Zobacz wątek - Pożegnanie/Przywitanie
NAS Analytics TAG

Pożegnanie/Przywitanie

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Pożegnanie/Przywitanie

Postprzez AT_man » 18/6/2007, 10:38

W środe 20.06.2007 wyjezdzam na wyspy, do Londynu i zaczynam prace na bydowlance :) wiec wypadalo by sie pozegnac z mieszkancammi ojczyzny i przywitac z ludzmi z wysp. tylko ze watpie zebysmy sie spotkali na moto, bo wlasnie jade po kase na moto, wiec trzymajcie kciuki, moze mazenie sie spelni :).

pozrdawiam.
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez johnmichael » 18/6/2007, 19:26

no ja mysle.jak zacisniesz srogo pasa to bedziesz mial cacuszko.tylko powiedz jeszcze co ci po glowie chodzi teraz.jakie moto planujesz?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth


Postprzez AT_man » 19/6/2007, 10:28

no dzieki za slowa otuchy i widze eneasz ze sie da z Toba po ludzku pogadac, a nie po "dziecinnemu" :) "<dżołk>", a co chce kupic...no bedzie to moje pierwsze moto wiec myslalem nad kawa 250...ewentualnie 400, ale chyba wlasnie na pierwsze moto to kawke bede kupowal, co o tym sadzicie, czy wiecei jaka jest dostepnosc taich moto, czyli czy trudno takie cos znalezc oraz jakie to ceny sa, nie musi byc to nowe moto, byle bylo sprawne i tyle.
ps.
moto bede kupowal chyba itak w polsce, bo jeszcze nie mam prawka na moto, no chyba ze wynajme firme co mi sprowadzi ten moto, bo jak czytalem na forum to mozna by sprobowac, ale to wszystko daleka przyszlosc, bo nie wiem ile tam bede, robota jest narazie, wiec poprostu jak uzbieram to wroce, a jak liczylem to potrzebuje min. 15k PLN na moto+kurs+egzamin+ciuchy+oplaty.
czekam na odpowiedz.

aha a czy ciuchy sie oplaci tam kupic??
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Kudi32 » 19/6/2007, 11:18

AT_man napisał(a):no dzieki za slowa otuchy i widze eneasz ze sie da z Toba po ludzku pogadac, a nie po "dziecinnemu" :) "<dżołk>", a co chce kupic...no bedzie to moje pierwsze moto wiec myslalem nad kawa 250...ewentualnie 400, ale chyba wlasnie na pierwsze moto to kawke bede kupowal, co o tym sadzicie, czy wiecei jaka jest dostepnosc taich moto, czyli czy trudno takie cos znalezc oraz jakie to ceny sa, nie musi byc to nowe moto, byle bylo sprawne i tyle.
ps.
moto bede kupowal chyba itak w polsce, bo jeszcze nie mam prawka na moto, no chyba ze wynajme firme co mi sprowadzi ten moto, bo jak czytalem na forum to mozna by sprobowac, ale to wszystko daleka przyszlosc, bo nie wiem ile tam bede, robota jest narazie, wiec poprostu jak uzbieram to wroce, a jak liczylem to potrzebuje min. 15k PLN na moto+kurs+egzamin+ciuchy+oplaty.
czekam na odpowiedz.

aha a czy ciuchy sie oplaci tam kupic??



siema ziomal ja jestem z pajeczna co moge napisac powodzenia ci zyczyc i tyle mato bardziej tu sie oplaci kupic niz w pl
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez AT_man » 19/6/2007, 11:27

no wlasnie tak mysle bo jajko na Kenton w salonie Yamachy jak bylo (uzywka) to juz za 1500 :D pound koles je wolal, a nie wiem czy w polsce zjande za taka kase.

a jak z tymi cuichami?
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez orlik1981 » 19/6/2007, 11:38

Różnie, ogólnie większy wybór masz linki sam sobie zerknij
http://www.infinitymotorcycles.com/prod ... mentID=171
http://www.mcaleicester.co.uk/
no i witam w klubie emigrantów :D
eagle
GSX-R 600 K6
Avatar użytkownika
orlik1981
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 504
Dołączył(a): 12/9/2006, 14:19
Lokalizacja: Siemianowice Åšl. Aktualnie Londyn

Postprzez AT_man » 19/6/2007, 11:46

...he cos mi sie wydaje ze " in poland" mozna kupic taniej uzywki i tez komfortowo jezdzic, a i nowki, chociazby tu w sklepie tez chyba sa tansze.
Obrazek
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez AT_man » 19/6/2007, 12:06

Kudi32 napisał(a):

siema ziomal ja jestem z pajeczna co moge napisac powodzenia ci zyczyc i tyle mato bardziej tu sie oplaci kupic niz w pl


no to niedaleko radomska :) to musimy sie kiedys spiknac jak bys przyjechal do polski :)...koniecznie:)

pozdrawiam.
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez dartforder » 21/6/2007, 20:29

witam, powodzonka rowniez zycze i szybkiego dorobienia sie jakiegos moto! Ja tez niedaleko z Twoich stron, a konkretnie z kolo Belchatowa od strony Radomska. :wink:
pozdro!
dartforder
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12/6/2007, 19:02
Lokalizacja: Dartford

Postprzez Kudi32 » 21/6/2007, 22:22

AT_man napisał(a):
Kudi32 napisał(a):

siema ziomal ja jestem z pajeczna co moge napisac powodzenia ci zyczyc i tyle mato bardziej tu sie oplaci kupic niz w pl


no to niedaleko radomska :) to musimy sie kiedys spiknac jak bys przyjechal do polski :)...koniecznie:)

pozdrawiam.


no ja jade na 2 tyg wyjazd 20 lipca ale ty tu bedziesz ciezko tyral na twoje pierwsze dobre moto ale co tam swiat jest maly moze tu sie spichniemy
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez Kudi32 » 26/6/2007, 17:32

z wielkim zalem serca musze wam zakomunikowac ze sytuacja rodzinna zmusila mnie do sprzedania mojego motorka dzisiaj jest wstawiony na ebuy tak ze narazie ( a moze na zawsze zalezy od kasy) musze sie pozegnac ze smiganiem na zloty wypady itd trudno takie zycie chcialbym podziekowac wszystkim za goscine na zlotach i za wspolne wypady ludzie na motorach to jedna wielka rodzina poznalem osobiscie i na forum naprawde wielu wspanialych i wartosciowych ludzi nie zmieniajcie sie badzcie zawsze soba zaluje tylko ze wszystkich was nie poznalem osobiscie ale moze zycie mi na to jeszcze pozwoli jeszcze raz dzieki za wszystko i wszystkim a jak nikt nie ma nic przeciwko to od czasu do czasu posta wysmaruje pozdro
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez johnmichael » 26/6/2007, 21:09

ale co sie stalo?
zona zagrozila rozwodem?
jak to tak nagle?
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez Traperoso » 26/6/2007, 21:35

Wytlumacz ziom, w rodzinie nalezy byc szczerym. Nie rezygnuj z pasji, nic nie jest tego warte! Pozdro!
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kudi32 » 27/6/2007, 14:27

po prostu zona jest w ciazy i przestaje pracowac i nie bedzie mnie stac na utrzymanie motoru i nie mowiadz juz o jakis wypadach trudno moze jeszcze kiedys kupie zobaczymy
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez meduzzzz » 27/6/2007, 15:54

Kudi32 napisał(a):po prostu zona jest w ciazy i przestaje pracowac i nie bedzie mnie stac na utrzymanie motoru i nie mowiadz juz o jakis wypadach trudno moze jeszcze kiedys kupie zobaczymy

Gratulacje z powodu dziecka! :)
Kondolencje z powodu maszyny :(

Za pare lat napewno wrocisz do smigania - jak dzieciaki podrosna :wink:

PS.: zes sobie w opisie przyszlosc wywrozyl :P
Here I am, on the road again... | Yamaha FZS 600 Fazer `00 | http://www.bikepics.com/members/meduzzzz
meduzzzz
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/5/2007, 16:16
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez budzik » 28/6/2007, 08:14

Kudi tzn zamierzasz "zamienic MOTOCYKL na dwuslad dzieciecy z napedem rodzicielskim"""?

hehehehe
Suzuki Bandit GSF600S K1
budzik
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 31/5/2007, 10:19
Lokalizacja: Bournemouth UK

Postprzez Kudi32 » 28/6/2007, 15:42

budzik napisał(a):Kudi tzn zamierzasz "zamienic MOTOCYKL na dwuslad dzieciecy z napedem rodzicielskim"""?

hehehehe


kurde zycie jest do dupy czuje jak bym sprzedawal swoja nerke bo rozumu to ja niem skoro sprzedaje motor
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez grafi » 28/6/2007, 23:15

kudi nie sciemniaj, juz kilka tygodni temu chwaliles sie ze bedziesz tatusiem! Ciekaw jestem co zrobisz kiedy zacznie plakac, tak bys odpalil maszyne, dal po obrotach to podwojna kozysc by byla. 1) zagluszyl bys placz, 2) maly(a) bystwiordzil-a zei tak nie przekrzyczy. :))
Na marginesie, zona poswieci sie dziecku, a ty ? co tobie zostanie? Kolorowe magazyny nie zawsze branzy moto? Nie sprzedawaj! Jestesmy prawie w jednym wieku (szczesciaz z ciebie bo rok mlodszy)i wiem ze ciezko rozstawac sie z zabawkami w tym wieku.
Generalizujac, sprzedac latwo, ale kupic potem to dopiero bedzie problem!
Latwiej bedzie ci "przekonac"zone by zatrzymac moto, wierz mi.
Z tego co pisales poznalismy juz troche twoja zone i wiemy ze po latach to bedzie "albo my albo motor"
tak czy inaczej trzymaj sie, bedziemy na ciebie cekac....
Yama-moto FZ6-N
grafi
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7/5/2007, 23:26
Lokalizacja: Halifax

Postprzez Traperoso » 30/6/2007, 18:56

Jako, ze temat to pozegnanie/przywitanie, chcialem sie pozegnac: lece jutro na Ibize na dwa miesiace lub dluzej. Do napisania, zobaczenia w przyszlosci. Pozdro!
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez tobi-UK » 30/6/2007, 20:38

widziałem twoją bestie na ebay-u spoko maszynka, szkoda ze musisz sie z nią rozstać
636 (05), ZX7R (98)
tobi-UK
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30/1/2007, 17:12
Lokalizacja: Sheffield

Następna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê