Zobacz wątek - Posiadacze MT-03 pomocy...

Posiadacze MT-03 pomocy...

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Posiadacze MT-03 pomocy...

Postprzez gravesend » 25/6/2013, 18:57

Prosze kogos kto ujezdza yame mt 03 zeby zmierzyl mi szerokosc standardowej kierownicy!
Pytam dlatego, ze ostatnio na zywo widzialem ten model moze 2 lata temu i nie kojarze rozmiaru a wiem ze jest dosc szeroka. Potrzebuje ta info poniewaz staram sie wyselekcjonowac w swojej glowie zapatrywania na kolejne moto ktore musi byc mega wyjadaczem korkow.
Moze sie wam wydawac ze przeciez wielkiej roznicy to nie robi... otoz jezdze obwodnica londynu gdzie sa roboty drogowe i pasy jezdni sa waskie wiec jest malo miejsca miedzy autami. W mojej f650cs skladam lusterka zeby sie przecisnac (nie jestem tak dobry jak gosciu ktory dzis przede mna sie przeciskal na zzr 1400 ;)
gravesend
Świeżak

Powrót do Motocykle