Zobacz wÄ…tek - Blokowanie Suzuki SV 650 99r
NAS Analytics TAG

Blokowanie Suzuki SV 650 99r

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Blokowanie Suzuki SV 650 99r

Postprzez insanityman » 30/8/2013, 14:40

Witam. Szukam na necie i znaleźć nic nie mogę - Jak ma się sprawa z blokowaniem Suzuki SV 650 z 1999r ? Jedyne wątki na różnych forach jakie znalazłem dotyczyły ODblokowania SV 650 nowszych ( na wtrysku). Ja potrzebuję informacji na temat ZAblokowania SV z 99 na kategorię A2. Informacje jakich potrzebuję to czy jest to w ogóle wykonalne, wszystkie koszty z tym związane, jak to jest z dokumentami i rejestracją ze zdławiona mocą. Jeśli był taki temat to przepraszam, że założyłem ten ale nie doszukałem się niczego. Pozdrawiam
insanityman
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5/5/2012, 14:15
Lokalizacja: Marki/Warszawa


Postprzez piotr_motoland » 31/8/2013, 07:55

Blokowanie suzuki sv 650 na gaznikach polega w stawieniu do gaznika przewierconej na srodku przepustnicy ale o jakim przekroju nie pamietam,znam to z praktyki gdzie koledze sv rozpedzala sie tylko do 140km/h
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska


Postprzez Crank » 31/8/2013, 12:26

Możesz założyć tuleje na linkę gazu i blokujesz do ilu chcesz ;) . Jak już zablokujesz to trzeba jechać na hamownie,a później zrobić przegląd z odpowiednią adnotacją. Za wszystko wyjdzie Ci około 250 zł + rejestracja (chyba że masz już zarejestrowany to zmiana w dowodzie to 35 zł). Działa praktycznie w każdym motocyklu, ja widziałem takie coś w Kawasaki ER5 i ja mam zamiar założyć to w Bandycie N600.

Wpisz sobie w google "Redukcja mocy w motocyklu na kategorię A2 - jak to zrobić?" i wejdź w pierwszy link tam będziesz miał wszystko dokładnie opisane ;)
Crank
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/4/2012, 13:45
Lokalizacja: Kielce (TKI)

Postprzez insanityman » 31/8/2013, 19:50

Ok Wielkie dzięki za odpowiedzi. Jakoś nie przyszło mi do głowy wpisywanie tego "Redukcja mocy w motocyklu na kategorię A2 - jak to zrobić?", "wpisywałem np ograniczenie mocy - motocykl" i nic dobrego nie znalazłem. Artykuł na motogenie jest fajny, ale nie piszą o prawdziwych kosztach, ale Ty już napisałeś więc nie będę się dalej doszukiwał. Jeszcze raz dzięki.
insanityman
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5/5/2012, 14:15
Lokalizacja: Marki/Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości




na górê