Zobacz wÄ…tek - suzuki gsx-r 750 k1. problem FI
NAS Analytics TAG

suzuki gsx-r 750 k1. problem FI

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

suzuki gsx-r 750 k1. problem FI

Postprzez saint » 16/7/2013, 14:25

witajcie!.
już jakiś czas temu pisałem co nieco o podobnym problemie fi.
dowiedziałem się, ze kable muszę zmostkować (te w kostce) no i tak zrobiłem.
wyskoczyło _C00 czyli brak błędu, no ale ta kreska powinna być w takiej pozycji -C00.
wiem również, że aby ta kreska była na właściwym poziomie to trzeba podregulować czujnik położenia przepustnicy.
zmostkowałem kable i dobrałem się do czujnika. a tam zonk!.
aby popuścić ten czujnik potrzebuje chyba specjalnego klucza. odkręcał ktoś to w domowy sposób?. czego użyliście?.
dodam tylko, że moto ma problem z migającym fi na przemian z temperaturą silnika.
dodatkowym problemem jest fakt że moto straciło troszkę na dynamice no i najgorszy fakt: podczas jazdy nie jestem w stanie zamknąć obrotomierza;/.(moto nie chce się kulać i staje przy 12tys i ani grama więcej, tak jakby się dławił, nie szarpie). na postoju normalnie obrotomierz sie zamyka. co to może być?.
błąd fi czasem zanika i wtedy wszystko jest super ( moto ciągnie jak oszalałe i nie ma mowy o dławieniu czy czymś podobnym)

bardzo proszę o pomoc bo chciałbym wizytę w serwisie zaliczyć tylko wtedy jak sprawy nie uda się rozwiązać w domu ew w warsztacie.
suzuki gsx-r 750 k1
strony interentowe: chętni pisać
Avatar użytkownika
saint
Świeżak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 13/10/2007, 08:20
Lokalizacja: Chełminko (45km od Poznania)


Postprzez RUTRA.RD » 24/7/2013, 10:24

na f1 pracuje w trybie awaryjnym ciężko się domyśleć

te klucze czy imbusy czy jak one tam maja sa w każdym markecie dostępne ( gwiazdka z dziurka :) )
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê