Zobacz wÄ…tek - Moto GP Indianapolis 2013
NAS Analytics TAG

Moto GP Indianapolis 2013

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Moto GP Indianapolis 2013

Postprzez SkoQ » 18/8/2013, 18:56

Zapowiada się ciekawa rywalizacja starego pokolenia z nowym ja kibicuje Hondzie 93 ;) Mam pytanie gdzie obejrzeć to online ? Bo nie chce współlokatorom zajmować TV o tak popularnej godzinie do seriali i innego dziadostwa :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez rosiboj » 18/8/2013, 20:24

Uuu, szkoda, ze tak pozno zobaczylem Twoj post :( Race byl piekny, mozna bylo ogladac na iplayer brytyjskiego . Rowniez tam mozna ogladac powtorke w darmowym VOD
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Re: Moto GP Indianapolis 2013

Postprzez dam1en » 18/8/2013, 22:03

SkoQ napisał(a):Zapowiada się ciekawa rywalizacja starego pokolenia z nowym ja kibicuje Hondzie 93 ;)
To ja jestem zdecydowanie zwolennikiem (i reprezentantem) starego pokolenia. Widowisko pierwsza klasa. Walka o 4 miejsce to esencja wyścigów (po raz pierwszy cieszyłem się z porażki Crutchlow'a). A to co zrobili Hayden i Dovi, zrzuciło mnie z krzesła. No i Edwards jakiego już dawno nie oglądaliśmy. Eh, aż się łezka w oku kręci...
dam1en
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23/11/2012, 11:59
Lokalizacja: kraków

Postprzez SkoQ » 22/8/2013, 20:04

Obejrzałem w TV :D zmusiłem resztę do oglądania :P

Piękna walka o 4 miejsce, prawdziwe widowisko. Marquez, po prostu ich pozjadał bez większych trudności, i szkoda :D lubię widowiskowe wyprzedzanie. Zespół Ducati piękny popis na koniec xD
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê