/2013, 07:34

Mogbys kolego bardziej rozwinÄ…c temat tej firmy z Francji.Bo jezeli chodzi o rynek niemiecki,zazwyczaj sa to solony z nowymi i uzywanymi motocyklami,a handel z drugiej reki jest minimalny,aczkolwiek dla przykladu yamaha diversion 600 z 1996 roku kosztuje 1700 euro. Dobrze znam rynek niemiecki,poniewaz mam kumpli motocyklistow z niemiec, wiec proponuje sobie dac spokoj.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê