Zobacz wątek - 600RR w dobrym stanie
NAS Analytics TAG

600RR w dobrym stanie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

600RR w dobrym stanie

Postprzez turboldz » 27/5/2013, 23:52

Witam poszukuję Hondy CBR 600 RR w dobrym stanie technicznym, wizualnie zależy mi na tym aby był koloru (czarno-biały, czarny) w grę wchodzi również czarno-biały z niebieskim (limited edition) na ten moment znalazłem takie 3 wizualnie ładne sztuki i chciał bym podpytać czy ktoś coś wie na temat tych moto lub może je oglądał abym wiedział jak jest z ich stanem technicznym.
http://otomoto.pl/honda-cbr-600rr-r6-k7-M3511597.html
http://otomoto.pl/honda-cbr-cbr600-cbr- ... 44955.html
http://otomoto.pl/honda-cbr-600rr-M3651872.html

Proszę Was bardzo byście darowali mi teksty typu - taniej Cie wyjdzie jak sobie kupisz trumnę. Niestety już tak mam (jak z kobietami) że motor musi mi się podobać wizualnie a dopiero sprawdzam charakter. Podobają mi się R6 i te CBRki i wiem że te 2 może i nie wiele ale są jednak łagodniejsze i dlatego taki wybór. Mam pełną świadomość tego że mogę się zabić ale sądzę że mam już dobrze poukładane w głowie i myśląc na drodze za siebie i innych mam taką samą szanse na wypadek jadąc CBRką i komarkiem. To że przez dłuższy czas nie będę potrafił wykorzystać potencjału tej maszyny to 2 sprawa gdyż nie mam zamiaru na niej szaleć i naprawdę czuje do niej ogromny respekt. Jeździłem i nadal jeżdżę mocnymi autami i wiem że potrafię się opanować i nie lecieć tyle ile fabryka dała i to samo będzie w przypadku 2 kółek.
Dlatego proszę o wszelkie przydatne opinie na temat takich modeli.
Uszczypliwe komentarze zachowajcie dla siebie.


- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Pierwsze moto
- Wiek, waga, wzrost,
28,75,180
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście Jazda do pracy, weekendowe wypady za miasto
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
To zależy na ile czas pozwoli
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
20k - 25k, jeśli chodzi o ciuchy to jest komplet
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Przeznaczę tyle ile będzie trzeba
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Sportowe
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
600RR
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź


Postprzez SkoQ » 28/5/2013, 07:35

Mocny samochód ma się nijak do motocykla. Jeśli interesuje Cię tylko ocena tych konkretnych sztuk to nie ten dział. Tutaj wybiera się model do konkretnej osoby, a nie rozmawia o poszczególnych ofertach. Gdybyś czuł respekt do maszyny to byś nie kupił diabła na pierwsze moto :) Wmawiasz to sobie, skończy się szpitalem gratuluję ,,odpowiedzialności"
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez turboldz » 28/5/2013, 08:25

Jak uważasz że mocny samochód to nic takiego to wsadź osobę która dopiero zdała prawko w auto 700KM. Wiem że i tak to nie jest porównywalne i mam respekt do CBRki ale nie o to pytałem. Opinii jest tyle co osób na świecie jedni mówią że nie ma mowy aby mieć takie moto na 1 zakup a inni że można znam kilka osób które zaczynały na R6, R1 i żyją dalej i mają się dobrze po prostu nie starali się wszystkim udowodnić jacy to z nich świetni jeźdźcy. Jeździli ostrożnie i trenowali tam gdzie to było bezpieczne i ja też tak zamierzam. Więc tak jak już pisałem jeśli możecie to pomóżcie mi ze znalezieniem jakiejś dobrej maszyny i nie dyskutujmy o tym jaki to ja jestem nieodpowiedzialny, ...... itd. Jeśli to nie jest odpowiedni dział to przepraszam za to i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SkoQ » 28/5/2013, 09:56

Ja znam gościa który jeździ na ,,erłanie" trzeci rok jeździ :)... Gs'ką go na winklach objeżdżam. To nawet nie chodzi o Twoje bezpieczeństwo bo z takim podejściem akurat mam to gdzieś, tylko chodzi o Twoje umiejętności, zwyczajnie narobisz sobie wstydu jak na race replice będziesz objeżdżany przez pierwszego lepszego turystyka albo golasa, a nauka nie będzie szła zbyt szybko :P

,,Jak uważasz że mocny samochód to nic takiego to wsadź osobę która dopiero zdała prawko w auto 700KM."
Wsadź osobę która nie miała wcześniej motocykla na race replice... hipokryta :)
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez turboldz » 28/5/2013, 10:27

Super a ja znam typa który ćwiczy MMA 3lata i dostaje na sparingu od gościa który ćwiczy 2 miechy tylko co z tego. To że ktoś nie zda matury tzn. że inni też nie zdadzą ?? Widzę że masz typowe podejście Polaka i wrzucasz wszystkich do jednego wora :). Swoją drogą to możesz mnie na winklach nawet na rowerze wyprzedzić mało mnie to interesuje realizuje swoje cele i marzenia i mało mnie obchodzi że ktoś się będzie śmiał.
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kacan » 28/5/2013, 10:44

Nie rozumiem Cię turboldz, SkoQ naprawde chce Ci przemówić do rozsądku i ostrzec a ty dalej przy swoim. Jechałeś juz w ogole tymi maszynami? Skoro to twoje pierwsze moto, lepiej Ci wyjdzie gdybyś zaopatrzył się w mniej wybuchowy motocykl, choćby tą hondę 600 f4. Wiem, ze masz 28 lat i ciągnie Cię do motocykli bo to juz można powiedzieć "ostatni dzwonek" zeby tego posmakować, ale naprawde uwierz nam wylądujesz na wózku inwalidzkim i tu nawet nie chodzi o to czy bedziesz jezdzil wolno, po prostu nie masz doświadczenia na 2 kólkach. To zupełnie co innego niż samochód, wystarczy plama oleju lub jakiś piach i leżysz, piękne owiewki idą sie j****.
Powodzenia i rozsądku życze.
Kacan
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16/2/2013, 21:20

Postprzez SkoQ » 28/5/2013, 10:55

http://i1.ryjbuk.pl/e48b8bdd2f66b28659f ... komiks-jpg

tak dla mnie wyglądają ludzie którzy, kupują od razu sporta, bo ,,mniej niż szejseta panie, to nie motór" a później jeżdżą jak kaleki :). Z fartem.
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez turboldz » 28/5/2013, 11:06

Panowie ja rozumiem że chcecie mi przemówić do rozsądku i jak najbardziej to rozumiem ale ja mam swój rozum. Dlatego wspomniałem wcześniej że się już zdecydowałem aby oszczędzić sobie i Wam czasu na wymianę poglądów na ten temat. Gdyby mi się podobała honda którą polecasz to bym ją kupił nawet i 500 bym kupił gdyby mi się jakaś podobała. Nie będę mówił że mam jakieś doświadczenie bo rzeczywiście go nie mam i macie racje ciągle mi o tym przypominając ale wiem że plama oleju, mokre pasy, piach, ślepi kierowcy tak samo będą mi zagrażać na każdym motocyklu. Doskonale zdaje sobie sprawę że na dwóch kołach należy nie tylko myśleć za siebie ale również innych uczestników ruchu i przewidywać sytuacje które w przypadku auta nie mogą mieć miejsca. Naprawdę jestem wdzięczny za waszą troskę ale prosił bym Was o pomoc z wyborem dobrego egzemplarza w późniejszym czasie będę prosił o jakieś info na temat miejsc gdzie można nabywać doświadczenia w jeździe na takiej maszynie bo z pewnością nie mam zamiaru robić tego w normalnym ruchu.
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez irving » 28/5/2013, 11:07

Autorze tematu, szukaj motocykla bliżej siebie. Jak jedziesz pół Polski, to trudniej podjąć decyzję "wracam z niczym", co może skończyć się zakupem moto w średnim stanie.

[OT]
Nie ryzykujesz tylko swoim życiem, nie chciałbym Cię spotkać na drodze.

Swoją drogą ogromny jest tu wysyp tematów z cyklu:
podoba mi się tylko sportowa 600 i nie obchodzi mnie, że będę jeździć na kwadratowo a puszkarze będą mnie dopingować długimi na zakrętach.
irving
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6/6/2011, 22:39
Lokalizacja: Kraków

Postprzez turboldz » 28/5/2013, 11:15

Skoq fajne to :D z tym że ja nie mam 15 lat, nie chce kupić moto dla szpanu tylko dla siebie i tak jak pisałem nie przejmuje się tym że ktoś się będzie śmiał z tego bo ktoś mnie na winklu zrobi na byle czym. Całe życie ktoś się ze mnie śmiał, mówił że mi nie wyjdzie to lub tamto, że tego to się nie da zrobić, żeby się uczyć, skończyć studia i dostać dobrą prace. A ja na przekór wszystkim robiłem to co sam uważałem za słuszne i wydaje mi się że wyszedłem na tym bardzo dobrze i wiesz co nawet nie śmieje się z tych co to wcześniej śmiali się ze mnie, po prostu cieszę się z tego co osiągnąłem i mogłem pokazać im wszystkim że się da to zrobić i nie trzeba robić wszystkiego tak jak inni.
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SkoQ » 28/5/2013, 11:16

Tak prawdę mówiąc, skoro decyzję podjąłeś zanim założyłeś temat, to totalnie nie rozumiem po co on jest. Do oceny poszczególnych egzemplarzy jest całkiem inny dział o czym dowiedziałeś się zapewne czytając regulamin.

http://forum.scigacz.pl/viewforum.php?f=34 (otwórz link)
łap i nie denerwuj ludzi.
Nie zapominaj, że mówić można wszystko, a każdy kto wsiada mówi, swojej kobiecie, czy matce że będzie uważać, co tak naprawdę gówno znaczy po 10 minutach jak silnik i opony nagrzane. Tyle samo znaczą teraz Twoje słowa, człowieka który nigdy nie latał. I będziesz jeździć, tydzień, dwa a po trzech tygodniach poczujesz, że nie ma w jeździe nic trudnego, że w zasadzie czujesz maszynę i nie jest to żadne boom jak mówili chłopaki z forum :) Wtedy przesadzisz, i miejmy nadzieję, że wypierdzielisz sam i jedyne co się stanie to połamiesz owiewki. Ale co ja tam wiem, przecież jeżdżę na 2 cylindrowej 500, gówno wiem o jeździe ;)
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez turboldz » 28/5/2013, 12:46

Tak jak napisałem nie zauważyłem tematu i dlatego poprosiłem o jego przeniesienie aby nie zaśmiecać forum. Nigdzie nie napisałem że g.. wiesz wręcz przeciwnie na pewno zajmie mi dużo czasu zanim osiągnę Twój poziom doświadczenia i nie mam się czego wstydzić. Wiem natomiast jedno nie znasz mnie i nie możesz powiedzieć co zrobię i uwierz mi że nie masz o tym pojęcia. Jeśli oswoję się już z motorem i będę chciał posiąść lepsze umiejętności np. wchodzenia w zakręty to poszukam do tego odpowiedniego i bezpiecznego miejsca ewentualnie pojadę na tor. Nie jestem samobójcą ani tym bardziej nie chcę narażać innych. Swoją drogą miło słyszeć że macie nadzieje że wypierdzielę :D
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kaai » 28/5/2013, 14:20

dajcie spokój, gość wie lepiej przecież, jechał 700konnym autem, i co z tego, taka cbra ma większe pie*dolnięcie niż taki 700konny złom (strzelam, ze to nie żadne lambo itp, gdzie jest trakcja i przyspieszenie, tylko jakiś golf, który na 4tym biegu stoi dalej w miejscu).

temat do zamkniecia.

//co do tego, czy mamy nadzieje ze sie 'wypierdzielisz'. mamy czy nie, ale widze po tym co piszesz, ze to zrobisz i szybciej niz myslisz.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez turboldz » 28/5/2013, 14:28

Widzę że tym razem trafiłem na wróżbitę :D Czy to Ty Davidzie ? jeśli tak to mam nadzieje że jak się już wypierdzielę i jakimś cudem uniknę śmierci ( nie wspomniałeś o tym więc sądzę że tak nie będzie) to przyślesz mi jakieś filmy z Twoim udziałem, tyle dobrego o nich słyszałem :).
Może to moje doświadczenie nabyte z jazdy 700KM maluchem mi w tym pomorze :roll:

Albo stonujesz, albo zaraz wyłapiesz warna, za wyrazy potocznie uznawane za wulgarne, agresywny stosunek do userów starających się pomóc. Można się z kimś nie zgadzać, ale nie trzeba tego dosadnie podkreślać. Jak temat będzie szedł dalej w kierunku w którym idzie to kłódkę wyłapie.

// boshi
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Piach » 28/5/2013, 15:48

Chcesz miec ladne moto do podrywania dup, bo 700 konne auto za duzo pali - spoko :)
Powiedz ze takie Ci potrzebne, znajdzie sie takie, ktore sie do tego najlepiej nadaje.
Ale przestan sciemniac o doswiadczeniu w puszkach, opanowaniu i innych bullshitach wlacznie z kumplami z MMA. To malowanie to pewnie pod kombiak ma byc albo kolor tlenionej grzywki? :)
Avatar użytkownika
Piach
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 2/9/2011, 13:44
Lokalizacja: Bruksela

Postprzez turboldz » 28/5/2013, 22:12

boshi czy mogę Cie prosić o przeniesienie tematu? nie chcę zakładać go po raz kolejny. Swoją drogą nie wiem gdzie jest mój wulgarny czy agresywny stosunek do userów raczej to oni są agresywni w stosunku do mnie a jakoś nie widzę abyś zwrócił im uwagę :> to samo się tyczy tego że część z tych osób wypowiada się na tematy które ani trochę nie są związane z moim pytaniem. Jeśli to nie jest forum dla motocyklistów to proszę o taką informację. Zarejestrowałem się tu aby poznać jakiś ciekawych ludzi i podpytać o rzeczy które mnie interesują a na ten moment pomijając kilka osób które coś się starały pomóc i przemówić mi do rozsądku to odpisują mi jacyś dziwni ludzie którzy lepiej niż ja wiedzą czym jeżdżę, co robię na co dzień jaki mam rozmiar buta, ile pali moje auto itd. :?
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez turboldz » 29/5/2013, 15:51

Podbije temat już z konkretnym zapytaniem czy zna może ktoś ten motocykl:

http://allegro.pl/honda-cbr-600rr-13tys ... tabsAnchor

Podobno 1 właściciel w PL sprowadzony został z Włoch przez handlarza i jeżdżony przez kobietę. Jak widać moto nie jest w oryginale więc z pewnością miał jakąś przygodę nie wiem tylko czy w PL czy we Włoszech jeśli ktoś coś wie bardzo proszę o info może być na PW.
Czy kupili byście taki sprzęt po sprawdzeniu w warsztacie Hondy gdyby wszystko wyszło OK ?
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SkoQ » 29/5/2013, 17:30

Cieszę się, że wreszcie temat jest tam gdzie powinien. Oczywiście nie życzyłem Ci tego, że coś Ci się stanie, broń Boże. Chciałem Ci tylko wbić do głowy jakim RR'ka jest złym pomysłem, dla mnie każdy latający to brat w pasji :) a brata się kocha nawet jak jest głupi.
Wracając do tematu, jeżdżony przez kobietę i przebieg to akurat rzeczy które są bardzo umowne :) Bardzo możliwe, że moto miał przygodę ale nie jest to reguła, na tym forum są osoby które malowały moto dla kaprysu, i ja ze swoim następnym też to zamierzam zrobić :D Jeśli chcesz jechać z moto do serwisu na sprawdzenie ramy, mechaniki i tak dalej a wyniki tego będą pozytywne, to nikt na odległość Ci tego modelu nie odradzi. Modelu jako takiego nadal Ci odradzam, moje podejście już znasz, ale ta konkretna maszyna może być całkiem dobra :)
Jeśli już czynisz takie świętokradztwo, to przynajmniej na sprawnej maszynie :D
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez wojtoon » 30/5/2013, 20:08

Tak się zastanawiam czy autor podając wiek nie zamienił dwójki z jedynką. Oprócz wymiarów (dla ciekawskich czyt. BMI) pasowało by również zachowanie. Ośli upór, nie słuchanie rad doświadczonych kolegów, czy w końcu dobieranie moto pod kolor szminki.

Jeśli mam być miły to proponuję brać CBR500. Albo ZX300R. Porozmawiasz z rodzicami to dorzucą ci na jakiegoś scorpiona albo dominatora i wszystkie dupy twoje.


Albo nie. Bierz tą RRkę. Ale tysiąca. Po co będziesz się rozdrabniał na 600tki. Przecież na codzień wozisz się oktawią z silnikiem V12 1.6 DIESEL + LPG.
Po co nam człowiek który jeździ motocyklem tylko dla jego koloru. Homogenizowany jakiś czy coś. Większość motocyklistów jeździ motonogami z pasji (ew. używają ich jako koni roboczych). Są też ci co lubią szpan. Ale kiedy do tego dochodzi brak wypełniacza miedzyusznego to jest problem. Bo taki retard się zabije (albo jeszcze kogoś) i potem we wszystkich wiadomościach obdrukują że "te motorzysty to idioty som - ino zapierdalajom i nic wincyj". Właśnie z troski o to Skoqu tłumaczy że 100KM to za dużo do kochania na pierwszy raz. Mnie to osobiście pipka. Po co się użerać z kimś kogo zupełnie nie znam (prawdopodobnie) i nigdy nie widziałem (i jak tak dalej pójdzie to raczej nie spotkam).
z750
wojtoon
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2/9/2012, 12:38

Postprzez turboldz » 30/5/2013, 21:28

Wojtoon super że opowiedziałeś mi swoją historię ale to chyba nie miejsce i nie czas na takie wylewności. Bardzo mnie zainteresowałeś tą skodą, diesel i lpg to strasznie ciekawa sprawa. Może kiedyś będzie nam dane się spotkać to bardzo chętnie o tym posłucham. O ile oczywiście dożyje.
turboldz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/5/2013, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Następna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości




na gr