Zobacz wątek - sklepy z częściami do qiadów w Krakowie
NAS Analytics TAG

sklepy z częściami do qiadów w Krakowie

Dla fanów czterokołowców
_________

sklepy z częściami do qiadów w Krakowie

Postprzez DoberMKH » 27/6/2013, 12:39

Witam

Jestem zielony w tym temacie, a w internecie bardzo ciężko znaleźć jakieś informację odnośnie sklepów z częściami do quadów w krk możecie mi pomóc i nakierować na jakieś adresy sklepów, www, telefony w Krakowie i okolicach?

z góry dzięki za pomoc.
DoberMKH
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2013, 12:22
Lokalizacja: Kraków


Postprzez henio12323 » 27/6/2013, 13:11

przede wszystkim powiedz do jakich quadów, markowych czy chinskich ? dobrze było by podać firme... do niektorych nie bedzie po prostu sklepu z wystawą częsci do danego modelu, tylko częsci na zamówienie itd.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez DoberMKH » 27/6/2013, 16:12

Mój quad do chinol tak naprawdę to ciężko powiedzieć co to jest w dowodzie i karcie pojazdu ma wbite SHINERAY XY200 ST II a w papierach jaki i na silniku oraz siedzeniu napisane jest MAGNUS.

Może napiszę jakie mnie części interesują bardziej i to będzie łatwiejszy sposób na zlokalizowanie odpowiedniego dla mnie sklepu.

Potrzebuję części zawieszenia takie jak przednie wahacze, amortyzatory gałki.
Zębatki napędowe przednią ( chyba nazywaną zdawczą) i tylną do kompletu bo już mają ostre zęby, na pewno filtr powietrza, klocki hamulcowe przód i tył(bo nie ma), czujnik prędkościomierza i pewnie tylną lampę i lusterka.
Przydały by się też osłonki na dłonie( chyba mówią na to handbary) oraz te pod stopy bo mam tam takie małe ale wolał bym mieć coś większego i solidniejszego, fajnie by było kupić siatkę lub kufer na tylni bagażnik, oraz kask, zbroję, buty i rękawice.

Domyślam się że nie kupie wszystkiego w jednym sklepie wiec Krakusy proszę o pomoc.

Dostałem tego quada w rozliczeniu ale jest dość mocno zmęczony życiem nie mniej jednak jeździ i prawie wszystko w nim działa i daje sporo frajdy z jazdy niemniej jednak chciał bym zadbać o to by ta jazda była możliwie bezpieczna o ile można mówić o bezpieczeństwie na quadzie
DoberMKH
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2013, 12:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez henio12323 » 27/6/2013, 16:15

szukaj sklepu ze skuterkami itp, tam powinni miec dostęp do tego typu częsci. moze byc ciezko z np predkosciomierzem itp bo sam do swojego szukałem licznika i tego nie znalazłem nigdzie w pl. ale bardziej typowe częsci powinny byc dostepne
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez DoberMKH » 27/6/2013, 18:41

A więc są jakieś sugestie co do sklepów??
DoberMKH
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2013, 12:22
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê