Zobacz wątek - Sprzedam Kawasaki KZ305 CSR

Sprzedam Kawasaki KZ305 CSR

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Kawasaki KZ305 CSR

Postprzez kombatant44 » 10/5/2013, 15:55

Do sprzedania Kawasaki KZ 305 CSR z 1984 roku. Zapłon na przerywaczu. Silnik wyremontowany od podstaw. Nowy wałek rozrządu, kompletna regeneracja głowicy ( zawory, prowadnice, uszczelniacze zaworów,polerowane kanały, planowanie, pomiar szczelności), za regenerację głowicy i wymianę tulei cylindrowych zapłaciłem 1400zł. Nowe tłoki, pierścienie, tuleje cylindrowe, uszczelnienia silnika, kosz sprzęgłowy, łańcuch rozrządu, ślizg łańcucha rozrządu. Cylindry, głowica, pokrywa zaworów i gaźniki zostały poddane szkiełkowaniu. Części użyte do naprawy silnika zostały sprowadzone z USA. Kawa ma nowe linki sprzęgła, prędkościomierza. Rama lakierowana proszkowo ( akumulator wylał i pojawiła się korozja). Oryginalne chromy w świetnym stanie. Napęd DID jak nowy. Kanapa w super stanie. Opony z niewielkim przebiegiem, wystarczą na kilka lat. Wszystko działa jak należy. Moto ma 29 lat i kto by nie pytał nie wieży w ten wiek. Wygląda niemal jak nowy. Moja cena to 5500 zł, chętnie sprzedam doświadczonemu motocykliście, który potrafi zadbać o klasyka. Szkoda mi oddawać go narwanemu gimbusowi wole zachować dla potomnych. Pojazd ma przejechane 1600 mil od remontu także jest jeszcze na dotarciu. Moim zdaniem cena jest atrakcyjna ponieważ dostajesz sprzęt, który jest niemal jak nowy. Żadne tam nowe Romety czy inne chińskie sajgonki na kołach w tej cenie, nie mają porównania w prezencji, brzmieniu, komforcie jazdy, i najważniejsze w żywotności. Dla zainteresowanych prześlę zdjęcia w dużej rozdzielczości.
kombatant44
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl