Zobacz wÄ…tek - Wycieczka na SÅ‚owacjÄ™
NAS Analytics TAG

Wycieczka na SÅ‚owacjÄ™

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Wycieczka na SÅ‚owacjÄ™

Postprzez 7tomas7 » 1/7/2013, 18:27

Witam. Macie może jakieś fajne trasy na Słowacji? Znalazłem w internecie, iż fajne drogi są na https://maps.google.com/maps?f=d&source ... 8&z=9Tylko co teraz po drodze zwiedzić, jeśli mam zamiar jechać od Nowego Sącza. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mi ktoś coś polecił.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23


Postprzez GhastRider90 » 3/7/2013, 13:39

Ja wybiera się na slowacje na 2 dni do Popradu i dalej na trasy motocyklowe jeżeli jesteś chętny to napis z pw trase planuje na lipiec jakoś po 10 lipca dla woli odprężenia mam zamiar odwiedzić w Popradzie aquapark :-)
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)


Postprzez julianmitecki » 20/9/2013, 11:55

i jak udał się wypad, jak drogi u naszych sąsiadów ?
julianmitecki
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/9/2013, 06:50
Lokalizacja: Krakow

Postprzez wiatr » 18/12/2013, 13:18

na trasie od granicy do Żuberca zrobiłem podwójne kółeczko jadąc busem przerobionym na kampera (transitem) pod górę rok temu na Wielkanoc. To był full odjazd. Jechałem stromo pod górę w stronę przełęczy delikatnie by nie zerwać przyczepności na lodzie i w pewnym momencie zamiast pod górę zacząłem się zsuwać do tyłu. Na szczęście odpowiednie ruchy kierownicą łatwo spowodowały że busik obrotowo trzymał się w szerokości jezdni a nie spadł w przepaść. Po drugim kółeczku koła przestałem kontrować do kierunku jazdy i załapał przyczepność. Opór silnika powolutku go wyprostował. Oczywiście miałem założone nówki zimówki matadora, ale mimo to na lód nie ma mocnych. Szkoda że u nas nie wolno jeździć w kolcach jak w Szwecji. Pojeździło by się wtedy motorkiem w zimie :-)
wiatr
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/8/2013, 15:21

Postprzez wiatr » 18/12/2013, 13:23

a drobna uwaga Słowacja zimą to masakra, a dziury w drogach przypominają nasze lata siedemdziesiąte. Uważajcie na motorach bo można na prostej drodze przelecieć przez kierownicę, takie są głębokie. Dotyczy to większości dróg poza autostradami. Nawet wojewódzkich, poboczne to już całkowita porażka
proszę usunąć moje konto z tego badziewnego forum
wiatr
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/8/2013, 15:21

Postprzez Mewoth » 19/12/2013, 09:50

SÅ‚owacja nie tylko zimÄ… straszy drogami. Generalnie narzekamy na nasze drogi a nasi sÄ…siedzi nie majÄ… ich lepszych.
Ile jeszcze...
Mewoth
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22/11/2013, 16:19
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê