Zobacz wątek - gs500 będzie ok?
NAS Analytics TAG

gs500 będzie ok?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

gs500 będzie ok?

Postprzez kniver » 29/7/2013, 17:24

- Jakie masz doświadczenie: 7tyś. na 50 w manualu
- Wiek, waga, wzrost: 17, 82kg, 191
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: głównie dłuższe trasy, czasem podjechać do miasta
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie: nie jestem w stanie stwierdzić
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach: moto+kombinezon+kask=10tyś.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie: ile będzie trzeba, aby sprawnie działał (oczywiście bez przesady)
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - nakedy
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę: suzuki gs500E

za rok robie prawko na a2 i chciałbym kupić sobie motorek którym mógłbym zarówno podjechać do miasta jak i wyruszyć dalej. czy to będzie odpowiednie moto? wiele osób na forum pisze, że dla wysokich gs500 jest nie bardzo, z kolei ci co na nim jeździli twierdzą że nie ma to większego znaczenia. czytałem artykuł na scigacz.pl o wyprawach za granice na suzuki gs500, nikt nie narzekał na sprawowanie moto w dłuższej trasie. co o tym myślicie? i jak najlepiej rozdzielić koszty motocykl-ciuchy, gdy posiadam 10tyś? w jakim stanie kupie moto za tą kase?
kniver
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29/7/2013, 17:17


Postprzez jasnoksieznik » 29/7/2013, 22:54

Poczekaj az bedziesz mial prawko, gdyz:

- moze Ci sie zwiekszyc budzet, bo dozbierasz
- moze Ci sie zmniejszyc budzet, bo wydasz, np. na egzaminy
- moze Ci przejdzie, czego Ci nie zycze
- moze Cie nie bedzie kusilo, zeby jezdzic bez prawka. Za jazde po drogach publicznych bez prawka urywamy glowy przy samej d*.* :evil:
- Moze Cie na kursie wsiadziesz na 2-3 rozne moto i bedziesz wiedzial wiecej
- lepsze technologicznie moto stanieja do tego czasu

Kupujac GSa (w dobrym stanie) raczej nie popelnisz bledu - to polecane moto dla poczatkujacych. Jak juz zrobisz prawko, przymierz sie do kilku roznych piecsetek w jakims dobrym komisie i bedziesz wiedzial, co dla Ciebie najlepsze.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez rosiboj » 30/7/2013, 08:48

Zrob prawko wtedy kup motocykl, z tego co mowisz masz jeszcze rok czasu wiec dalsza dyskusja na temat co bedzie za rok nie ma sensu.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na górê