Zobacz wątek - Problem z za dużą ilością paliwa, srad 750, gaźnik
NAS Analytics TAG

Problem z za dużą ilością paliwa, srad 750, gaźnik

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z za dużą ilością paliwa, srad 750, gaźnik

Postprzez pch5 » 15/5/2013, 16:58

Witam wszystkich na forum!
Ostatnio pojawił się problem z odpaleniem GSXRa, a gdy już odpalił chodził strasznie nierówno, gasł na wolnych obrotach. Świece były całe w sadzy, zalane. Wymieniłem świece, posprawdzałem membrany w gaźnikach, moto kupione niedawno i rzekomo niedługo po regulacji gaźników. Przy odpaleniu bez założonego air boxa zauważyłem, że z gaźników dosłownie leje się paliwo, a co ciekawsze przy zdjętym całkowicie baku, na resztce paliwa będącego w układzie silnik odpalił bez problemu i przez te kilka sekund chodził na tyle równo na ile to normalne przy zimnym silniku. W czym może tkwić problem? Czy w tych gaźnikach występuje komora pływakowa, być może uszkodzenie pływaków? Może pompka paliwa? Czy miał ktoś może podobny problem lub domyśla się, co to może być? Z góry dzięki :)

PS Zauważyłem nieznacznie uszkodzoną izolację na przewodach prowadzących do pompy paliwa. Czy pompa paliwowa jest załączona cały czas czy tylko przy wyższych obrotach? Czy ewentualne zwarcie mogłoby doprowadzić do jej ciągłej pracy w tym na niskich obrotach i zalewanie komór?
pch5
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/5/2013, 16:52
Lokalizacja: Gryfino


Postprzez pch5 » 18/5/2013, 19:41

Problem rozwiązany, być może komuś się przyda-winne okazały się zużyte oringi na gniazdach zaworów iglicowych.
pch5
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/5/2013, 16:52
Lokalizacja: Gryfino




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê