Zobacz wÄ…tek - Ducati Monster 600 - jako pierwszy, ale czy dla dwojga ??
NAS Analytics TAG

Ducati Monster 600 - jako pierwszy, ale czy dla dwojga ??

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Ducati Monster 600 - jako pierwszy, ale czy dla dwojga ??

Postprzez Yoo! » 24/7/2013, 20:14

Witam, szukam i szukam jakiegoÅ› motocykla na pierwsze moto rozglÄ…dam siÄ™ ostatnio za Monsterem 600.

Kolega kuzyna sprowadza moto z Włoch i z tego co sie orientuję będzie miał właśnie 600 do sprzedania.

Mam kilka pytań odnośnie tego motocykla, bowiem jak jest z częściami do tego włocha i przede wszystkim serwisem, bo wiadomo, że garażowymi sposobami w niektórych wypadkach dużo się nie zdziała....pewnie nie jest to Hornet do którego części są wszędzie, ale może nie będzie tak źle



Druga sprawa Monster to raczej - wizualnie - motocykl jednoosobowy, z tego co zauważyłem, choć nie miałem przyjemności się nim jeszcze przejechać, czy pasażer ma szanse przejechać choćby 50km na tym czymś przypominającym "tylne" siedzenie

.....czy są może jakieś "nakładki" bądź alternatywne siedzenia poprawiające komfort jazdy z pasażerem ??





Na co zwracać uwagę przy oględzinach 600-tki,

:)
Yoo!
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7/10/2012, 15:00


Postprzez skidmarks » 25/7/2013, 19:13

Motocykl jest specyficzny. Ci którzy preferują agresywną jazdę, na nim poczują się jak w domu. Co do pasażerki to 50km pewnie wytrzyma a jak kocha to 300 smignie. Nakładek może nie ma ale mozna dac siedzisko do tapicera i on tam wyściółkę jakąś dobierze. Na co zwrócić uwagę? Dowiedz się na fanklubie Ducati jakie są bolączki "potworka" a reszte to jak przy każdym moto. W końcu największa wadą używanego motocykla jest poprzedni właściciel/
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez Yoo! » 25/7/2013, 21:04

no patrz o tym obszyciu nie pomyślałem :)

na forum Ducati pewnie zajże, ale co forum to inna rozmowa :P
Yoo!
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7/10/2012, 15:00



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê