Zobacz wątek - Motocykl do 5 tys. do jazdy na codzień i wypadów za miasto.
NAS Analytics TAG

Motocykl do 5 tys. do jazdy na codzień i wypadów za miasto.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez SkoQ » 17/5/2013, 12:42

Sportowe moto będzie ciężko dorwać w takim stanie, chyba że nie odstraszają Cię zabytki z poprzedniego stulecia ;)
w miasto sportcik to trochę nieporozumienie, ograniczona skrętność i plastiki które w mieście mogą się bardziej połamać niż przydać do osłony przed wiatrem.
- Jajko jest chyba w miarę dobrym pomysłem w tej kasie,
- SZR 660, troszkę egzotyk z dziwnym bakiem ale bardzo przyjemne moto, lekkie, mało palące. Mam w grupie chłopaka który na tym lata, w miarę wygodne moto,
- XJ 600 standardzik,
- Bandzior, jeśli będziesz mieć fart i utrafisz dobrą sztukę, to jest taka opcja.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Black-Ghost » 17/5/2013, 19:12

Jeśli nie posiadasz prawa jazdy kat. A to zapraszam do działu skutery, 50 i 125 :evil: Nie prowokuj!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez Kaai » 18/5/2013, 12:19

omijaj takie wiejskie samoróby na streeta. nikt zdrowego moto tak nie szpeci, musiał byc bo niezłym dzwonie, żeby taki syf z niego robić.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Kaai » 18/5/2013, 13:24

drugie tyle. 100k na te silniki to nic. no chyba, że te 100k będzie przelatane na pierwszych dwóch biegach.
jak chcesz do stuntu to najlepiej takie coś, co jest porysowane itp. bo tobie wygląd nie jest potrzebny, a takie moto jest tańsze
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê