Zobacz wÄ…tek - Pomoc w wyborze drugiego motocykla
NAS Analytics TAG

Pomoc w wyborze drugiego motocykla

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pomoc w wyborze drugiego motocykla

Postprzez Uzetel » 26/4/2013, 02:36

Siemanko wszystkim, jest to mój pierwszy post na tym forum, nazywam się Tomek i jestem spod Warszawy, chcę kupić swój drugi motocykl i nie mogę się na nic zdecydować, pomożecie?

Więc tak jeździłem ostatni sezon na Bandicie 600 (starym) ale nie był jakiś super extra, kupiłem go bo tylko na niego mi fundusze pozwalałby, od kolegi w dobrym stanie, także w porządku nic się nie psuło, ale do rzeczy.

Sprzedałem teraz moto i szukam czegoś mocniejszego i przede wszystkim większego, ważę 122kg i mam 190cm także bandyta był mocno obciążony i nie szedł jak powinien ;)

Budżet to 10.000 PLN, za tę kwotę chcę kupić coś zdrowego z 2000r.+ żeby miało wtrysk (bo męczył mnie ten gaźnik, włączanie tego ssania za każdym razem...) pojemność 800-1000 (jeździłem na dużym bandycie 1250 jak i na r6 czy fireblade, moc ogarniam ;))

Czekam na wasze propozycje, nie jestem uprzedzony do jakiejś z firm - choć dobrze mi się jeździ na Yamaszce, a w szczegołności na kolegi FZ8, choć preferuję plasiki ;)

Zaproponujcie coś z sensem, za i przeciw, byłoby super.

ps. Dopiszę tylko że jeżdżę głównie po Warszawie, a czasem z kumplami lecimy na autostrady polatać szybciej - bandytą zostawałem sporo w tyle)
Uzetel
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26/4/2013, 02:28
Lokalizacja: brać na paliwo?


Postprzez LatajacyHolender » 29/4/2013, 15:29

To moze duzy Bandit? Albo moze Suzuki SV?
Avatar użytkownika
LatajacyHolender
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 17/5/2011, 10:17
Lokalizacja: Amsterdam


Postprzez misiek1506 » 29/4/2013, 20:40

Może mały Z?
XJ 600N
misiek1506
Świeżak
 
Posty: 150
Dołączył(a): 16/9/2012, 20:52
Lokalizacja: Krzydlina Wielka



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê