Zobacz wÄ…tek - Kolizja OC ze sprawcy.
NAS Analytics TAG

Kolizja OC ze sprawcy.

Przepisy, prawo
_________

Kolizja OC ze sprawcy.

Postprzez KILEX » 12/6/2013, 19:01

Witam.
Wracałem dzisiaj ze szkoły i kierujący samochodem osobowym (peugeot 307) zajechał mi drogę podczas manewru zmiany pasa ruchu z lewego na prawy. Uderzył mnie prawym bokiem, po czym upadłem i razem z motorowerem (suzuki RG80) znalazłem się na chodniku. Kierujący przyznał się do winy dostał 450zł mandatu. W suzuki cały bok połamany i poobdzierany. Najbardziej ucierpiał wizualnie ale i mechanicznie wydech wygięty i lekko zgięte lagi. Spisałem nr. OC sprawcy i prawa jazdy. Firma ubezpieczeniowa sprawcy Inter risk. Jak będzie wyglądał przebieg odszkodowania i jak to zrobić aby przywrócić motorower w stanie z przed kolizji. Do domu wróciłem na kołach. Motorower to suzuki RG80 94r. 61tyś przebiegu, na feriach remontowany silnik i cały lakierowany.
KILEX
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/1/2011, 22:32
Lokalizacja: Przemyśl


Postprzez alxbox » 12/6/2013, 20:12

z takimi sytuacjami bywa różnie. jeśli była policja to raczej nie powinno byc dalej problemów, facet raczej sie nie wyprze. procedura jak zawsze. wypadałoby sie skontaktować z jego firmą ubezpieczeniową, oni udzielą Ci wszystkich informacji. tu masz jeszcze cos w temaci, może troche rozjaśni:
http://forumprawne.org/ubezpieczenia-po ... alezy.html
Avatar użytkownika
alxbox
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 13/12/2011, 07:49
Lokalizacja: Oberschlesien


Postprzez leff » 12/6/2013, 20:16

ja bym nie liczyl na latwe zalatwienie sprawy, IMO bedzie calka
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê