Zobacz wÄ…tek - kask, rekawice, buty dla nowicjusza
NAS Analytics TAG

kask, rekawice, buty dla nowicjusza

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

kask, rekawice, buty dla nowicjusza

Postprzez cassie » 14/7/2013, 17:48

Witajcie,
jestem tu nowa, z motocyklami dopiero bede sie zaznajamiac, na razie planuje zrobic kurs A2.. wiek niestety nie ten, zeby sie za A zabrac, a przespalam zmiane przepisow..
a jak kurs, to i warto miec juz jakis sprzet na jazdy i pare sezonow.
nie jestem pewna co warto kupic juz teraz, a co pozniej, gdy znajdzie sie kasa, razem z samym motocyklem, ktorego zakup ostawiam na przyszly sezon.
myslalam wiec o kasku (jako ze te udostepniane przez szkoly zbyt higieniczne nie sa), podobnie z rekawicami, no i buty
na goraco myslalam o przeznaczeniu na to okolo 1500,- ale na bezpieczenstwie nie chce oszczedzac.
dodam, ze jestem raczej drobnÄ… dziewczynÄ…
od czytania calej masy opinii mam juz metlik w glowie..
oczywiscie wybiore sie lada moment do sklepow poprzymierzac, poszukac czegos odpowiedniego,
ale moze macie jakies opinie, typy, rady?
bede ogromnie wdzieczna za wszelka pomoc :)
cassie
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/7/2013, 13:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez gravesend » 14/7/2013, 19:05

Proste- jakikolwiek ubior z przeznaczeniem do jazdy motocyklem fachowo dobrany. Reszta to kwestia kasy i gustu!
gravesend
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 15/6/2013, 20:05
Lokalizacja: bydgoszcz


Postprzez kravec » 14/7/2013, 20:51

Kask jaki znajdziesz sobie w odpowiednim temacie. Jakies 700zł powinno wystarczyc. Rękawice zobacz moze firmy Shima- podobno są niezłe. Warto obejrzeć kurtki i spodnie- tutaj Miczab może się wypowie w wolnej chwili na co zwrócić uwagę, jak dla mnie- może 4SR.

Mieszkasz w Warszawie- masz pełny wybór. Planujesz to w tym sezonie czy przekładasz to na następny?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê