Zobacz wÄ…tek - [Sprzedam] Yamaha XT600e 2003r
NAS Analytics TAG

[Sprzedam] Yamaha XT600e 2003r

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[Sprzedam] Yamaha XT600e 2003r

Postprzez Czawaj » 10/7/2013, 14:05

Przyjaciel sprzedaje:

Witam!

Do sprzedania mam motocykl Yamaha Xt 600e 2003r. Przebieg 11 000km. Motocykl przeszedł generalny remont silnika na wiosnę tego roku. Poza tym został wymieniony zestaw naprawczy wahacza i filtr powietrza- motocyklem przejechałem 4.5 tysiąca i wszystko działa jak należy. Tarcze hamulcowe w dobrym stanie, napęd, opony, Xtek jest w ciągłej eksploatacji i ma ważne opłaty na rok.

Sprzedaje gdyż w garażu stoi już nowe moto. Dla zainteresowanych podaje numer telefonu: 500 649 545- odpowiem na wszelkie pytania, ewentualnie wyślę lepsze zdjęcia. Proszę możliwie dzwonić po 17. Oferta skierowana dla poważnego potencjalnego nabywcy, jeśli chcesz pytać czy oddam moto za tysiąc taniej to proszę odpuść sobie bo szkoda mojego i Twojego czasu :wink:

Cena: 9700zł

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Czawaj
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 11/9/2009, 21:54
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Czawaj » 18/7/2013, 20:11

Cena w dół!

9000zł

Pozdrawiam

Brak edycji blokujÄ™ temat


senekkorzenna
Avatar użytkownika
Czawaj
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 11/9/2009, 21:54
Lokalizacja: Kraków




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê