Zobacz wÄ…tek - FZ6N konwersja na S - pytania
NAS Analytics TAG

FZ6N konwersja na S - pytania

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

FZ6N konwersja na S - pytania

Postprzez keisan » 3/5/2013, 13:05

Witam,
nie dawno zmieniłem motocykl i zakupiłem FZ6N.
Po kilku trasach stwierdziłem, że golas "to nie to". Po prostu wieje.
Nie bardzo chciałbym się rozstać z nim, więc nie piszcie proszę: "sprzedaj, kup S".
Chciałbym założyć mu owiewki, więc mam parę pytań, gdyż wiadomości jest nie wiele.
1. Czy muszę mieć owiewki od wersji S czy może S2 też się nada?
2. Czy zna ktoś sklep, gdzie można kupić owiewki nieoryginalne (zamienne z ABSu)?
3. Jakie będą potrzebne mi części (poza wiadomymi: czasza, lampa, stelaż pod zegary i wypełnienie).
Pozdrawiam
keisan
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23/6/2012, 14:31


Postprzez krzall » 3/5/2013, 13:13

Wszystko jest trudne... nim, stanie siÄ™ proste ;)
FZS 1000
Avatar użytkownika
krzall
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 19/1/2013, 21:43


Postprzez keisan » 3/5/2013, 18:48

Wielkie dzięki bardzo mi pomógł ten film (w sumie zapomniałem zerknąć na Youtube pod tym kątem), lecz dalej mam pytanie odnośnie wersji. Mam motocykl z 2004r. czy od S2 z 2008 będą pasowały części?
keisan
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23/6/2012, 14:31

Postprzez krzall » 3/5/2013, 18:56

keisan napisał(a):Wielkie dzięki bardzo mi pomógł ten film (w sumie zapomniałem zerknąć na Youtube pod tym kątem), lecz dalej mam pytanie odnośnie wersji. Mam motocykl z 2004r. czy od S2 z 2008 będą pasowały części?

Witaj
nie robiłem przekładek ale wystarczy podjechać do kogoś co ma rozłożoną S2 kę i pomierzyć sobie na swoim moto a później kupować po kolei graty jeśli będzie pasowało. Mocowania zawsze można "podpasować" ale trzeba dokładnie kostki od świateł - elektryki poprzeglądać może być inna wiązka na reflektor. Ale też da się ogarnąć. :)
Pozdrawiam
Wszystko jest trudne... nim, stanie siÄ™ proste ;)
FZS 1000
Avatar użytkownika
krzall
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 19/1/2013, 21:43

Postprzez Raczek_6 » 5/5/2013, 20:52

S2 ma niektóre elementy inne.

Lepiej dokupić oryginalną akcesoryjną szybę - na początek wystarczy.

A z czasem i tak przyjdzie czas na zmianÄ™ motocykla.

FZ6 N spokojnie da się jechać do 180 bez szyby - owiewki.

Najlepiej poszukać parts manuala.
Oryginalne nowe części w ASO Yamaha nie należą do najdroższych, ale kupując nowe pewnie z 3500PLN, a używane z 2000PLN trzeba będzie wydać.
Nie licząc czasu potrzebnego na zorganizowanie wszystkich części łącznie z wiązką elektryczną.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê