Zobacz wÄ…tek - Ocena Suzuki SV 650S
NAS Analytics TAG

Ocena Suzuki SV 650S

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Ocena Suzuki SV 650S

Postprzez motosport93 » 9/6/2013, 18:35

Cześć, Witam
Moje marzenie co do motocykli zaczyna się spełniać i szukam coś na pierwsze poważne moto kwota którą mogę przeznaczyć na motocykl to ok. 7.000zł myślałem nad Suzuki gs500 ale bardzo mi się podobają SV-ki i mam na oku taką maszyne i w związku z tym mam do was serdeczną prośbę żebyście ocenili tą SV-ke. Nie jestem pewien co do malowania tego moto czy wychodziły w takich barwach czy nie a może coś wam innego niepokojącego wpadnie w oko. Z góry dziękuje za odpowiedzi. :D
http://motorenoma.otomoto.pl/suzuki-sv- ... 48823.html
motosport93
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14/4/2011, 10:28
Lokalizacja: sierpc


Postprzez Karol20 » 9/6/2013, 19:02

W takim malowaniu svki nie wychodziły :) Za 7k można już kupić coś lepszego.

Ja nic nie widzię po zdjęciach oprócz zmienionych ciężarków kierownicy, siedzenia no i malowania.

tylko masz trochÄ™ daleko: http://tablica.pl/oferta/doinwestowane- ... 31PSD.html
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16


Postprzez Glenroy » 9/6/2013, 21:47

Ja powiem Ci tak.
Po pierwsze, jeżeli chodzi tylko o ocenę motocykla, to nie ten dział :)
Jeżeli szukasz porady na pierwsze moto, to trzeba by się zastosować pod ten wzór:
viewtopic.php?t=49590
ówcześnie oczywiście przeglądając forum pod tym kątem, tematów są setki.

Co do samego moto. Pierwsze co mnie odstrasza, to fakt, że moto jest w komisie, do tego zostało przez ten też komis sprowadzone, od razu Ci mówię, że w praktycznie każdym komisie można zbić cenę o te 15-20%, na co nastawieni są też handlarze, a i w międzyczasie komis musi na tym zarobić, co daje Ci mniej więcej wgląd w to, ile dany sprzęt musiał handlarza kosztować.
Przebieg...powiedz mi, tak szczerze, wierzysz w to, że ktoś przez 12 lat zrobił tylko 40.000km? Ja w miesiąc, dojeżdżając tylko do pracy, robiłem więcej niż temu wychodzi na rok :).
"Nie wymaga wkładu finansowego" czyli tłumacząc potoczny język handlarzy, do domu dojedzie.
Samo ogłoszenie nie zawiera w sobie praktycznie żadnej przydatnej informacji.
Co do malowania, mimo, że takiego suzuki nie oferowało, może ktoś chciał być indywidualistą i przemalował go po swojemu, może chciał ukryć przeszłość, tego nikt Ci nie powie bez dokładnych oględzin.

Co do kosztów, procentów itp. miałem doczynienia z takimi rzeczami, do tego znajomy prowadzi komis i lubi się chwalić "osiągnięciami" ;)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez SkoQ » 10/6/2013, 10:20

nikt mu nie powiedział, ze SV 650s to średni pomysł na pierwsze moto ? :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê