Zobacz wątek - Problem ze sprzęgłem po jego wymianie Bandit 1200 99r.
NAS Analytics TAG

Problem ze sprzęgłem po jego wymianie Bandit 1200 99r.

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem ze sprzęgłem po jego wymianie Bandit 1200 99r.

Postprzez Bandziorek » 7/6/2013, 19:02

Witam wszystkich.Mam dość duży problem,mianowicie,po wymianie sprzęgła( tarcze i docisk,nowy olej i filtr) kiedy silnik jest całkiem zimny nie można wrzucić normalnie jedynki bo towarzyszy przy tym potworny stuk i szarpnięcie.Zaczynam więc od dwójki którą jak wrzucam jest odrobinę delikatniej???!!! Dowiedziałem się różnych rzeczy,że to zły olej,że przekładki też trzeba wymienić(z tym się troszkę zgadzam ale akurat wtedy nie było kasy więcej i tak poszło.

Czy ktoś miał podobne problemy i jak je rozwiązał.Bardzo proszę o odp,i jakieś info.Teraz mam podobno wlanego Motula ale nie wiem jakiego :( .Znajomy w swoim GSR 2007r miałpodobny problem tyle że nie aż tak uciążliwy(ten sam olej w tym samym serw. wymieniany)zmienił na Castrola i dużo lepiej u niego to teraz wygląda.Czekam na odp.
Pozdrawiam wszystkich.
Bandziorek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/6/2013, 18:45
Lokalizacja: Piłą


Postprzez Kaai » 7/6/2013, 21:18

jka w serwisie to lecisz do nich, że nie mają robić jaj tylko to zrobić tak jak ma być, jak nie to do rzecznika po poradę i ew. sprawa w sądzie.
dajesz do serwisu na wymianę, płacisz a oni odwalają szopki.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê