Zobacz wÄ…tek - Moto do turystyki
NAS Analytics TAG

Moto do turystyki

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moto do turystyki

Postprzez luki343 » 15/8/2013, 10:59

Witam,
Planuję kupić tanie moto do turystyki, chodzi mi między innymi o to żeby kilka razy na rok wsiąść w dwie osoby (ja 170cm 65kg i dziewczyna 160cm 50kg)+ trochę tobołów i jechać na wyprawę 1000km+/- na raz.
Moje wymagania nie są dużę, wiadomo że nie będę walił po 150km/h na godzinę, ale chciałbym żeby moto dał rady rozpędzić się do tej prędkości dosyć żwawo, był komfortowy i w miarę bezawaryjny. Myślę nad Suzuki Bandit? Co wy o tym myślicie? Cenowo jak najtaniej tj. 5000zł-6000zł. Mówię o kwocie na sam moto, inne gadżety swoją drogą. Kaski i odzież mam.
Doświadczenie z tego typu sprzętem mam dosyć nie duże, wprawdzie przejechałem w swoim życiu już mnóstwo km na sprzętach typu komar, romet, wsk i inne skutery, m.in posiadam jeszcze yamaszke grizzly ale wiadomo że quad to nie moto, ale podstawową wiedzę co do sprzętu i jakieś tam doświadczenie mam.
luki343
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/9/2010, 16:12


Postprzez Glenroy » 15/8/2013, 12:30

Zobacz sobie w tym temacie:
viewtopic.php?t=91705
dotyczy dokładnie tego samego a nie ma sensu pisać 10 razy tego samego :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez luki343 » 15/8/2013, 16:47

Nie dokładnie tego samego ale podobnie.
Dzięki za link, więc do teraz wybór będzie pomiędzy banditem a fzs 600.
luki343
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/9/2010, 16:12

Postprzez Glenroy » 15/8/2013, 17:50

Na takie długie wypady niezłą opcją był by jakiś turystyczny enduro, typu Varadero czy V-Storm, ale to niestety już inna kasa wchodzi w grę. Zarówno na fazerku jak i bandycie powinno być Tobie, Wam, wygodnie. Ja przy 186cm wzrostu nie narzekam, chociaż owiewka mogła by być trochę wyższa w fazerze, jeszcze z własnego odczucia, bandyta miał trochę bardziej komfortową kanapę, ale też, pomimo małej różnicy wagi [fzs 205kg, gsf 208kg], bandit bardziej dawał do zrozumienia, że do lekkich nie należy i jednak tę masę było czuć. No i bandyta ma chyba trochę większy apetyt.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez leff » 15/8/2013, 20:29

zalezy co kto lubi, bandit bedzie bardziej elastyczny przy nizszych obrotach, FZ6 bedzie za to bajkowo jechalo gora ... swoja droga ja nie lubie wydechow gora
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê