Zobacz wątek - Motocykl zdławiony do kat. A2
NAS Analytics TAG

Motocykl zdławiony do kat. A2

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Motocykl zdławiony do kat. A2

Postprzez Bonhart » 6/6/2013, 15:15

Witam,

Jestem w trakcie kursu na kat. A2 i coraz intensywniej zaczynam rozglądać się za odpowiednim motocyklem na początek. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem kupić od razu mocniejszy sprzęt i zdławić go na czas posiadania kat. A2. Trochę bez sensu wydaje mi się kupowanie teraz słabszego moto, które raczej nie posłuży mi dłużej niż 3 lata i później znowu wywalać kasę na coś mocniejszego. Chciałem się dowiedzieć, jakie są koszty takiego ograniczenia mocy oraz gdzie coś takiego można załatwić? A może uważacie, że lepiej się w to nie bawić i jednak na początku kupić coś "fabrycznie" słabszego? Pozdrawiam.
Bonhart
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3/8/2012, 16:20
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez fasoliusz » 6/6/2013, 15:39

Witaj
Jeśli jesteś początkującym motocyklistą to myślę, że kup sobie najpierw coś co się mieści na kat. A2. Sam posiadam Kawasaki Er-5 w wersji Twister czyli 25kW, a już to jak dla mnie jedzie dosyć ładnie. Wcześniej jeździłem rok na 11kW i różnica jaka jest między tymi dwoma jest ogromna.

Żeby zdławić moto to jest z tym troche zabawy i moim zdaniem nie ma sensu tego robić, jak już to kupić zdławiony.
Shadow 125-->Kawasaki ER-5-->Suzuki SV650S--> Honda CBF 600NA
Avatar użytkownika
fasoliusz
Bywalec
 
Posty: 509
Dołączył(a): 11/1/2013, 20:33
Lokalizacja: Sochaczew




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê