Zobacz wÄ…tek - <i>[Rynek motocyklowy - raporty]</i> BMW notuje rekordowe wyniki
NAS Analytics TAG

[Rynek motocyklowy - raporty] BMW notuje rekordowe wyniki

Komentarze użytkowników
_________

[Rynek motocyklowy - raporty] BMW notuje rekordowe wy

Postprzez Åšcigacz » 8/8/2013, 11:43

Dyskusja na temat: BMW notuje rekordowe wyniki sprzedaży
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
BMW notuje rekordowe wyniki sprzedaży
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 11:43

Zaangażowanie w sport, w tym cross i enduro, nie jest im potrzebne - zdecydowaną większość sprzedazy stanowią dziadkowozy z serii GS i turystyki.<br><hr>husq
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 11:59

Liczy się to że biznes się kręci. ;) Nie notują spadków sprzedaży jak Japończyki. <br><hr>Black-Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 12:42

Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 14:18

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Harakiri 7 » 8/8/2013, 15:42

Komentatorzy napisał(a):zdecydowaną większość sprzedazy stanowią dziadkowozy z serii GS i turystyki.<br><hr>husq


GS'em nigdy nie jezdziles. Gdybys jechal zrozumial bys ten fenomen.

:wink:
Ostatnio edytowano 9/8/2013, 12:21 przez Harakiri 7, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Harakiri 7 » 8/8/2013, 15:46

[quote="Komentatorzy"]Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100[/quotee]

gdyby nawet. BMW nie kupuja golodupcy tylko ludzie z kasa, ktorych na ten motocykl stac i ktorzy nie patrza ile straca. Tym ludziom jest to obojetnie.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 16:04

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan<br>
Co wciąż nie zmienia faktu o niemożności skasowania błędów z komputera o którym wspomniano powyżej. "Fenomen BMW" co w tym jest tym fenomenem ? Dla mnie BMW jest jak Honda czyli zrobiona poprawnie ale bez jakiegoś ostrego polotu z tym że w Hondzie chyba mają kogoś odpowiedzialnego za wygląd maszyn :P przepraszam za hejt jestem oficjalnym antyfanem BMW<br><hr>Arnett
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Harakiri 7 » 8/8/2013, 21:31

Komentatorzy napisał(a):Co wciąż nie zmienia faktu o niemożności skasowania błędów z komputera o którym wspomniano powyżej. "Fenomen BMW" co w tym jest tym fenomenem ? Dla mnie BMW jest jak Honda czyli zrobiona poprawnie ale bez jakiegoś ostrego polotu z tym że w Hondzie chyba mają kogoś odpowiedzialnego za wygląd maszyn :P przepraszam za hejt jestem oficjalnym antyfanem BMW<br><hr>Arnett


Nie no jak patsze na nowy Crossrunner czy na NT 700 to prawdziwe meistersztyki ktore moga z Panigale konkurowac :mrgreen:

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 07:16

a ja wiem, kto się przyczynił do wyniku sprzedaży S1000RR HP4 (-: choć oczywiście nie u nas, tylko trzeba go było sprowadzać z faterlandu, bo polscy sprzedawcy bmw twierdzili, że sprzęt nie do kupienia w tym roku.... porażka.....<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 07:50

Komentatorzy napisał(a):a ja wiem, kto się przyczynił do wyniku sprzedaży S1000RR HP4 (-: choć oczywiście nie u nas, tylko trzeba go było sprowadzać z faterlandu, bo polscy sprzedawcy bmw twierdzili, że sprzęt nie do kupienia w tym roku.... porażka.....<br><hr>ja<br>
Widocznie taki był przydział na Polskę;) Niemcy spojrzeli na nasz sport motocyklowy, policzyli ilu mamy poważnych zawdników i pewnie doszli do wniosku ze w Polszy to pewnie 1, góra 2 egzemplarze sie sprzedadzą ;)<br><hr>Q
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 08:06

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan<br>
Nie patrz na ceny wywoławcze, tylko transakcyjne. Wiem coś na ten temat, bo dwa lata temu sprzedawałem swoją 3 letnią, salonową K1200R Sport z dodatkami za ładne kilka tys. Z trudem uzyskałem 50% ceny, a motocykl był jak z salonu. Mało kogo w PL stać na używany, 3 letni motocykl za 30 tys. zł. Poprzedni motocykl, który sprzedawałem to była Yamaha FZ6. Kupujący mało się nie pobili. Procentowo uzyskałem lepszą cenę, niż za BMW. Pozdrawiam!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 08:11

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):Co wciąż nie zmienia faktu o niemożności skasowania błędów z komputera o którym wspomniano powyżej. "Fenomen BMW" co w tym jest tym fenomenem ? Dla mnie BMW jest jak Honda czyli zrobiona poprawnie ale bez jakiegoś ostrego polotu z tym że w Hondzie chyba mają kogoś odpowiedzialnego za wygląd maszyn :P przepraszam za hejt jestem oficjalnym antyfanem BMW<br><hr>Arnett<br>
Nie masz co przepraszać. Ja 3 lata jeździłem BMW z salonu i mogę powiedzieć tylko tyle, że motocykl nie jest w niczym lepszy od np. Yamahy. Trzeba przyznać, że spece od marketingu z BMW zrobili wokół swoje marki otoczkę niesamowitości, na co sam dałem się nabrać. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 08:13

Komentatorzy napisał(a):Liczy się to że biznes się kręci. ;) Nie notują spadków sprzedaży jak Japończyki. <br><hr>Black-Ghost<br>
I o to właśnie niestety w tym wszystkim chodzi.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 10:36

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):Co wciąż nie zmienia faktu o niemożności skasowania błędów z komputera o którym wspomniano powyżej. "Fenomen BMW" co w tym jest tym fenomenem ? Dla mnie BMW jest jak Honda czyli zrobiona poprawnie ale bez jakiegoś ostrego polotu z tym że w Hondzie chyba mają kogoś odpowiedzialnego za wygląd maszyn :P przepraszam za hejt jestem oficjalnym antyfanem BMW<br><hr>Arnett<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie masz co przepraszać. Ja 3 lata jeździłem BMW z salonu i mogę powiedzieć tylko tyle, że motocykl nie jest w niczym lepszy od np. Yamahy. Trzeba przyznać, że spece od marketingu z BMW zrobili wokół swoje marki otoczkę niesamowitości, na co sam dałem się nabrać. <br><hr>Gnypek<br>
Nabrali na to sporo ludzi w tym i Melandriego.
A mówią że reklama nie przynosi wzrostu sprzedaży.Przy dobrej reklamie sprzeda sie nawet chiński samochód...<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 11:29

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):Co wciąż nie zmienia faktu o niemożności skasowania błędów z komputera o którym wspomniano powyżej. "Fenomen BMW" co w tym jest tym fenomenem ? Dla mnie BMW jest jak Honda czyli zrobiona poprawnie ale bez jakiegoś ostrego polotu z tym że w Hondzie chyba mają kogoś odpowiedzialnego za wygląd maszyn :P przepraszam za hejt jestem oficjalnym antyfanem BMW<br><hr>Arnett<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie masz co przepraszać. Ja 3 lata jeździłem BMW z salonu i mogę powiedzieć tylko tyle, że motocykl nie jest w niczym lepszy od np. Yamahy. Trzeba przyznać, że spece od marketingu z BMW zrobili wokół swoje marki otoczkę niesamowitości, na co sam dałem się nabrać. <br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nabrali na to sporo ludzi w tym i Melandriego.
A mówią że reklama nie przynosi wzrostu sprzedaży.Przy dobrej reklamie sprzeda sie nawet chiński samochód...<br><hr>x<br>
Nabierac ludzi mozna przez rok, dwa, moze nawet piec. Ale nie da sie ludzi nabierac przez dziesieciolecia. Przy kazdym artykule o BMW dowiaduje sie ze moj motocykl to zlepek wad, tylko jakoÅ› w moim egzemplarzu nigdy sie one nie ujawniajÄ…. Dajcie juz sobie spokoj z tymi dywagacjami. <br><hr>GS owner
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Harakiri 7 » 9/8/2013, 12:25

Komentatorzy napisał(a):Nabierac ludzi mozna przez rok, dwa, moze nawet piec. Ale nie da sie ludzi nabierac przez dziesieciolecia. Przy kazdym artykule o BMW dowiaduje sie ze moj motocykl to zlepek wad, tylko jakoś w moim egzemplarzu nigdy sie one nie ujawniają. Dajcie juz sobie spokoj z tymi dywagacjami. <br><hr>GS owner


GS owner, nie bulwersuj sie. W wiekszosci przypadkow chlopaki poszli na jazde probna najarani jak arab na kurs pilotazu a dealer dal im lizaka i pogonil z salonu :mrgreen:

Napewno zdazaja sie ludzie ktorzy maja konkretne problemy z BMW, to potrafie zrozumiec i przyznac im racje. Takie osoby pisza jednak zupelnie inaczej a przedewszystkim konkretnie.

Miliony uzytkownikow BMW raczej sie nie myli.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 14:38

Komentatorzy napisał(a):Ceny wywalone , po 2 latach 50% ceny nowego. W polsce brak serwisu z prawdziwego zdarzenia , a za podpięcie do kompa by skasować tzw. błędy trzeba sporo płacić ... kto to kupuje ... Niemcy , Włosi itd...<br><hr>Nicram100<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprawdz sobie dokladnie na ogloszeniach ile kosztuja uzywane R 1200 GS - po 3 latach masz nadal 60% ceny nowego !!
To jest wlasnie fenomen marki BMW<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):Co wciąż nie zmienia faktu o niemożności skasowania błędów z komputera o którym wspomniano powyżej. "Fenomen BMW" co w tym jest tym fenomenem ? Dla mnie BMW jest jak Honda czyli zrobiona poprawnie ale bez jakiegoś ostrego polotu z tym że w Hondzie chyba mają kogoś odpowiedzialnego za wygląd maszyn :P przepraszam za hejt jestem oficjalnym antyfanem BMW<br><hr>Arnett<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie masz co przepraszać. Ja 3 lata jeździłem BMW z salonu i mogę powiedzieć tylko tyle, że motocykl nie jest w niczym lepszy od np. Yamahy. Trzeba przyznać, że spece od marketingu z BMW zrobili wokół swoje marki otoczkę niesamowitości, na co sam dałem się nabrać. <br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nabrali na to sporo ludzi w tym i Melandriego.
A mówią że reklama nie przynosi wzrostu sprzedaży.Przy dobrej reklamie sprzeda sie nawet chiński samochód...<br><hr>x<br>
Komentatorzy napisał(a):Nabierac ludzi mozna przez rok, dwa, moze nawet piec. Ale nie da sie ludzi nabierac przez dziesieciolecia. Przy kazdym artykule o BMW dowiaduje sie ze moj motocykl to zlepek wad, tylko jakoś w moim egzemplarzu nigdy sie one nie ujawniają. Dajcie juz sobie spokoj z tymi dywagacjami. <br><hr>GS owner<br>
Hejterów nie przegadasz. Oni dalej myślą że sprzety od ryżozjadaczy są najlepsze... <br><hr>Ja wiem
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/8/2013, 12:13

W skali globalnej to za wiele tych wózków dla rencistów nie sprzedali.<br><hr>b10
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê