Zobacz wÄ…tek - Mugello
NAS Analytics TAG

Mugello

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Mugello

Postprzez siekson » 5/6/2006, 22:18

Jak wrazenia po ostatnim wyscigu? Jak dla mnie to byla dotychczas najciekawsza runda w tym roku. Rossi i Capirex pokazali klase. To ze Dotcor odrobi strate po bledzie w ktorym spadl na 5 pozycje mozna sie bylo spodziewac. Ale moim zdaniem zrobil to w wielkim stylu dostarczajac kibicom niesamowitych emocji. No i wedrowka Capirossiego z 7 na 1 pozycje tez byla dosc niecodziennym wydarzeniem jak na tego zawodnika.
Czyzby Stoner wrocil do swojego zwyczaju gruzowania motocykli? ;)
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez _Dioda_ » 5/6/2006, 22:31

Hehe, dzięki temu, że Rossi spadł na 5 pozycję wyścig był o wiele ciekwawszy, bo w pewnym momencie wydawało mi się, że nie uda mu się wcisnąć, a poza tym na prostych jego Yamaha nie była tak szybka i miał problemy z odstawieniem Hondy Biaggiego... Nic nie pomyliłam? o_O
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38


Postprzez Vercef » 6/6/2006, 06:38

Nie Hondy Biaggiego, bo on już nie jeździ w Moto GP :)
Chyba o Nicku Haydenie myślałaś.
Dosiadam:

Cross:
Kawasaki KX 125 ccm
Honda CR 250 ccm

Yamaha Thundercat sprzedany :(

|~~|...Tomek CBR|~~| [*]
Avatar użytkownika
Vercef
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 181
Dołączył(a): 19/11/2005, 10:15
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez siekson » 6/6/2006, 06:51

Ja bym powiedzial ze na tej dlugiej prostej wieksze problemy mial rossi z ducati capirexa niz hondami.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez _Dioda_ » 6/6/2006, 08:00

Vercef napisał(a):Nie Hondy Biaggiego, bo on już nie jeździ w Moto GP :)
Chyba o Nicku Haydenie myślałaś.
Być może, nie jestem zbyt wdrożona w temat, bo nigdy wyścigi mnie nie interesowały ;) Ogólnie oglądam dla przyjemności patrzenia na technikę i prędkość jaką osiągają te maszyny :) ...Nie bijcie :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Thrillco » 6/6/2006, 09:24

spoko Dioda:Dpoczatki bywajÄ… trudne.
Wyścig stawiał momentami na baczność...ale Ducat Capirexa miał odejście max...w szoku byłem jak po opóźnieniu hamowania mimo wszystko wyszedł do przodu przed Rossiego, a było niemal pewne, że nie da rady...Brembo i Ducati zrobili na Mugello nieziemski sprzet. Co do speeda Yamahay-wyjście na prostą w Mugello daje możliwośc wielu różnych sposobów-szeroki ostatni winkiel można brać na ciasno, szeroko lub pół na pół i zależy tylko od kierowcy i tego co sobie wymyśli jak to zrobi, wtedy predkość na końcu jest m.in. wynikiem tego jak drajwer wyszedł z tego winkla, Yamaha Rossiego osiągała predkości podobne do Ducati, teoretycznie wolniejsze Hondy (co mogło się wydawać po tym jak zostawały na prostej) też potrafiły polecieć ponad 330km/h. Najwyzsze prędkości łapali kolesie, którzy w pore wpadli w tunel swojego poprzednika-dlatego Capirex nie dający radę wyprzedzić na całej długości Rossiego jest dowodem, że Yamaha też jest zarąbiście szybka-przecież Rossi niem iał tunelu a dawał rady!
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 6/6/2006, 10:53

Thrillco, to może wyjaśnij laikom, ze chodzi o tunel aerodynamiczny, bo następny razem będą szukali na torze tunelu :twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 6/6/2006, 11:08

No tak...oczywiscie chodzi o tunel aerodynamiczny, czyli efekt rozbitego powietrza przez jadacego przed nami pojazd, dzięki temu mamy jeszcze spore rezerwy, które pozwalają albo wyprzedzic ów pojazd albo...oszczędzić paliwo:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê