Zobacz wÄ…tek - Pytanie 50ccm czy 125ccm ?
NAS Analytics TAG

Pytanie 50ccm czy 125ccm ?

i inne małe pojemności
_________

Pytanie 50ccm czy 125ccm ?

Postprzez Kamilou » 14/7/2013, 22:22

Siemanko ;)

We wrześniu będę mógł już zacząć zdawać prawo jazdy kategorii AM, zastanawiałem się nad motorowerem 50cc (Aprilia RS50, nsr). Z jazdą nie będzie raczej problemu, skuterem jeżdżę bezproblemowo, ale wiadomo nie ma biegów, jechałem ostatnio motorowerem kumpla i z biegami nie było trudności. No ale mam pewne wątpliwości, czy nie lepiej zrobić prawo jazdy AM ale nie kupować motorowera tylko śmigać skuterkiem i za dwa lata zrobić A1 i kupić jakąś porządniejszą maszynę ? (Tego zdania są też moi rodzice) Myślę, że mogę na tą 125 (Jeśli nie kupię nic wcześniej) przeznaczyć ok. 4,5 tys. zł.

Jeśli czekać na 125cc to jaki model w takim razie kupić ? Nie chodzi mi o jakiegoś ,,przecinaka'', szukam takiego, który wiadomo będzie miał dużego v-max'a ale zarazem będzie nadawał się do nauki jazdy jednośladami Smile Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam .

@Proszę o usunięcie poprzedniego tematu .
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamilou
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14/7/2013, 17:31
Lokalizacja: Żary


Postprzez henio12323 » 14/7/2013, 22:49

no skoro nie masz 16 lat to nad czym tu myśleć ? 125tka nie jest dla ciebie bo nie możesz legalnie nią jeździć. sprzedaj skuter, kup sobie ta RSke albo podobnego coś, co tam ci sie podoba i sobie pośmigaj, nie zgruzuj go, to sprzedasz bez wiekszej straty
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Kamilou » 15/7/2013, 13:19

Chyba mnie nie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że zrobię PJ AM i pośmigam skuterkiem a w wieku 16 lat zrobię A1 i kupię coś porządnego. Problem w tym, że skuter do końca nie jest mój i nie mam możliwości jego sprzedania. A co do tych motorowerów to jaki byście mi polecili ? Dobry do nauki i raczej sportowy, najlepiej żeby dużo nie palił .
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamilou
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14/7/2013, 17:31
Lokalizacja: Żary



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê