Zobacz wątek - Nowy filmik już jest:D
NAS Analytics TAG

Nowy filmik już jest:D

O wszystkim
_________

Nowy filmik już jest:D

Postprzez kozak450 » 6/7/2013, 13:47

kozak450
Świeżak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10/4/2010, 09:01
Lokalizacja: brzesko


Postprzez Harakiri 7 » 6/7/2013, 14:44

Alllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Terror, strach sie bac :mrgreen:

Pewnie juz lesniczy listy goncze z nagroda dead or live drukuje :mrgreen:

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies


Postprzez kozak450 » 6/7/2013, 18:18

pokaż Twój filmi
kozak450
Świeżak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10/4/2010, 09:01
Lokalizacja: brzesko

Postprzez Harakiri 7 » 6/7/2013, 18:32

kozak450 napisał(a):pokaż Twój filmi


Moje folmy sa dla doroslych.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez SkoQ » 6/7/2013, 22:59

Harakiri, oglądałeś cały ?
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Harakiri 7 » 7/7/2013, 08:18

SkoQ napisał(a):Harakiri, oglądałeś cały ?


Siiii, i mimo tego nie moge sie tam zadnego terroru czy innych fajnych ujec dopatrzec, moze dlatego, ze sam smigam od czasu do czasu w terenie.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez kozak450 » 7/7/2013, 09:23

wszystko by bylo tylko trzeba miec kamerkę na kask:(
kozak450
Świeżak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10/4/2010, 09:01
Lokalizacja: brzesko

Postprzez SkoQ » 7/7/2013, 10:02

Ja na przykład nie dotrwałem do końca...
Powiem Ci co powinien mieć filmik żeby dało się go oglądać i żeby był ciekawy

Cały film powinien mieć 3-5 minut, 13 to zdecydowanie za długo.
Muzyka.. no stary klubowa muzyka jest do klubu, wrzuć coś co daje kopa, ale nie koniecznie na dropsach
Cięcia, im więcej tym dynamiczniej, przeciągane akcje gówno widza interesują ;)
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Starski » 7/7/2013, 11:35

Film autora jest oczywiście do bani, a te odzywki by pokazać swój są na poziomie gimbazy. Wyobraź sobie, że G. Lucas tak do krytyków filmowych mówi :lol:
Ja podpisuję się pod SkoQa wypowiedzią, tyle tylko, że dam przykład jednych z lepszych filmików motocyklowych ever:
https://www.youtube.com/watch?v=ZQDrnQl_3Us
http://www.youtube.com/watch?v=q2MIffcSxKE
https://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

Obejrzyj sobie i będziesz wiedział jak ma wyglądać dobry filmik ;)
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30

Postprzez Seba_ER5 » 7/7/2013, 19:04

Chyba nakręcę film jak chodzę po bułki do sklepu...

Shop terror...
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Harakiri 7 » 7/7/2013, 20:07

SkoQ napisał(a):Ja na przykład nie dotrwałem do końca...


W sumie ja tez nie, ale po Twoim poscie kliknalem i poprzesowalem do konca, bo myslalem, ze faktycznie bedzie cos ciekawego.

Anyway, co do filmow, to nie kazdy film bedzie sie kazdemu podobal i kazdy bedzie go odbieral inaczej a zwlasczcza ci ktorych on dotyczyl.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez SkoQ » 7/7/2013, 20:31

Wiadomo że tak, tyle że filmów z wesela kuzynki nie pokazuje się obcym ludziom bo ich to gówno obchodzi i to dla nich nic nadzwyczajnego, tak takiej jazdy nie pokazuje się szerokiej publice, nie robicie nic co jest choć trochę niesamowite.
Mając 15 lat tak jeździłem na mojej małej chińskiej maszynce, tyle że nie wyjeżdżałem na ulice, i nikt mnie nie kręcił. Nazywając film ,,terror" człowiek spodziewa się rozpierdzielu, totalnej rozwałki... a nie skakania przez pół metrowe górki, i bzyczenia przez miasto. Stary na Twoim filmie masz ujęcia jak wyprzedza was jakieś combi przed ograniczeniem do czterdziestu, wrzucasz fragmenty z jazdy na kole przez 5 metrów... to jest terror ?

Chłopaczek nie robiąc żadnych cudów nakręcił dużo lepszy filmik z samego treningu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=BqDhaJySmSg
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Walenty » 7/7/2013, 20:41

Młodzi są, krytyka już była, także powodzonka. Za kilka lat z pewnością nagracie prawdziwy terror ;)
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Glenroy » 7/7/2013, 20:51

Szczerze schrzaniłeś to co w filmach jest najważniejsze...ścieżkę dźwiękową. Nawet największe ścierwo jest przyjemne do oglądnięcia jeżeli ma dobrą ścieżkę, tak samo odwrotnie, najlepszy majstersztyx będzie klapą jeżeli dźwięk będzie kulał.
To właśnie dźwięk nadaje całego klimatu, dźwięk ma się zgrywać z filmem, ma do niego pasować, dynamika, rytm, to wszystko musi pasować do tego, co dzieje się na ekranie. To samo masz w filmach, dlaczego tak dużo czasu poświęca się na dobór ścieżki dźwiękowej do filmu? Bo od tego praktycznie zależy jego sukces a Ty to skaszaniłeś :).

Chcesz zobaczyć dobrze zmontowane filmy?
na przykład to:
http://www.youtube.com/watch?v=NXjDwDzGGjI
to też jest bardzo przyjemne:
http://www.youtube.com/watch?v=KG7T9PUv0gs
a tutaj masz dowód na to, że film może być długi i wcale nie przeszkadza to w jego przyjemnym odbiorze:
http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc
Liczy się pomysł i spasowanie wszystkiego w całość, to nie jest tak, że wideo sobie, muzyka sobie, wszystko musi stanowić jedność, żeby zostało pozytywnie odebrane przez widza, tego nie zmienisz, kompozycja bracie, kompozycja :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez mar111cin » 7/7/2013, 20:58

czym kręciłeś?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez facepalm » 12/7/2013, 00:38

To ja sie dorzuce ze swoim,skoro mamy tutaj takie grono krytyków filmowych :D
Pierwszy vid jaki udało mi się popełnić. W sumie zwykły test możliwości kamerki i obsługi programów do obróbki video. Zwykłe fragmenty z latania po mieście,więc uwaga. NIE MA ŻADNEGO TERRORU w przeciwieństwie do głównego filmu w tym temacie.... ŻADNI MUZUŁMANIE NIE BRALI UDZIAŁU W NAGRANIU! NIKOGO NIKT NIE PORWAŁ, NIKOGO NIE ROZJECHAŁEM, NIE ZTRĄBIŁEM , NIE STRASZYŁEM STARUSZEK , NIE PAŁOWAŁEM PRZED LASKAMI itd. Filmik ku*ewsko nudny,ale nakramcie moje głodne ego i wejdzcie :D

http://www.youtube.com/watch?v=pZTJ1r5sqS8

Pieprzłem taki opis,żeby to miało ręce i nogi troche. Mam nadzieje,że lepiej sobie poradziłem z doborem soundtracków?
facepalm
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 18/6/2012, 22:01

Postprzez rosiboj » 12/7/2013, 10:11

Ten drugi film to chyba w ameryce kreciles :) Nudzisz stary na max-a
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez facepalm » 12/7/2013, 15:53

Dlatego rzuciłem tu,a nie w nowy temat bo szkoda zakladać tematu :D Wiesz,pierwsze materiały etc. trzeba sie dowiedzieć co ludzie myślą,żeby następne były ciekawsze. Ogólnie planuje nagrywac jakies ciekawe trasy itd więc zapier. na kole i pałowania nie będzie dlatego wielu mogą nudzić takie filmiki. Artystyczne też nie będą.
facepalm
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 18/6/2012, 22:01

Postprzez Walenty » 12/7/2013, 17:18

facepalm napisał(a):To ja sie dorzuce ze swoim,skoro mamy tutaj takie grono krytyków filmowych :D
Pierwszy vid jaki udało mi się popełnić. W sumie zwykły test możliwości kamerki i obsługi programów do obróbki video. Zwykłe fragmenty z latania po mieście,więc uwaga. NIE MA ŻADNEGO TERRORU w przeciwieństwie do głównego filmu w tym temacie.... ŻADNI MUZUŁMANIE NIE BRALI UDZIAŁU W NAGRANIU! NIKOGO NIKT NIE PORWAŁ, NIKOGO NIE ROZJECHAŁEM, NIE ZTRĄBIŁEM , NIE STRASZYŁEM STARUSZEK , NIE PAŁOWAŁEM PRZED LASKAMI itd. Filmik ku*ewsko nudny,ale nakramcie moje głodne ego i wejdzcie :D

http://www.youtube.com/watch?v=pZTJ1r5sqS8

Pieprzłem taki opis,żeby to miało ręce i nogi troche. Mam nadzieje,że lepiej sobie poradziłem z doborem soundtracków?


Ulubiony pas Polaków? Ten lewy.
Tyle wolnego miejsca. Tak dobrze, że ludzie na miękkim sobie ze stacji benzynowej na przykład wyjeżdżają, jak ten żółty bus. Bo nic nie jedzie.
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Harakiri 7 » 13/7/2013, 10:59

Glenroy napisał(a):...Nawet największe ścierwo jest przyjemne do oglądnięcia jeżeli ma dobrą ścieżkę, tak samo odwrotnie, najlepszy majstersztyx będzie klapą jeżeli dźwięk będzie kulał.
To właśnie dźwięk nadaje całego klimatu, dźwięk ma się zgrywać z filmem, ma do niego pasować, dynamika, rytm, to wszystko musi pasować do tego, co dzieje się na ekranie.


Przyznaje Ci calkowicie racje, jest tylko jeden Problem, sporo nagranych pozniej filmikow jest usowanych / blokowanych przez admina danej platformy, wlasnie, za nielegalne wykozystanie materialu dzwiekowego, kumpel Dostal kiedys za to rachunek od SONY, troche tego bylo.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr