Zobacz wątek - Spotkanie Wrocław - latanie po mieście.
NAS Analytics TAG

Spotkanie Wrocław - latanie po mieście.

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Spotkanie Wrocław - latanie po mieście.

Postprzez Meciek » 24/6/2007, 15:31

Witam. Panie i Panowie może jakaś ustawka na motocyklach w przyszły weekend gdzieś we Wrocku. W sumie nie znam nikogo z forum na żywo. Jak ktoś chętny to dawać znać. aha w tyg. to nie za bardzo.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez Magik » 24/6/2007, 15:40

Ja chętnie ale dopiero po 6-tym lipca :) (wypłata) teraz nie mam zupy na latanie po wrocku :D

Pozdro
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez Meciek » 24/6/2007, 15:51

spoko wiem co czujesz. KtoÅ› jeszcze?
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez elco » 24/6/2007, 16:17

ja jak bede mogl to dolacze do was pewnego dnia z walbrzycha - ale poki co jestem w trakcie wymiany rozrzadu
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez simonw » 24/6/2007, 16:22

hm, ja jestem z wro - i chetnie bym na zywo poznal :)
moja dzielnica - obecenie - muchobor wielki zdaje sie, domek na pustej - boczna krzemienieckiej.
Lecymy grabiszynska do fat`u dalej w prawo w ostrowskiego, prosto przez tory, i za stacja petrochemii druga w prawo ;)
sasiad lata widze biala yamaha - a ulice dalej dzisiaj gosc kupil gs500 nakeda, wlasnie z okna widze jak tesci :>


//aaaaa i kolo astry siedzi motoman, a kawalek dalej na zajezdni tramwajowej ekipka lasidory :)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Lasidora » 24/6/2007, 17:03

hehe :) tez bym pojechala...ale egzamin praktyczny na prawko mam dopiero 9tego lipca wiec trzymac kciuki za mnie!!! a potem...to juz jestem otwarta na kazda propozycje...oczywiscie zwiazana z jazda moto :)
Budzi się we mnie zwierzę....myślę że jest to leniwiec :)
Avatar użytkownika
Lasidora
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14/4/2007, 08:19
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 24/6/2007, 17:36

uuuuuuu:)
zasmucilas nas niezmiernie,ale taki los - dobrze, wiec w gre wchodzi polatanie ;)

Tak wiec reasumujac ty po zdaniu + czas oczekiwania na papiery, inni moze next week :)
Przynajmniej sie poznac - ew zrobimy obore - pojedziemy na glinianki zajezdzimy koce i koszyki z jedzeniem... :> i obowiazkowo jak ktos nas zlapie, decha z gwozdziami i z kasku ...
nie, no ... wiecie do czego pije ? :)

A poznac sie, owszem - bardzo chetnie :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez motoman » 24/6/2007, 22:22

No spoko, ja chętny:)
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez InSiDe » 24/6/2007, 23:32

. Przy dobrym wietrze, to w przyszłym tygodniu może będę już miał na czym jeździć, tak więc z przyjemnością się z Wami spotkam (żeby potowarzyszyć Wam przez pierwsze 3 skrzyżowania zanim nie stracę Was z oczu :]]).
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 25/6/2007, 00:30

inside, spokojnie - ja zostane pewnie z Toba, motoman dolecial do mnie > 200 ostatnio, ja nie pociagne az tyle, co prawda moglby sie lekko oddalac, ale imo ... tutaj blokada psychiczna :)

Albo inny pomysl, zajechac na solny - zrobi sie lans przeciez ;) i wpasc na cole gdzies, ogrodek papug, novocaina, spiz, tak zeby be muzy pogadac po prostu... co na to ?
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dormarcia » 25/6/2007, 00:37

Mieciek, w sobotę mieliście przyjechać do mnie na parapetówkę.
Jeszcze tydzień temu ustalaliśmy szczegóły imprezy min z Lowlo. Teraz też chcemy się spotkać...aby powspominać...nie wiem kto do nas z wawy dotrze...ale raczej nie będzie to impreza taka jaka miała być, zmienimy jej charakter, może wybierzemy się na III rundę WMMP do Brna, tak jak planowaliśmy, zresztą
Więc jeśli zechcecie spotkać się z innymi forumowiczami to zapraszam do Dzierżoniowa.
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Magik » 25/6/2007, 00:38

Ja mam nadzieję że jakoś w lipcu sie spikniemy wszyscy... Ja mam 100km do Wrocka ale chętnie przylecę do was :)
Zawsze miło polatać z kimś z forum.

Szerokości.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez simonw » 25/6/2007, 00:45

dormarcia -
1. dziala we wro 777 ?
2. dzierzoniow ? :) blisko swidnicy w sumie


do wszystkich,
nie wiem czy to dobry pomysl, ale mozna chocia zpogadac - widzieliscie fotki z wizyty BS w domu dziecka ? kurcze, jak to fantastycznie wyglada jak dzieciaki sie usmichaja i maja taka mila chwile, myslicie ze okolicznymi silami, w sensie walbrzych, swidnica, wroclaw dalo by rade zmontowac jaka tego typu impreze ? nawet bez parady, po prostu zrobic maly fun ? pisal by sie ktos na to ?
dormarcia? jakies moze masz kontakty z okolicami, motoman - moze pokaz maly gumowania ? dalo by rade ?
co o tym myslicie

lasidora - robiliscie juz takie akcje ? myslisz ze pisal by sie ktos od liska, moze jego ojciec pomoglby, moze ma jakies dojscia, z tego co pamietam to policjant ?
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Magik » 25/6/2007, 00:54

Pomysł jak najbardziej w dechę...
Tylko trzeba nam kogoś kto mógł by to zorganizować, wszystko nadzorować od początku do końca...

No i dokładny, najlepiej troszkę oddalony w czasie termin.... By każdy mógł sobie wygospodarować wolny czas....
Ja jestem ZA.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez dormarcia » 25/6/2007, 00:55

simonw napisał(a):dormarcia -
1. dziala we wro 777 ?
2. dzierzoniow ? :) blisko swidnicy w sumie

3.
do wszystkich,
...
co o tym myslicie
...


Ad 1.
No właśnie nie!
Jak chcesz to pomogę coś z tym zrobić skoro jestem na tym zesłąniu w tych okolicach. Sama o tym już myślałąm, ale ja zaniedbuje ostatnio mazowiecki, nie wiem jak długo tutaj będę, więc jak zechcesz się zająć to ja Ci pomogę.

Ad.2
Tak nawet bardzo blisko...najbliższy MAC w okolicy :P

Ad.3
To spotkajmy się w sobotę jak pisałąm i pogadamy na ten temat, mamy trochę doswiadczenia w odwiedzaniu min. domów dziecka na moto.
(co do soboty to jeśli nic się nie zmieni...dopiero zaczyna się tydzień)
Ale wstępnie możemy się umawiać.
Jeśli zechcecie oczywiście.
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Meciek » 25/6/2007, 05:16

OK Dormarcia, to jaki jest plan - ja się oczywiście piszę tak jak obiecywałem wcześniej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Lasidora » 25/6/2007, 06:08

simonw napisał(a):lasidora - robiliscie juz takie akcje ? myslisz ze pisal by sie ktos od liska, moze jego ojciec pomoglby, moze ma jakies dojscia, z tego co pamietam to policjant ?

przeciez chlopaki co rusz jezdza po domach dziecka...nawet zrzute robia na jakies owoce, zabawki...no i oczywiscie podjezdzaja swoimi moto. dzieciaki maja nawet okazje sie przejechac na motorach jakich tylko chca, atez nigdy tak na pale nie jest zrobione. zawsze sie dogaduja z ksiedzem...ktory tez jezdzi na moto...na maruderze 800. czasami tez obstawiaja sluby...pogadaj z liskiem..
Avatar użytkownika
Lasidora
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14/4/2007, 08:19
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 25/6/2007, 19:57

Pogadam z liskiem i spotkam sie w sobote z dormarcia, oczywiscie mam nadzieje ze ustalilo by sie jakis termin i wspolnie pojechalo - dormarcia jak sama mowi ma doswiadczenie w organizacji imprez tego typu, wiec mam nadzieje ze _na_ spokojnie ulozony dlugoterminowy plan, da sie jakos utrzymac.

Sadze ze bylby to najwczesniej koniec wakacji, moze po wakacjach, tak zeby zarowno zrobic zrzute, rozeznanie co-komu jest potrzebne w okolicy - wlasnie przez ksiezy - oni sa najlepiej poinformowani o stanie domow dziecka.

Dodatkowo sadze ze im wiekszy zapas czasu bedzie,tym wiecej osob zarezerwuje sobie ten dzien.
Ja sproboje pogadac jeszcze , jak juz sie to bedzi klarowac, z jedna firma - sponsoruja zwierzatka, domy dziecka, szefem jest bardzo mily 32 chyba letni gosciu, myka hondzia shadow i miescimy sie w tym samym budynku - sadze ze wszedlby chetnie w taka impreze, chociazby podrzucajac jakiegos busa do tansportu rzeczy i/lub pojechalby z nami. Czlowiek wyjatkowy :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dormarcia » 26/6/2007, 09:24

Meciek napisał(a):OK Dormarcia, to jaki jest plan - ja się oczywiście piszę tak jak obiecywałem wcześniej. Pozdrawiam.


Plan zapodamy bliżej czwartku. Dobrze?
W każdym razie rezerwujcie sobotę :)

Z tych co liczę to ma być:
Kaja, Twins2, Motoman, Meciek, Simonw, Szczygiw, prawdopodobnie będzie Terror, może uda sie że przyjedzie Karol_85, Eristof.
Zobaczymy. :)
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Meciek » 26/6/2007, 19:43

Do osób które będą jechały do Dormarci z Wrocka - Czym jedziecie? Bo z chęcią bym się do kogoś dołączył - zawsze w grupie raźniej.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê