Zobacz wÄ…tek - Suzuki Hayabusa gsx 1300
NAS Analytics TAG

Suzuki Hayabusa gsx 1300

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Suzuki Hayabusa gsx 1300

Postprzez mlody666 » 5/6/2013, 22:35

Witam mam 20 lat i marze aby nabyc to moto . Wczesniej jezdzilem tylko na 80ccm i na 125ccm. Wiem,ze haya jest dla dojrzalych i profesjonalnych motocyklistów ale ja moze nie jestem profesjonalny jeszcze ale rozsadny i na pewno nie bede sie popisywal ani jechal szybciej niz to konieczne wiec prosze nie pisac " To nie motor dla Ciebie dziecko" . Chce wziąć moto na raty w komisie stoi za 15tys . Tylko jak to z tymi komisami ? Pewnie haya warta 10tys a te 5 to koszty sprowadzenia no i zarobek?

Zarezerowałem juz ją ale postanowilem jeszcze napisac tu . Oto link do niej:

http://otomoto.pl/suzuki-hayabusa-gsx13 ... 62977.html

Wiem,ze do nauki jazdy wiekszym moto najlepiej jakas 500 ale to moja decyzja,od dzieciaka chcialem hayabuse i tak jak mowie,nie zamierzam jechac lepiej niz sie czuje. Co myslicie o niej?
Nigdzie indziej nie dostane w ratach chyba,a nie chce wydawac wiecej jak 15-16 tys .
mlody666
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13/5/2013, 10:29


Postprzez mirekm71 » 6/6/2013, 02:12

Po co pytasz skoro zdezydowales? Mam nadzieje, ze posiadasz odpowiednia wiedze potrzebna do posiadania takiego motocykle. Odbyles jakies kursy doszkalajace, przeczytales kilka ksiazek o tematyce motocyklowej czy chociazby jakis tam "wywiad z trupem" ?
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez mlody666 » 6/6/2013, 09:31

Jeszcze nie zdecydowałem dopiero zaklepałem ta haye. Chodzi mi o to czy warto brac z komisu i za take pieniadze? Bo jak mam splacac 500zl miesiecznie to nie chce jeszcze ciagle jej naprawiac. Poczytalem troche i dlugo sie zastanawialem. Mam nadzieje,ze sobie poradze jak nie to najwyzej sprzedam nie wiem ..
mlody666
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13/5/2013, 10:29



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê