Zobacz wÄ…tek - Egzamin teoretyczny - pytania z wiedzy specjalistycznej
NAS Analytics TAG

Egzamin teoretyczny - pytania z wiedzy specjalistycznej

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Egzamin teoretyczny - pytania z wiedzy specjalistycznej

Postprzez Ka_sia » 2/8/2013, 17:25

Czy ktoś wie, jak mogę się przygotować na egzamin teoretyczny. Przeszłam kurs w najlepszej szkole Warszawskiej, nakłułam się na maksa, porobiłam sporo testów w necie... i zabrakło mi 4 punktów :evil:

Myślę, że poległam na pytaniach z wiedzy specjalistycznej ale odpowiedzi na te pytania nie ma ani w kodeksie ani w podręcznikach Mam czytać całą ustawę o ruchu drogowym? :shock:

Pozdro,
Kasia
Avatar użytkownika
Ka_sia
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20/4/2013, 16:46
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez rosiboj » 2/8/2013, 18:33

Niestety ale dla twojego dobra i dobra innych tego sie nie kuje na blache tylko na zrozumienie. Nie bardzo wiem co to pytania specjalistyczne bo prawojazdy zdawalem dawno dawno temu, mozesz wyjasnic co masz na mysli?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Ka_sia » 2/8/2013, 18:48

Nie no miałam na myśli, że nakłułam te wszystkie prędkości, znaki, które nie istnieją nazwy techniczne itd. Tego się nie pamięta po 12 latach jazdy ;)

To pytania techniczne dot. motocyklu, moim zdaniem są dosyć źle sformułowane...
Avatar użytkownika
Ka_sia
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20/4/2013, 16:46
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Screamer » 2/8/2013, 19:19

nie wiem jaki system ma word w którym zdajesz, ale jeśli its to chyba wszystkie pytania na płycie grupy image są identyczne, nie kułem ich na zasadzie 3Z (zakuć, zdać, zapomnieć) ale żeby orientacyjnie chciałem zobaczyć na co mam się przygotować i na egzaminie jakoś kojarzyłem większość pytań z tej płyty.

a ogólnie to faktycznie, nie ma za bardzo żadnych pomocy z których można pouczyć się na temat wiedzy specjalistycznej..
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05

Postprzez Macul » 2/8/2013, 19:28

http://prawkobazapytan.pl/

Ogólnie to na kategorie B, ale większość pytań jest taka sama lub podobna.

Ja teorie mam juz za sobą i radzę ci uważać na pytania z tramwajami etc. ;)
Honda CBR 600 F3
Macul
Świeżak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6/2/2013, 20:30
Lokalizacja: FKR (lubuskie)

Re: Egzamin teoretyczny - pytania z wiedzy specjalistycznej

Postprzez Harakiri 7 » 2/8/2013, 20:57

Ka_sia napisał(a): Przeszłam kurs w najlepszej szkole Warszawskiej,


Czy ktoś wie, jak mogę się przygotować na egzamin teoretyczny.


Jaka wiec jest ta najlepsza szkola w W-wie ?

Chyba jednak nie najlepszaskoro nie powiedzieli Ci jak przygortowac sie do egzaminu.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Ka_sia » 3/8/2013, 10:26

Pro-motor. Jak byłam na kursie nie wiadomo było jak będzie wyglądał nowy egzamin...

Screamer napisał(a):a ogólnie to faktycznie, nie ma za bardzo żadnych pomocy z których można pouczyć się na temat wiedzy specjalistycznej..
dokładnie o tą wiedzę mi chodzi!

Padło na przykład pytanie dot. kasku. Wygóglowałam po egzaminie i pkazało się, że było żywcem wzięte z ustawy :-/

Prosze naucz sie edytowac posty
[Moderator]
Avatar użytkownika
Ka_sia
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20/4/2013, 16:46
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez grzmos » 15/8/2013, 14:26

Pytania techniczne muszą być wzięte z ustawy, nie ma innej opcji. Aczkolwiek to nie znaczy, że trzeba się wykuć ustawy na pamięć, polecam raczej rozwiązywanie testów z różnych baz i zapamiętywanie na zasadzie skojarzeń. W każdym razie teoria jest do zdania ;)
Największą popularnością z pewnością cieszą się pożyczki hipoteczne czytaj całość tutaj (otwórz link) długoterminowe.
grzmos
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15/8/2013, 12:25

Postprzez katar » 18/8/2013, 09:09

Ten nowy egzamin teoretyczny to jest loteria, za pierwszym razem zabrakło mi 2 punktów, za drugim zdałem na styk przy czym miałem tak banalne pytania, że nie mam pojęcia gdzie mogłem popełnić błąd :s
katar
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/8/2013, 08:51



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê