Zobacz wÄ…tek - EE czemu wsiedliscie na skutery ?
NAS Analytics TAG

EE czemu wsiedliscie na skutery ?

O wszystkim
_________

EE czemu wsiedliscie na skutery ?

Postprzez Mi5i3K » 26/6/2007, 14:30

Czemu zauwazylem, ze dyskryminujecie tu skutery ? Te sigi itd. o co wam chodzi ? Odrazu litra na poczatek byscie chcieli ? Ci co dzisiaj jezdza na skuterach za 2 lata moga was wypłukać litrem. Nie rozumiem, poważni ludzie rozumieja wszystko, wiedza o co chodzi. A sa tacy ktorzy smieja sie nie wiadomo o co, przeszkadza ci jeden z drugim ze ja czy on ma skuter ? Tak jak powiedzialem od skutera do pakiera ;] pozdro dla normalnych
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52


Postprzez Szafa » 26/6/2007, 14:51

Wsiadam tylko na ludzi Piotrko_187 podobnych, jak juz gdzieś pisałem. To oni psują opinię skuterowców, ale co zrobić. Większość osób myśli pewnie podobnie :D
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez simonw » 26/6/2007, 14:53

Nieee, widzisz do skuterow nic wiekszosc nie ma (produkowalem sie w tym temacie kilka dni temu na skuterach zdaje sie wlasnie).
Chodzilo tutaj o incydent z jednym z naszych kolegow - ktory dosc frywolnie podchodzi zaowno do swobody wypowiedzi jak i oceny wlasnych mozliwosci :) To tak ogolnie.

Natomiast inna sprawa jest to, ze statystycznie dysortografia i malo rzeczowe posty pojawiaja sie w skuterach, z uwagi na przewazajaca ilosc mlodych osobnikow niekoniecznie interesujacych sie slownikiem j. polskiego , tzw dzieci neostrady (neo kiddies) tak wiec krytyka nie tyle pojazdu dwukolowego jednosladowego jakim jest skuter a samych jego uzytkownikow.

pozdrawiam,
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gelo007 » 26/6/2007, 14:55

Bo mnie wk.... to pierdzenie pod blokiem. Bo to jest denerwujące i skuterami w większości jeżdżą małolaty bez mózgu. Ostatnio ide z kumplem po osiedlu i jest taka długa prosta, z tyłu złysze prrrrrrr prrrrrr prrrrrr jebudu trzask prask, na skuterze sie wywalili przy 30 km/h na prostej. jeden do drugiego mówi "mogłeś nas zabić". :D Myślałem, że ze śmiechu nie wytrzymam.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez michael » 26/6/2007, 15:04

może też chodzi o to, że spora część użytkowników skuterów (jednakże głównie to dzieci) trochę za różowo ocenia swoje możliwości. piszą o swoich wyczynach jak o niewiadomo czym. nic nie mam do ludzi, którzy mają skuter do jeżdżenia na codzień. na pewno jest tańszy w eksploatacji i pozwala się w miarę sprawnie przemieszczać z punktu A do punktu B w mieście. ale cholernie mnie wkurzają dzieciaki ścigające się na odkurzaczach na całej szerokości jezdni uważające się za mistrzów kierownicy. a wystarczy, że głupi kot na ulicę wybiegnie i panika, połamane plastiki i krzyk.
ps. jak ktoś 2 lata jeździ odkurzaczem a potem wsiada na litra to potrafi dokładnie... NIC!
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Postprzez simonw » 26/6/2007, 15:05

Hehe, nie no ja mam upatrzona TZR`e ktora w obstawie kosiarek pedzi zawrotnie z pod bloku do pizzerii na druga strone ulicy, ale tak jak kolega napisal - nie kazdy user kosiary jest moim wrogiem - po prostu brak troszke obycia, ale zeby sie nie powtarzac

1. nie mam nic do
2. niektore mi sie podobaja
3. na miasto bomba
4. na zakupy bomba ^.-
5. jezdzielm na yamaszce kolezanki, gasz wysoko jak na kozie, ale kupa smiechu no i szualem sprzegla ciagle... nie dla mnie ;P
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez spazz » 26/6/2007, 15:15

ja nie wsiadam na skutery. mam swoja godnosc. wole chazac piechota
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez SensitivE91 » 26/6/2007, 15:49

dokladnie jak spazz w poście powyżej.. Skuter =pojazd dla kobiet ktore mają problem z opanowaniem biegów oraz sprzegła
Avatar użytkownika
SensitivE91
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 1/3/2007, 16:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Pisiu » 26/6/2007, 15:52

spazz napisał(a):ja nie wsiadam na skutery. mam swoja godnosc. wole chazac piechota


Spazz wyręczyłeś mnie :lol: I niestety jest tak jak pisze michael,kto jezdzi rok czy dwa odkurzaczem,potem przy przesiadce na coś zbiegami i ze sprzęgłem umie NIC :lol: Ja na squterze jezdziłem raz w życiu jak zdawałem na karte motorowerową.I mam nadzieje,że to był jedyny raz :lol:
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez Thrillco » 26/6/2007, 17:57

zeby było śmieszniej ma to swoje odwortne działanie, czesto ktoś latający "poważnym sprzetem" ma problemy z kosiarką :D przekonałem sie o tym na wlasnej skórze raz wciskając "sprzegło", raz zawracając (ufff było blisko), i raz kiedy chciałem koledze pokazać jak to sie na obroty wkręca :D Tak jakoś człek zapomina ze to pojazdy samojezdne :D Jednak, gdybyście (wy którzy macie swoją godność) mieli przebijać sie np. przez centrum paryża w godzinach szczytu to...chyba zaczelibyście marzyć o skuterze.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez SzpiceR » 26/6/2007, 18:11

skuter to skuter motorwer nie motocykl ot rower kibel z silnikiem :lol: ja sie niedalem na to zaciagnac i nigdy niewsiade :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez mateo Fazer 600 » 26/6/2007, 18:53

a ja jeżdzę bo ojciec sobie zakupił i stwierdził ,że ktoś musi nabijać kilometry !!! ale tak to skuter tylko nadaje się do sklepu lub kiosku i oczywiście na miasto w godzinach szczytu !!! bo do jazdy oczywiście inny sprzęcik!!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez joul » 26/6/2007, 19:10

skutery sÄ… ok.

Chociaż ja je traktuje jako pojazdy przejściowe, tzn. dobre na początek przygody z jednośladami ,np. dla małolatów ,czy dla kogoś kto nie ma jeszcze prawka kat. A ,ale planuje w przyszłości zrobić.

Dobra sprawa też jak trzeba gdzieś niedaleko podskoczyć ,nie trzeba się przebierać w tą całą "zbroję" motocyklową :lol: ,wystarczy kask na łepek i można śmiało śmignąć do sklepu po coca-colę 8)

pozdro
GS500E
-----------------------------------
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
joul
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 1/6/2006, 13:54
Lokalizacja: Żychlin (k. Konina)

Postprzez Remus93 » 26/6/2007, 19:51

Miałem komara i simsona teraz mam Gilere Runner.Przesiadłem się na nią,bo jest bardziej funkcjonalna:Jest gdzie schować kask,ma rozrusznik,wiem ile mam paliwa :P, Jest to automat więc na miasto świetnie się nadaje,a taki wolny i mułowaty to wcale nie jest,bo spod świateł idzie ostro ruszyć.Fakt faktem nie ma biegów,troche to boli ale już się przyzwyczaiłem.Nie przesiadłbym się z powrotem na simsona.

V-max:
samemu po prostej - 90km/h
samemu z górki- 95km/h
w dwóch po prostej-85km/h
w dwóch z górki 90km/h
Remus93
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18/6/2007, 14:13
Lokalizacja: Inowrocław

Re: EE czemu wsiedliscie na skutery ?

Postprzez kravec » 26/6/2007, 19:56

Mi5i3K napisał(a):Czemu zauwazylem, ze dyskryminujecie tu skutery ? Te sigi itd. o co wam chodzi ? Odrazu litra na poczatek byscie chcieli ? Ci co dzisiaj jezdza na skuterach za 2 lata moga was wypłukać litrem. Nie rozumiem, poważni ludzie rozumieja wszystko, wiedza o co chodzi. A sa tacy ktorzy smieja sie nie wiadomo o co, przeszkadza ci jeden z drugim ze ja czy on ma skuter ? Tak jak powiedzialem od skutera do pakiera ;] pozdro dla normalnych


czemu wsiadamy czasami na skutery??? bo ludzie pisza tam czesto bzdury i leca z ryjem na kazdego kto im zwroci uwage... ale mozliwe ze tego nie zauwazasz bo sam taki jestes...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Re: EE czemu wsiedliscie na skutery ?

Postprzez Traperoso » 26/6/2007, 20:05

Mi5i3K napisał(a):Ci co dzisiaj jezdza na skuterach za 2 lata moga was wypłukać litrem.


Nie moge juz wytrzymac buahahaha Kto zablokowal temat CYTATY! BUAHAHAHA chcialem to tam wrzucic :D:D:D:D
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez rosa » 26/6/2007, 20:41

jest nowy wklejaj!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez Mi5i3K » 26/6/2007, 20:59

kravec : przemilcze sam wjeżdżasz w tej chwili pozdrawiam

spazz : wyglada mi to na jakas manie ? obsjesje ? nie masz konkretnych argumentow mowisz ze g*** ? To normalne nie jest. Mozliwe ze jak byles maly miales niemila przygode ze skuterem, nie opanowales, szacunek

Co do reszty: mowie jeszcze raz nikt sie z motorem nie żeni, zawsze mozna zmienic ludzie to nie jest kosmos! A co do skuterow nic nie mam do skuterkow, owszem na krotki wypad , do sklepu z kuferkiem itd. sam mam :) jest ok ! Oczywiscie zgadzam sie co do tych gowniarzy ktorzy daja maxa, a pies zaszczeka i panika ;) Ale nie trzeba na takich patrzec, kiedys sie przejada !

I chuk ze pierdzą :) Samochody bruczą, liście szeleszczą, rownie dobrze moglbym nakłaść sasiadowi bo jego dzwonek świrka, albo ktos trzepie dywan pod blokiem.

pozdro
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52

Postprzez Mi5i3K » 26/6/2007, 21:07

co do tych dwoch co sie smieli z mojej wypowiedzi. Powiem tak: nie wiecie o co chodzi, japa i tyle, nie chodizlo mi o to ze odrazu ze skutera wsiadam na 1100 idioci !! j***** tylko mowie ze kazdy moze za rok miec cos innego ludzie ogarnijcie sie!! Starsi ale jak dzieci niedojebane

Proszę tu nie pisać żadnych autocharakterystyk
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52

Postprzez mar111cin » 26/6/2007, 21:19

Mi5i3K napisał(a): ludzie ogarnijcie sie!! Starsi ale jak dzieci niedojebane


no właśnie ogarnij się i zacznij pisać normalnie i z sensem.

przekleństwa i wyzwiska zostaw w domu dla rodziców, tutaj wbrew pozorom panuje troche kultury osobistej.

A na skuter nawet się nie patrze bo to więcej hałasu niż jazdy i super pozycja na świstaka. Gratis powinni do nich dawać folie alumiuniową zeby było można zawijać w czasie jazdy.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê