Zobacz wątek - żółtodziób do 8000tys głównie trasa
NAS Analytics TAG

żółtodziób do 8000tys głównie trasa

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

żółtodziób do 8000tys głównie trasa

Postprzez Lubuszanin » 8/5/2013, 08:05

Wiem że to zapewne setny wątek z pytaniem o 1 motocykl sam przeczytałem ich z 50... Jednak postanowiłem zapytać, więc zacznę standardowo z szablonu:

-doświadczenie:
- Z tym słabo bo raczej wątpliwe by doświdczeniem nazwać jakieś 17tys na jakimś mapecie ( skuter 50cc), czy z 1-2 tys na shl 125. Przed sezonem zakupiłem GS500 jednak zdążyłem nim pokręcić się trochę po mieście i przejechać trasę Poznań-Świnoujście oraz Poznań-Zielona Góra zanim ktoś postanowił go pożyczyć tylko zapomniał oddać...

- Wiek; 22, waga; 74kg, wzrost 183cm,

- Do jakich celów chcesz używać motocykla:
- Potrzebne moto dość uniwersalne ma posłużyć do jazdy po mieście jak i w trasę tą dalszą. Ogólnie ma zastąpić w dużej mieże

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie:
-to dobre pytanie ale raczej ich nakręcę w sezonie letnim praktycznie co weekend muszę być gdzieś w Polsce, w tygodniu to jazda po miescie i wypady ok 100km z 2 razy w tygodniu.

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach:
-Ciuchy już posadam na moto chciał bym wydać z 8000tys. było by więcej ale GS za darmo też nie był.

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Dobre pytanie 1000?

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ…
- sportowe

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
-Yamaha FZS 600 Fazer

Dodam że nie należę do tych któży powiedzą sobie kręce do 5000tys i dalej nie, pewnie wytrzymał bym miesiąc a potem został mistrzem prostej tylko zakręt pojawił by się zbyt szybko... Więc nawet nie spoglądam w stronę prawdziwych sportów, jeszcze nie.

Z góry dzięki za pomoc.
Lubuszanin
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2013, 07:36


Postprzez SkoQ » 8/5/2013, 08:21

A CBR F4 ? Wygląda jak wygląda i ma 110 KM więc niecałe 20 więcej niż Fazer, jest sportem do jakiego Cię ciągnie, choć za 8 tys. możesz też spojrzeć na SV 650s w bardzo dobrym stanie z przed 2003 roku czyli jeszcze na gaźnikach.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Lubuszanin » 9/5/2013, 10:04

a co myślicie o yamaha thundercat? Wiem że młoda maszyna to nie jest, ale podobno oddaje moc mniej narowiście od CBR, a wygląda moim zdaniem dość ciekawie, podobno nie zawodna, nie pali jak smok i ponoć bardziej od cebry nadaje się na początek.
Lubuszanin
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2013, 07:36



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê