Zobacz wÄ…tek - Cagiva mito - kilka porad.
NAS Analytics TAG

Cagiva mito - kilka porad.

i inne małe pojemności
_________

Cagiva mito - kilka porad.

Postprzez krystianmoto1 » 30/4/2013, 22:06

Witam. Mam zamiar kupić Cagive mito 125. Mam na oku rocznik 2000. Jakieś rady bądź sugestie przy zakupie? Nigdy wcześniej nie interesowałem się Cagivami dlatego w tych tematach jestem nieco ''zielony''. Czy te roczniki miały jakieś wady bądź zalety? Warto w taki celować ew. w jaki rocznik najlepiej? Mój budżet jest bardzo ograniczony, zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od warunków użytkowania danej maszyny i jej stanu... Co najczęściej jest awaryjne? Oglądałem już kilka ogłoszeń - dwie apki rs125 i jedną cagive. Żadne moto z wymienionych nie paliło na rozrusznik tylko na ''popych''. Mam na uwadze fakt, że może być to po prostu tani kit i zamiast akumulatora (jak to sprzedawcy zapewniają) jest rozrusznik do wymiany. Pytanie czy to jest częstą awarią (czy kosztowną również) i czy są inne rzeczy, które często się sypią w Cagivach? Dodam jeszcze na koniec, że moto jest sprowadzone przez handlarza, który nie jeździł cagivą i w zasadzie nie wie co siedzi w silniku i co było wymieniane. Na co w szczególności zwrócić uwagę przy zakupie?
Oczywiście o podstawach pamiętam takich jak: napęd, uszczelniacze przedniego zawieszenia, główka ramy, tabliczka znamionowa, lagi.
Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam!
krystianmoto1
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26/8/2012, 16:11


Postprzez Boshi » 30/4/2013, 22:20

A czytać działy umiesz? ... radzę się nauczyć.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez krystianmoto1 » 1/5/2013, 11:38

Prosiłbym o miarę możliwości szybką odpowiedź, gdyż przymierzam się do zakupu motocykla i prawdopodobnie na dniach będę jechał obejrzeć kilka egzemplarzy, natomiast chciałbym być na bieżąco z informacjami i wskazówkami dlatego bardzo prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam :)
krystianmoto1
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26/8/2012, 16:11

Postprzez krystianmoto1 » 1/5/2013, 15:43

Jeszcze jedno pytanie. Model z roku 2000, a 2005 różni się w szczególności jeżeli chodzi o osiągi? Pod tym względem lepiej celować w który rocznik? Pozdrawiam!



przeczytaj jeszcze raz regulamin i edytuj posty


senekkorzenna
krystianmoto1
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26/8/2012, 16:11



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê