Zobacz wątek - Yamaha Neos 98r Tecnigas Next-R Zatarty

Yamaha Neos 98r Tecnigas Next-R Zatarty

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Yamaha Neos 98r Tecnigas Next-R Zatarty

Postprzez marekvip10 » 28/5/2013, 14:48

Witam.
Mam do sprzedania skuter marki Yamaha Neo`s z silinikiem minarelli horizontal jest to jednostka dwusuwowa o pojemności 50cm3 .
Jestem drugim właścicielem poprzedni troszkę zaniedbał motor pod względem wizualnym plastiki pozostawiały wiele do życzenia , kiedy go dostałem starałem się wszystko naprawiać, plastiki nie posiadają w niektórych miejscach zaczepów ale trzymają się dobrze . Jak widać na zdjęciach plastiki zostały oddane do profesjonalnego lakiernika (posiadam na to paragon) i otrzymały kolor czystej bieli .

A teraz przedstawię co zrobiłem dla lepszego komfortu i pracy motocykla:

-Założony Sportowy wydech Marki Tecnigas jest to model Next-R podniósł znacząco on osiągi motocykla .

-Założony Sportowy moduł zapłonowy który podniósł znacznie przyspieszenie skutera

-Założone nowe klocki hamulcowe TEC Racing

-Wymienione rolki wariatora firmy Motorforce o wadze 6,5g

-Nowy akumulator firmy Varta (posiadam fakturę i aktualną jeszcze gwarancję )

-Tylna opona firmy Ceat Rio 130/70/12 (posiadam fakturę ) przebieg opony to ok 50km.

-Założone lagi z półką od Yamahy aerox pracują one lepiej od oryginalnych Neosowskich (stare były pokryte radzą i przeciekały ).

-Nowa świeca NGK BR7H

Wizualnie został on od malowany, skrócony został tylny błotnik i usunięty przedni przez co neos zyskał bardziej sportowy charakter, wymienione również podświetlenie licznika na czerwone .

Wady skutera które nie zdołałem zrobić z powodu braku czasu to :
-Pęknięty plastik przed kolana (widoczny na zdjęciach)
-Wymiana sprężynki stopki centralnej

- Plastiki które mają trochę nie dociągnięć z wyżej wymienionymi zaczepami.

Osiągi skutera przed awarią to v-max 85km/h i bardzo dobre dobre przyspieszenie przydające się w jeździe po mieście przy rozsądnym spalaniu .
Skuter jeździł na oleju Castrol Act>Evo X-tra Scooter 2

Gratis dodaję drugą przednią oponę z małym przebiegiem i sprężynki sprzęgła Stage6 pomarańczowe.

W skuter włożyłem dużo pracy i serca ale niestety więcej nie dam rady zrobić przez co jestem zmuszony sprzedać yamaszkę .

Jeśli o czymś zapomniałem odpowiem na wszystkie pytania telefonicznie .
Kontakt: 608790138
Zarejestrowany w Polsce (ubezpieczenie do czerwca 2013).

Cena : 850zł

Oto fotki

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)
marekvip10
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl