Zobacz wÄ…tek - <i>[Kaski SHOEI]</i> Shoei GT-Air kontra bracia
NAS Analytics TAG

[Kaski SHOEI] Shoei GT-Air kontra bracia

Komentarze użytkowników
_________

[Kaski SHOEI] Shoei GT-Air kontra bracia

Postprzez Åšcigacz » 7/8/2013, 11:17

Dyskusja na temat: Shoei GT-Air kontra bracia
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Shoei GT-Air kontra bracia
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 11:17

"turystyczny Neotec i zeszÅ‚orocznÄ… nowość – uniwersalnego Qwesta o bardzo podobnych wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ciach"

Jest odwrotnie :)<br><hr>Arcer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 11:17

W pierwszych pięciu zdaniach pada 4 razy słowo "kask" nie czytam dalej.<br><hr>MaciekZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 11:17

"turystyczny Neotec i zeszÅ‚orocznÄ… nowość – uniwersalnego Qwesta o bardzo podobnych wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ciach"

Jest odwrotnie :)<br><hr>Arcer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 11:25

Dosyć słabe i lakoniczne porównanie. Brakuje wielu istotnych informacji, które potencjalnego zainteresowanego mogłyby zachęcić do zakupu kasku. Brak informacji od autorki (suche dane skopiowane ze strony producenta ) o wykonaniu microlocka ze stali i jego działaniu, o działaniu mechanizmu blendy. Autorka nie odniosła się do EPS w części z blendą jest takiej samej grubości jak w pozostałych miejscach kasku. Brak subiektywnej opinii w kwestiach, które mogą różnić kask od innych produktów tego samego segmentu, lub innego segmentu tej samej marki czyni porównanie kompletnie bezużytecznym. Dodajmy błędy merytoryczne w postaci "zeszłorocznego" qwesta.

Jeśli chodzi natomiast o uplasowanie go między innymi kaskami też chyba nie wymaga to wielkiego trudu dedukcyjnego. Jest to kask sportowo turystyczny dla osób ceniących wygodę użytkowania i wyposażenie, bez pociągu do jazdy na profesjonalnych torach ( brak DD).<br><hr>cortes
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 13:57

" Polecamy również wyjęcie dolnej bródki dzięki czemu szyba w ogóle nie paruje. Warto tutaj wspomnieć, że wizjer wyposażono w antyfoga"
Nie bardzo kminię, czyli paruje nawet z założonym PINLOCKIEM<br><hr>Tatung
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 18:04

Słabo, bardzo słabo. Jak zobaczyłem, że zrobiliście reckę GT-air, to już zacierałem ręce - oj bardzo się zawiodłem. Uważam, że redaktor nie powinien w ogóle umieszczać tej recenzji na portalu. Czytałem o tym kasku na webbikeworld gdzie był bardzo, chwalony i porównany do Schubertha S2, jego naturalnego przeciwnika. A tutaj, nuda i brak merytorycznych informacji pożądanych przez czytelników.
Jeżeli chodzi o XR-1100 i Qwesta, to one nie mają blendy, więc nie stanowią moim zdaniem konkurencji dla GT-Air.

Skoro dostaliście ten kask do recenzji, to przydałaby się jeszcze jedna, ale tym razem rzetelna recenzja.
<br><hr>Karuk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 20:31

to nie jest żadna recenzja czy test, tylko zwykła oferta sprzedaży. informacje jakbym słuchał gościa w sklepie. zresztą już od dawna zauważyłem, że jejmościanka żmijanka pojawia się tylko wtedy na łamach ścigacza, kiedy chce coś ludziom wcisnąć. żadnych merytorycznych treści od tej pani od dawna tu nie widać.<br><hr>sux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2013, 20:37

jak nie wiadomo jak klasyfikować? jest dokładnie między xr1100, a qwestem. to typowo miejsko- turystyczny helmet i tyle<br><hr>fu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 07:28

Komentatorzy napisał(a):to nie jest żadna recenzja czy test, tylko zwykła oferta sprzedaży. informacje jakbym słuchał gościa w sklepie. zresztą już od dawna zauważyłem, że jejmościanka żmijanka pojawia się tylko wtedy na łamach ścigacza, kiedy chce coś ludziom wcisnąć. żadnych merytorycznych treści od tej pani od dawna tu nie widać.<br><hr>sux<br>
Chyba masz problemy z rozumieniem tekstu. Ja tu sie dowiedzialem wszystkiego czego chcialem dowiedziec - jak dziala wentylacja, jak to jest wykonane i czy to wogle ma sens. Z tresci wnioskujÄ™ ze senstu ten kask raczej nie ma. <br><hr>Prexer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 07:30

Komentatorzy napisał(a):" Polecamy również wyjęcie dolnej bródki dzięki czemu szyba w ogóle nie paruje. Warto tutaj wspomnieć, że wizjer wyposażono w antyfoga"
Nie bardzo kminię, czyli paruje nawet z założonym PINLOCKIEM<br><hr>Tatung<br>
Kupilem ten kask w promocji w Intermotorsie (te smieszne raty) i uwazam to za duzy blad. Tak, szyba paruje nawet z pinlokiem. NIe jest to biała mgła jak mleko, ale zbierajaca sie woda zamieniająca sie z czasem w wilgosc. Mocno utrudnia to obserwacje.<br><hr>Uzi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 07:31

Komentatorzy napisał(a):Dosyć słabe i lakoniczne porównanie. Brakuje wielu istotnych informacji, które potencjalnego zainteresowanego mogłyby zachęcić do zakupu kasku. Brak informacji od autorki (suche dane skopiowane ze strony producenta ) o wykonaniu microlocka ze stali i jego działaniu, o działaniu mechanizmu blendy. Autorka nie odniosła się do EPS w części z blendą jest takiej samej grubości jak w pozostałych miejscach kasku. Brak subiektywnej opinii w kwestiach, które mogą różnić kask od innych produktów tego samego segmentu, lub innego segmentu tej samej marki czyni porównanie kompletnie bezużytecznym. Dodajmy błędy merytoryczne w postaci "zeszłorocznego" qwesta.

Jeśli chodzi natomiast o uplasowanie go między innymi kaskami też chyba nie wymaga to wielkiego trudu dedukcyjnego. Jest to kask sportowo turystyczny dla osób ceniących wygodę użytkowania i wyposażenie, bez pociągu do jazdy na profesjonalnych torach ( brak DD).<br><hr>cortes<br>
Sprzedawcom Shoei już dziękujemy ;)<br><hr>Uzi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 08:27

Komentatorzy napisał(a):Dosyć słabe i lakoniczne porównanie. Brakuje wielu istotnych informacji, które potencjalnego zainteresowanego mogłyby zachęcić do zakupu kasku. Brak informacji od autorki (suche dane skopiowane ze strony producenta ) o wykonaniu microlocka ze stali i jego działaniu, o działaniu mechanizmu blendy. Autorka nie odniosła się do EPS w części z blendą jest takiej samej grubości jak w pozostałych miejscach kasku. Brak subiektywnej opinii w kwestiach, które mogą różnić kask od innych produktów tego samego segmentu, lub innego segmentu tej samej marki czyni porównanie kompletnie bezużytecznym. Dodajmy błędy merytoryczne w postaci "zeszłorocznego" qwesta.

Jeśli chodzi natomiast o uplasowanie go między innymi kaskami też chyba nie wymaga to wielkiego trudu dedukcyjnego. Jest to kask sportowo turystyczny dla osób ceniących wygodę użytkowania i wyposażenie, bez pociągu do jazdy na profesjonalnych torach ( brak DD).<br><hr>cortes<br>
Sam jestes "spotowo-turystyczny". Jak nie ma DD to w żadnym razie słowo sport paść nie może specjalisto.<br><hr>taki jeden z ulicy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 09:40

Niech Żmija nie pisze tekstów - proszę .... od pierwszego zdania odechciało mi się ...<br><hr>dealer S-ei
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 10:12

Komentatorzy napisał(a):Słabo, bardzo słabo. Jak zobaczyłem, że zrobiliście reckę GT-air, to już zacierałem ręce - oj bardzo się zawiodłem. Uważam, że redaktor nie powinien w ogóle umieszczać tej recenzji na portalu. Czytałem o tym kasku na webbikeworld gdzie był bardzo, chwalony i porównany do Schubertha S2, jego naturalnego przeciwnika. A tutaj, nuda i brak merytorycznych informacji pożądanych przez czytelników.
Jeżeli chodzi o XR-1100 i Qwesta, to one nie mają blendy, więc nie stanowią moim zdaniem konkurencji dla GT-Air.

Skoro dostaliście ten kask do recenzji, to przydałaby się jeszcze jedna, ale tym razem rzetelna recenzja.
<br><hr>Karuk<br>
Mam ten kask i jest ŚWIETNY!!! Nie zamieniłbym na nic innego, przy 30 stopniowym upale w trasie moja głowa doznała orgazmu, przy przelotowych prędkościach 90-140 (szybciej nie wolno w Polsce :P) czuć wiatr we włosach i bardzo przyjemne chłodzenie głowy! Kaskiem nie rzuca na boki dzięki "spojlerowi". Szyja zrelaksowana, wizjer z pin lockiem nie zaparowal mi nawet w ulewę, blenda jest idealna gdy słońce jest już nisko pod koniec dnia... Ja osobiście jestem ZAKOCHANY! Wizjer można też delikatnie uchylić by wprowadzić dodatkowy przepływ powietrza- nie domyka się przy niedozwolonych prędkościach, jest idealnie! POLECAM WSZYSTKIM!!!<br><hr> Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 10:15

Komentatorzy napisał(a):" Polecamy również wyjęcie dolnej bródki dzięki czemu szyba w ogóle nie paruje. Warto tutaj wspomnieć, że wizjer wyposażono w antyfoga"
Nie bardzo kminię, czyli paruje nawet z założonym PINLOCKIEM<br><hr>Tatung<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupilem ten kask w promocji w Intermotorsie (te smieszne raty) i uwazam to za duzy blad. Tak, szyba paruje nawet z pinlokiem. NIe jest to biała mgła jak mleko, ale zbierajaca sie woda zamieniająca sie z czasem w wilgosc. Mocno utrudnia to obserwacje.<br><hr>Uzi<br>
Może masz źle zamontowanego pin locka, lub tłustego? Mój sprawdza się IDEALNIE<br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 10:22

Komentatorzy napisał(a):" Polecamy również wyjęcie dolnej bródki dzięki czemu szyba w ogóle nie paruje. Warto tutaj wspomnieć, że wizjer wyposażono w antyfoga"
Nie bardzo kminię, czyli paruje nawet z założonym PINLOCKIEM<br><hr>Tatung<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupilem ten kask w promocji w Intermotorsie (te smieszne raty) i uwazam to za duzy blad. Tak, szyba paruje nawet z pinlokiem. NIe jest to biała mgła jak mleko, ale zbierajaca sie woda zamieniająca sie z czasem w wilgosc. Mocno utrudnia to obserwacje.<br><hr>Uzi<br>
podjedź do salonu, w którym go kupiłeś. Może jest nieszczelny Pinlock i dlatego Ci paruje. Regulacje i serwis kasku masz za darmo <br><hr>inc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 10:59

Komentatorzy napisał(a):to nie jest żadna recenzja czy test, tylko zwykła oferta sprzedaży. informacje jakbym słuchał gościa w sklepie. zresztą już od dawna zauważyłem, że jejmościanka żmijanka pojawia się tylko wtedy na łamach ścigacza, kiedy chce coś ludziom wcisnąć. żadnych merytorycznych treści od tej pani od dawna tu nie widać.<br><hr>sux<br>
Komentatorzy napisał(a):Chyba masz problemy z rozumieniem tekstu. Ja tu sie dowiedzialem wszystkiego czego chcialem dowiedziec - jak dziala wentylacja, jak to jest wykonane i czy to wogle ma sens. Z tresci wnioskuję ze senstu ten kask raczej nie ma. <br><hr>Prexer<br>
widzisz, jesteś prosty człowiek i typowy laik w temacie, więc takie gówniane informacje, które zresztą można przeczytać w broszurce reklamowej do ciebie przemawiają. a ja powtórzę, to nie test to typowa gadka handlarza<br><hr>sux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 13:03

Komentatorzy napisał(a):Dosyć słabe i lakoniczne porównanie. Brakuje wielu istotnych informacji, które potencjalnego zainteresowanego mogłyby zachęcić do zakupu kasku. Brak informacji od autorki (suche dane skopiowane ze strony producenta ) o wykonaniu microlocka ze stali i jego działaniu, o działaniu mechanizmu blendy. Autorka nie odniosła się do EPS w części z blendą jest takiej samej grubości jak w pozostałych miejscach kasku. Brak subiektywnej opinii w kwestiach, które mogą różnić kask od innych produktów tego samego segmentu, lub innego segmentu tej samej marki czyni porównanie kompletnie bezużytecznym. Dodajmy błędy merytoryczne w postaci "zeszłorocznego" qwesta.

Jeśli chodzi natomiast o uplasowanie go między innymi kaskami też chyba nie wymaga to wielkiego trudu dedukcyjnego. Jest to kask sportowo turystyczny dla osób ceniących wygodę użytkowania i wyposażenie, bez pociągu do jazdy na profesjonalnych torach ( brak DD).<br><hr>cortes<br>
Komentatorzy napisał(a):Sam jestes "spotowo-turystyczny". Jak nie ma DD to w żadnym razie słowo sport paść nie może specjalisto.<br><hr>taki jeden z ulicy<br>
Zapewne jakbym napisał motor, a nie motocykl dodał byś kolejną mądralińską uwagę. Napisałem, że kask nie jest do użytku na profesjonalnym torze. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że na torach kartingowych w kaskach bez DD można bez problemu jeździć i nikt tego nie kontroluje. Czy jest to sport ? Może i nie. Może to tylko rekreacja, ale sposób jazdy jest zbliżony do sportowego. Podobnie jak maszyny których właściciele są odbiorcami kasku - sportowe/turystyczne bądź sportowo-turystyczne. Ale pewnie i tak nie zrozumiesz :)<br><hr>cortes
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 15:51

Komentatorzy napisał(a):Dosyć słabe i lakoniczne porównanie. Brakuje wielu istotnych informacji, które potencjalnego zainteresowanego mogłyby zachęcić do zakupu kasku. Brak informacji od autorki (suche dane skopiowane ze strony producenta ) o wykonaniu microlocka ze stali i jego działaniu, o działaniu mechanizmu blendy. Autorka nie odniosła się do EPS w części z blendą jest takiej samej grubości jak w pozostałych miejscach kasku. Brak subiektywnej opinii w kwestiach, które mogą różnić kask od innych produktów tego samego segmentu, lub innego segmentu tej samej marki czyni porównanie kompletnie bezużytecznym. Dodajmy błędy merytoryczne w postaci "zeszłorocznego" qwesta.

Jeśli chodzi natomiast o uplasowanie go między innymi kaskami też chyba nie wymaga to wielkiego trudu dedukcyjnego. Jest to kask sportowo turystyczny dla osób ceniących wygodę użytkowania i wyposażenie, bez pociągu do jazdy na profesjonalnych torach ( brak DD).<br><hr>cortes<br>
Komentatorzy napisał(a):Sam jestes "spotowo-turystyczny". Jak nie ma DD to w żadnym razie słowo sport paść nie może specjalisto.<br><hr>taki jeden z ulicy<br>
Komentatorzy napisał(a):Zapewne jakbym napisał motor, a nie motocykl dodał byś kolejną mądralińską uwagę. Napisałem, że kask nie jest do użytku na profesjonalnym torze. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że na torach kartingowych w kaskach bez DD można bez problemu jeździć i nikt tego nie kontroluje. Czy jest to sport ? Może i nie. Może to tylko rekreacja, ale sposób jazdy jest zbliżony do sportowego. Podobnie jak maszyny których właściciele są odbiorcami kasku - sportowe/turystyczne bądź sportowo-turystyczne. Ale pewnie i tak nie zrozumiesz :)<br><hr>cortes<br>
No pewnie, że niez rozumiem. A w Mistrostwach Polski Motocykli Zabytkowych mozna jeździć nawet w orzechu. A wesołym miasteczku na kartach możesz jeźdić w chińskim badziewiu wogóle bez zapięcia. Ale to już nie jest sport, tylko rekraacja :) Tu nie chodzi o kontrolę tylko 100 % bezpieczeństwa, którego inne zapięcie pozda DD nie daje.
Ale jakbyś napisał motor zamiast motocykla to akurat bym zrozumiał, bo sam często mówię motor, a gości poprawiających: mówi się motocykl, uważam za lekko oszołomionych. Sam kiedyś też tak poprawiałem, ale ze 20 lat temu mi przeszło. I tak samo za oszołominych uważam gości którzy tu na forum znęceją sie nad skąd inąd nienajgorzej napisanym materiałem, dorabiając "teorię do brudnych gaci" o niefachowości tekstu. Ale przynajmniej nie odnoszę tego personalnie do Ciebie, jak Ty czynisz to w stosunku do mnie sugerując niezrozumienie. <br><hr>taki jeden z ulicy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê