Zobacz wÄ…tek - Balkany
NAS Analytics TAG

Balkany

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Balkany

Postprzez wojtula73 » 4/4/2013, 15:48

Witam wybieram sie w tym roku na Balkany konkretnie jeszcze nie wiem czy Rumunia,Bosnia czy Chorwacja ale chcialbym sie doczepic do kogos bo samemu juz sie najezdzilem. Jestem z Bydgoszczy i mam XJ600 termin na koniec maja by mi pasowal
wojtula73
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 7/2/2012, 16:20
Lokalizacja: Solec Kujawski


Postprzez RADMAX » 4/4/2013, 22:12

Heh, no to świetny jest pomysł, popieram i też o tym myślę. Szukam okazji do wyprawy, ten kierunek jest odpowiedni, jednak trzeba się dobrze zastanowić nad kosztami, zagrożeniami związanymi z pobytem...hmm, no właśnie w tych miejscach, ale jeszcze trzeba się zdecydować na jakieś miejsca. Najlepiej zrobić plan podróży bo tak na żywioł to trochę bym się cykał. :-)
RADMAX
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20/11/2012, 23:13
Lokalizacja: Wiele


Postprzez wojtula73 » 5/4/2013, 06:37

Z noclegami to nie ma problemow najlepiej na dziko bylem na Litwie i Ukrainie sam i bez problemow nocowalem gdzie mi pasowalo najwazniejsze to koszty w sumie to ja w wypadach to tracilem na paliwo jakas kawe i piwo wieczorem jedzenie bralem z domu mam kuchenke turystyczna wiec zgrzac parowke albo zjesc Amino to nie ma problemow
wojtula73
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 7/2/2012, 16:20
Lokalizacja: Solec Kujawski

Postprzez sugarmen » 26/5/2013, 10:56

Czesc,
jak z tym wyjazdem?
Można się jeszcze doczepić? Dysponuję Hondą NTV 700
sugarmen
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/5/2013, 10:41
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez fairplayo » 20/6/2013, 08:18

Można :) Ja 22.06. (sobota) ruszam z trójmiasta na Bałkany, trasa: Polska - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja - Czarnogóra - Bośnia i w górę do PL. Jadę z kumpelą na jednym moto. Jeśli jest ktoś chętny na całą bądź część trasy zapraszam.
Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale...
fairplayo
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5/1/2012, 00:06
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê