Zobacz wątek - drugi motocykl do 5 tyś
NAS Analytics TAG

drugi motocykl do 5 tyś

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

drugi motocykl do 5 tyś

Postprzez MroziuFSO » 16/7/2013, 12:57

Witajcie nazywam się Łukasz i zamiast klasyka postanowiłem kupić sobię motocykl. Od 13-go roku życia(czyli od posiadania karty motorowerowej) mam styczność z jednośladami, miałem wiele skuterów i motorowerów i tak jak pisałem jako pierwszy motocykl mialem mz-tke prawko kat. A mam od 3 lat. Pytanie brzmi czy kupić sobie coś pokroju 600cm (honda cbr 600f, kawa gpz itp), jednakze marz mi się honda cbr 1000f czyli tzw dual, ale czy przesiadka z 250 na tysiąca jest możliwa do ogarnięcia. Ostatnio miałem okazje pojeździć na yamaszce r6 i przyznam ze chciałbym coś mocarnego :). Moje wymary: 192cm wzrostu, 95kg. Pozdrawiam i licze na na moze jakies inne propozycje(nie choppery ani enduro) interesują mnie głównie sportowe turystyki lub naked bike. Pozdrawiam :)
MroziuFSO
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16/7/2013, 12:43
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez madcap » 16/7/2013, 18:34

możliwe jest, tylko wysoce nierozsądne.
poprzestań na sportowej 600-ce.
poza tym zajrzyj do podwieszonego tematu i napisz zgodnie ze wskazówkami.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na gr
cron