Zobacz wÄ…tek - Drugi motocykl Suzuki GSXR 750 k4
NAS Analytics TAG

Drugi motocykl Suzuki GSXR 750 k4

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Drugi motocykl Suzuki GSXR 750 k4

Postprzez djmaly » 18/6/2013, 07:35

Witam, jestem tutaj nowy. Przymierzam się do kupna drugiego motocykla. Mam 23 lata 182 cm wzrostu i 73 kg wagi. Jeździłem poprzednio Suzuki GS500 2004 rok. Zrobiłem nim przez 2 lata 9k km. Na oku mam Suzuki GSXR 750 k4 taka sztuka jest w mojej okolicy. Byłem ją oglądać. Motor sprowadzony pod koniec 2010 roku z angli, pierwszy właściciel zrobił nim 3k km. Moto wygląda że ma wszystkie oryginalne plastiki i malowanie no jedynie na czaszy brak naklejek, możliwe że albo zerwane albo malowana. Nie widać spawów plastików. Wyłupany kawałek plastiku na przednim błotnik który zakrywa lage i jego mocowane przez blokadę którą założył na tarczy właściciel. Rama wygląda na całą oglądana porządnie, jest w kolorze czarnym nie widać aby była malowana. Wahacz tylny wygląda ok gdzie nigdzie odprysk farby na wysokości podnóżków pasażera. Opony do wymiany, zawieszenie nie cieknie, napę dobry, silnik suchy nie myty, jak całe moto. Światła wszystkie działają licznik także. Posiada alarm nowy żelowy akumulator i podgrzewane manetki. Opony jeszcze seria. przejechane łącznie 41k km. Odpalany na zimno, nie słychać nie po kojących dźwięków pracuje równo wkręca się dobrze bez niespodzianek i szybko opada na prędkości obrotów jałową. Podczas jazdy biegi wchodzą prawidłowo bez zgrzytania lekko i bez wybijania. Jedyny minus lub może nawet i nie to cena, zbiłem na 12400. Klocki wymienił w 2011 roku tarcze jeszcze grube bez rys i nierówności. Nic nie robił przy tym motocyklu żadnego s3erwisu nie przeprowadzał. Co można sprawdzić jeszcze w takim motocyklu na co zwrócić szczególną uwagę. Proszę o opnie i podpowiedzi.
Pozdrawiam Mateusz.
djmaly
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18/6/2013, 07:12


Postprzez SkoQ » 18/6/2013, 08:13

jeśli nie pytasz jaki model by do Ciebie pasował tylko szukasz konkretnej już sztuki to nie ten dział.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez djmaly » 18/6/2013, 08:16

Przepraszam, myślałem że w tym dziale się dowiem czegoś konkretnego. Proszę moderatora o przeniesienie lub wskazanie gdzie mogę taki watek zamieścić. Pozdrawiam.
djmaly
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18/6/2013, 07:12

Postprzez SkoQ » 18/6/2013, 08:18

http://forum.scigacz.pl/viewforum.php?f=34 (otwórz link)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê