Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Motus MST-01 i jego interaktywny kokpit
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Motus MST-01 i jego interaktywny kokpit

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Motus MST-01 i jego interaktywny kokpit

Postprzez Åšcigacz » 24/7/2013, 09:11

Dyskusja na temat: Motus MST-01 i jego interaktywny kokpit
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motus MST-01 i jego interaktywny kokpit
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 24/7/2013, 09:11

Będzie jak z navigacją. Przy mocnym słońcu nic nie będzie widać na tym małym ekraniku. <br><hr>Black-Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/7/2013, 09:34

Komentatorzy napisał(a):Będzie jak z navigacją. Przy mocnym słońcu nic nie będzie widać na tym małym ekraniku. <br><hr>Black-Ghost<br>
Jest jeszcze coś gorszego. Żeby włączyć migacz NIE PATRZĄC trącam lewym kciukiem dźwigienkę. Teraz będę musiał w czasie jazdy zobaczyć, gdzie jest to na ekranie, trafić. W praktyce będę musiał się zatrzymać. Przesadzam trochę, ale w samochodzie mam podobny panel i żeby zmienić stację radiową muszę wykonać trzy ściśle określone ruchy zamiast jednego. W motocyklu cenię właśnie prostotę, ale w US dodadzą opcję zamówienia frytek w najbliższym McDo.<br><hr>opake
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/7/2013, 10:39

Komentatorzy napisał(a):Będzie jak z navigacją. Przy mocnym słońcu nic nie będzie widać na tym małym ekraniku. <br><hr>Black-Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):Jest jeszcze coś gorszego. Żeby włączyć migacz NIE PATRZĄC trącam lewym kciukiem dźwigienkę. Teraz będę musiał w czasie jazdy zobaczyć, gdzie jest to na ekranie, trafić. W praktyce będę musiał się zatrzymać. Przesadzam trochę, ale w samochodzie mam podobny panel i żeby zmienić stację radiową muszę wykonać trzy ściśle określone ruchy zamiast jednego. W motocyklu cenię właśnie prostotę, ale w US dodadzą opcję zamówienia frytek w najbliższym McDo.<br><hr>opake<br>
Ja też uważam, że to już przesada z tym wybajerzeniem... motocykl traci na uroku w takich rozwiązaniach, jest bardziej rozbudowany ale przez to tak jak wspomniałeś bardziej skomplikowany... jeszcze pewnie ma połączenie z facebookiem aby bez przerwy wysiadywać na tym nudnym portalu i wyczytywać żalących się na swój temat ludz.... niedługo motocykl wszytko będzie robił za kierowce i nic już z przyjemności jazdy nie bedzie ehh..<br><hr>solor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/7/2013, 11:48

Komentatorzy napisał(a):Będzie jak z navigacją. Przy mocnym słońcu nic nie będzie widać na tym małym ekraniku. <br><hr>Black-Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):Jest jeszcze coś gorszego. Żeby włączyć migacz NIE PATRZĄC trącam lewym kciukiem dźwigienkę. Teraz będę musiał w czasie jazdy zobaczyć, gdzie jest to na ekranie, trafić. W praktyce będę musiał się zatrzymać. Przesadzam trochę, ale w samochodzie mam podobny panel i żeby zmienić stację radiową muszę wykonać trzy ściśle określone ruchy zamiast jednego. W motocyklu cenię właśnie prostotę, ale w US dodadzą opcję zamówienia frytek w najbliższym McDo.<br><hr>opake<br>
A nie pomyslales ze dzwignia kierunkow, zaplonu, swiatel i klaksonu zostaje niezmienna?<br><hr>Ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/7/2013, 15:34

Komentatorzy napisał(a):Będzie jak z navigacją. Przy mocnym słońcu nic nie będzie widać na tym małym ekraniku. <br><hr>Black-Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):Jest jeszcze coś gorszego. Żeby włączyć migacz NIE PATRZĄC trącam lewym kciukiem dźwigienkę. Teraz będę musiał w czasie jazdy zobaczyć, gdzie jest to na ekranie, trafić. W praktyce będę musiał się zatrzymać. Przesadzam trochę, ale w samochodzie mam podobny panel i żeby zmienić stację radiową muszę wykonać trzy ściśle określone ruchy zamiast jednego. W motocyklu cenię właśnie prostotę, ale w US dodadzą opcję zamówienia frytek w najbliższym McDo.<br><hr>opake<br>
Komentatorzy napisał(a):A nie pomyslales ze dzwignia kierunkow, zaplonu, swiatel i klaksonu zostaje niezmienna?<br><hr>Ja<br>
A zauważyłeś, że napisałem, że przesadzam trochę? Chodzi o tendencję. Na początku mp3 miała przyciski, teraz tylko jeden ekranik dotykowy, który jest chyba tańszy, ale trzeba mieć paluszki dziecka, żeby trafić w przycisk, który nie wystaje. Wolałbym, żeby motocykl pozostał maksymalnie MECHANICZNYM urządzeniem.<br><hr>opake
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê