Zobacz wÄ…tek - jaki wybrac cross do 4-5tys???
NAS Analytics TAG

jaki wybrac cross do 4-5tys???

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

jaki wybrac cross do 4-5tys???

Postprzez varlor1234 » 2/5/2013, 19:56

czesc. odrazu mowie ze jestem ciemny i nie osylajcie mnie na inne stronki bo nie zrozumem. mam problem. chce w wakacje kupic cross do jazdy po lasach, lakach, moze nawet i po kopalniach do 4-5tys. osobiscie podoba mi sie kawasaki kx 125 albo jakis ktm sx 125, ale nie wim czy to dobry wybor. odrazu mowie mam sam motor od 2 lat, barton vulcano 50, jezdzilem na yamaha dt50. nie wiem czy nie bedzie za mocny, ale mysle ze sie utrzymam. po drugie czy bardziej sie oplaca 2t czy 4t?? jakie roznkce?? jakie spalanja maja poszczegolne motory ktore mi bedziecie polecac, i co ile m/h trzeba wymieniac oleje, filtry itd. dzieki wielkie za odpowiedzi. :-) mysle ze cos wybierzemy :-)
varlor1234
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2/5/2013, 19:45
Lokalizacja: Królowa Wola


Postprzez madcap » 2/5/2013, 21:29

nie ten dział - masz dział offroad.
yego typu tematow we wspomnianym dziale jest na litry.
zamykam
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê