Zobacz wątek - Procedura,proszę o wyjaśnienie.Pozdrawiam
NAS Analytics TAG

Procedura,proszę o wyjaśnienie.Pozdrawiam

Przepisy, prawo
_________

Procedura,proszę o wyjaśnienie.Pozdrawiam

Postprzez adamek.k » 19/7/2013, 12:16

Witam,nie mam dość dużej wiedzy w tym temacie i chciałbym się was zapytać i poprosić o wyjaśnienie.
Otóż do tego czasu jeździłem Honda Cbr f2, w wersji stund i jako iż nie miałem ukończonych 17 lat,by go posiadać poprosiłem starszego kolegę,by to na niego spisać umowę i także na niego go przerejestrowac. Tak bylo przez 1rok. Teraz gdy już skonczylem 17 lat sprzedalem moją cbr przymierzam się do kupna GS 500,bo chcę spróbować czegoś innego i w tym moje pytanie,czy przy tym motorze jakim jest GS 500 w momencie gdy pojadę go kupić moge umowę spisać na siebię jak i również przerejestrować na siebie ? Nie znam się w tych sprawach i proszę o waszą radę,z góry dziękuje i pozdrawiam .
Avatar użytkownika
adamek.k
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12/8/2012, 10:11
Lokalizacja: war-mazurskie


Postprzez suhy-19 » 19/7/2013, 17:30

Smialo mozesz kupic i zarejestrowac na siebie tylko na umowie KS musi byc dodatkowo podpis osoby pelnoletniej(rodzica, opiekuna). A tak pozatym to najpierw zrob prawko ;)
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez adamek.k » 19/7/2013, 18:26

czytalem,że osoba,która ukonczyła 17 lat jest traktowana jako pełnoletnia,mimo to na umowie musi byc podpis dorosłego,może jednak wystarczy mój ?

zapoznaj sie z regulaminem i wyedytuj swoje posty bo bedzie warn - leff
Avatar użytkownika
adamek.k
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12/8/2012, 10:11
Lokalizacja: war-mazurskie

Postprzez adamek.k » 19/7/2013, 18:40

Co do prawa jazdy, to szkoda czasu, mam wymieniona karte motorowerowa na karte AM i jedynie 300zl mandatu dostac moge,przez rok gdzie latalem wszedzie ile sie dało policja mnie nigdy nie zatrzymała,moze dlatego,ze na motocyklistów nie zwracaja zbytnio uwagi.
Avatar użytkownika
adamek.k
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12/8/2012, 10:11
Lokalizacja: war-mazurskie



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê