Zobacz wątek - Sprzedaż motocykla
NAS Analytics TAG

Sprzedaż motocykla

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedaż motocykla

Postprzez 7tomas7 » 3/7/2013, 15:46

Witam. piszę odnośnie sprzedaży mojego T-cata link: http://allegro.pl/yamaha-yzf600-thunder ... 43378.html
Myślę, iż kwota którą chcę za t-cata, czyli koło 6 tysięcy, wcale nie jest wysoka! Za taką kasę idą t-caty z uszkodzeniami, jak np. wypadająca dwójka. Ja zmieniłem sprzęgło , koszt 1000 zł, cały serwis, też drogi, opona w tyle itp. Może zły czas, bo tak to wiem, iż w sezonie na kupno pewnie wziąłbym z 7500zł, ale bez przesady, aby nikt teraz nie szukał. Nie mogę zrozumieć, dlaczego nikt nie kupuje, może ktoś mi powie? Z góry dzięki.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23


Postprzez Vergon » 3/7/2013, 16:23

Mało popularne moto to pierwsza kwestia a środek sezonu to druga.
Miałem na sprzedaż trochę ubrań na moto wszystko nowe topowych producentów i te, które wystawiłem na początku sezonu poszły moment, z kilkoma innymi zwlekałem i im później tym ciężej było je sprzedać mimo, że ceny które dawałem były takie, że ludzie by się o nie zabijali gdybym wystawił to na początku sezonu.
Przykładem jest kask Szoja, z którym bujam się już chyba trzecią aukcję i zaraz się wk*****, zostawię go na początek następnego sezonu i sprzedam 300zł drożej w 1 dzień.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez 7tomas7 » 3/7/2013, 17:21

może tak, ale naprawdę nawet jeśli ktoś ma kasę na zbyciu, może sobie kupić i na wiosnę sprzedać za 7500 i jest 1500 zysku za nic :d Ja akurat nie mogę czekać, aby bez nerwów i strat sprzedać.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23

Postprzez Walenty » 3/7/2013, 17:56

To przez ten wydech.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez 7tomas7 » 3/7/2013, 19:48

dzięki za próbę odpowiedzi, ale nie myślę, aby wydech był tak ważny i to przez niego, aby odgrywał tak dużą rolę. To raczej kwestia gustu.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23

Postprzez ASR1927 » 3/7/2013, 19:59

Walenty napisał(a):To przez ten wydech.


O maj gad! Faktycznie, ten wydech to jakaś technologiczna pomyłka. Powiedz, że dodajesz oryginalny a moto pójdzie w moment :D

A tak na powagę, motocykle, samochody itp to nie buty czy telefony, że wystawiasz na allegro i idzie z miejsca (owszem czasem tak jest ale to rzadkie przypadki - mega okazje, rzadkie ale chodliwe moto, aukcje dedykowane specjalnie pod kogoś itp). Przecież to proste :?
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Miczab » 5/7/2013, 23:36

Albo coś na A2 w stanie marnym za równie marną kasę. ;)

Ludzie kupujÄ… oczami.
Umyj go dobrze, wypoleruj, wyplakuj... Zrób DOBRE zdjęcia (m.in. elementów eksploatacyjnych). Na tych jest coś z perspektywą, na 1 i 3 zdjęciu motong wygląda jakby lagi były zrobione z bananów Chiquita. Ja bym zdjął te crashpady, funkcję pewnie spełniają, ale są brzydkie. Napisz czy dodajesz oryginalną lampę i pozostałe pierdoły, które wymieniłeś. Jeśli masz możliwość, to zmień ten wydech, bo jest mocno cygański IMO. Im bardziej moto zbliżone do fabryki, tym łatwiej pójdzie.

Musisz też napisać, że "jedyna taka na allegro". ;)

Potem przytul kwit i odpal 10% za wskazówki.

Powodzenia!

pzdr

P.S. Na Ścigaczu możesz poczytać http://www.scigacz.pl/Jak,sprzedac,moto ... 21222.html
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez Walenty » 6/7/2013, 12:46

"Silnik zdrowy, w trzeciej ramie lata".

Albo: "To nie szpachla na baku, to żona pod eklerkiem przytarła" ;)
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez bober3 » 6/7/2013, 21:26

Daj jedną fotę na miniaturkę i z 10-20 w aukcji, albo podrzuć linkiem do picassy, do tego obowiązkowo w opisie daj parę zdjęć, bo nie każdemu chce się klikać w linki.
Zalety punktuj, nie pisz ciągiem, unikaj zbyt długich zdań, używaj dużo enterów, tekst ma być przejrzysty. Daj może większa czcionkę, zalety podkreślaj jakość- pogrubieniem, kolorem, tłem, albo większą czcionką. Do tego, że jazda próbna możliwa po zastawie w gotówce dodaj, że robisz to dlatego, że dbasz i martwisz się o swojego sprzęta. Jeżeli masz go dłużej to napisz o tym, jak dla mnie to zaleta, bo wiem, że to nie był sprzęt kupiony na sezon, żeby nic nie zrobić i nie stracić. I coś tam jeszcze mogę poradzić, tylko nie pamiętam, w końcu taka pora... ;)
<a href="http://tiny.pl/hv4l3">RADIOACTIVE</a>
bober3
Świeżak
 
Posty: 400
Dołączył(a): 28/6/2013, 00:20
Lokalizacja: raz tu raz tam



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê