Zobacz wÄ…tek - zx6r 2003 ocena
NAS Analytics TAG

zx6r 2003 ocena

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

zx6r 2003 ocena

Postprzez front247 » 16/8/2013, 06:53

Znalazłem cos ładnego..tak mi sie przynajmniej wydaje;)

http://allegro.pl/kawasak...3460049661.html

Prosze o opinie osoby które posiadały taki sprzet,czy w tym moto po zdjeciach widac coś nie tak?
Mnie zaniepokoiły tylko 2 małe wgniotki na ramie,ale moze tak pada swiatło.

I jeszcze jeden link do oceny:
http://allegro.pl/kawasaki-ninja-zx6r-6 ... 84012.html

dzieki za wszystkie uwagi
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra


Postprzez Seba_ER5 » 16/8/2013, 10:39

Zaczne od drugiej bo nie musialem kobinowac oki. Na dziendorby klatka do wyrzucenia bo pognie cala rame przy upadku. Polcece crashe Puig bo grzybki mozna dokupic w razie slizgu po 44pln. Na oko niczego nie moge sie dopatrzec co nei widac na zdjeciach. Pare otarc. Kolory zdaja sie grac.

Pierwsza to jakis ulep zalinkuje bo link masz niekompletny i po numerze aukcji znalazłem:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3460049661
Wydech nie dydedykowany do 636 Yoshi byl inny z pipem, klamki chinskie. Owiewki malowane rozne odcienie. Ciekawe czy nie spawane. Na kazdej owiewce pod spodem bedzie oznaczenie kawasaki na bocznych numery od srodka wielkosci okolo 4x5cm da sie je wymacac dlonia sa wypukle. Styrana polka gorna, ale to moze byc od kluczyka. Mi az tak sie nei styrala. Malowane podnozki w jakis kupiasty odcien. Sklejona/Zszyta szybka. Pekniecie na czaszy. Stelaz zegarow wyglada na naprawiany. Dekiel alternatora polerowany. One latwo sie rysuja nawet przy lekkie glebie. Pytanie czy nie naprawiany. Nowy w granicach 500-700pln. Sety od modelu 2005-06 kierowcy. Gowniane kierunki.
Dodatki sa spoko amorek WP crashe dobrej firmy, oplot.

Warto zerknac przy kupnie:
Przy kupnie bierz suwmiarke i mierz grubosc tarcz. Graniczna grubosc to 5,5mm a 6mm to grubosc od nowosci. Jest bardzo waska tolerancja jak widać. Sprawdź regulacje dobicia/odbicia w amorkach czy nie zaśniedziały. Zadupki pasują od z750 pierwszej. Czaszę przednią ciężko dostać w przypadku strzału. Więc warto sprawdzić czy nie zamiennik np. slaby ABS albo laminat. Lagi żadko się gną prędzej rama po strzale. Sprawdzaj motocykl na zimnym moze wtedy walic rozrzad. Wymiana w kawie rozrzadu wiaze sie z rozpolowieniem silnika. Dodam ze nagrzany cichnie.
Na kloszu przedniego reflektora wybity jest numer 409...6(7) . 7 to z tego co pamietam. europa, 6 UK. Jezeli reflektor nie ma swiatel postojwoych po bokach i nie ma tego numer i jest DOT chyba to jest USA. Swiatla pala siÄ™ albo jedno mijania albo oba mijania plus drogowe.


Sprzedałem swoją kawę w tym roku za 12.700 obczaj dodataki w niej popatrz na stan i porównaj. Negocjuj. Pofatygowałbym sie zoabczyć tylko drugą ze stelażem. Druga nie jest wart tych pieniędzy. Polakierowanie tego moto w sensowny sposob to rzad 2000-2500pln.


Zdjecia do mojej kawy sa w linku w podpisie. W tym że na boku nie widac rys bo stare zdjcia przed slizgiem w Radomiu. Wszyskie czesci ktore oberwaly zostaly wymienione na nowe. Klamka Titaxa, grzybek crasha puiga, opaska na wydechu, cieżarek OEM. Dźwignia hamulca nożnego gilles (tyle ze czarna ale nowka).
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez front247 » 16/8/2013, 15:41

Seba serdeczne i wielkie dzieki za twój opis.Powim ci że mnie zszokowałes.Na forum kawasaki Team dałem te motongi do oceny no i ten ze stelazem link 2,własnie on był oceniony jako ulep,podobno owiewki nie od tego modelu..itp. Podobno motocykl jest z 2002 a owiewki z modelu 2003..czy to moze byc prawda????

Natomiast ten link drugi mówisz ze ulep? Ja pi.. ja go juz własciwie prawie kupiłem,wg. sprzedawcy stan ideał,oryginalny lakier,wydech jak najbardziej dedykowany,żadnych pęknieć.Toś mnie załamał..ale dziękuje :)

Ja zdrowej zx6r 2003/2004 szukam od 1,5 miesiąca,ich jest tak mało ze cięzko coś wyhaczyć.

Skoro piszesz że ten ze stelazem w miare ok wygląda to jego pojade zobaczyć,tym bardziej ze niedaleko.Jest tylko jedno ,,ale,, ta kawa z tym pomaranczowym stelazem wisi na allegro od poczatku czerwca...to tez daje do myślenia.
a może masz jakis namiar na zx6r w przedziale 10-14 tys. 2003/2004 zeby była zdrowa,to ze była robiona mi nie przeszkadza generalnie.

No twoja kawa widac inny wyglad.Ja juz w sumie sie nastwiłem ze poszukam czegos w roczniku 2000-2001 bo jest ich zdecydowanie więcej..tyle ze mam budzet juz na ten model 2003 i troszke żal,a podoba mi sie ten moto okrutnie...bo po 2006 zx6r to tak srednio jesli chodzi o design.
pozdrawiam
dzieki i pozdrawiam
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra

Postprzez Seba_ER5 » 19/8/2013, 20:51

Kawa 636 na wtryskach to B1H 03- B2H 04 potem C1H wyszła 05-06. 2002 to wogóle inna rama. 2000-2002. Na allegro byla jakas z owiewkami z kawy 2003. Nijak to nie wygląda. Kawa ze stelązmi to rama 2003 i owiewki też.
Numer ramy zaczyna sie od zx636b1h i jest na główce. Wybite są nierowno bo bite recznie. Do konca nie bylo wiadomo czy pypuszcza tez RR i dopiero potembita numery. Sa na surowym odlewie. Przez to ze nierowno diagnosci potrafia sie przyczepic. Nastepny model oraz zx10r maja pierwsza maja bite rowno komputerowo.

Forum kawasaki omijam strasznie dziwne. Chce konkretnych wypowiedzi na temat B1H proponuje mcnninja.co.uk czy jakos tak. Trzeba sie regnac i po angielsku gadać.

Z
Odnosnie kawy z Yoshi. To napisze jeszcze ze lewy set od 05-06 a prawy wygląda na oryginalny. Widać jeszcze pękniecie na Airboxie.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości




na górê